29 Haziran 2014 Pazar Günü Haberleri

29 Haziran 2014 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yanan Fabrikada Soğutma Çalışmaları Sürüyor Tuzla Kimyacılar Sanayi Sitesi’nde bulunan Kayalar Kimya Fabrikası’nda çıkan yangın, itfaiye ekipleri tarafından kontrol altına alınmaya çalışırken..
AB Komisyonu Başkanı Barroso, Sırbistan'da Barroso, Sırbistan Başbakanı Vuçiç ile görüştü Barroso: ''AB, Sırbistan'ı güvenilir bir ortak ve Güneydoğu Avrupa'daki işbirliği ve istikrarın direğ..
Erzurum'da Dolu ve Sağanak Kentte etkili olan sağanak ve dolu nedeniyle bazı ev ve iş yerlerini su bastı.
Tuzla Kimyacılar Sanayi Sitesi'nde Yangın (3) Tuzla kimyacılar Sanayi Sitesinde boya ve kimyevi madde imalatı yapılan bir fabrikada yangın çıktı.
Hakpar Genel Başkanı Burkay Diyarbakır'da Açıklaması "PKK silahları bırakmalı, çocukları, gençleri dağa götürmemelidir"
Tayland'da Uyuşturucu Hap Operasyonu Tayland'ın Loei şehrinde polis ve askerlerden oluşturulan karma ve uzman bir ekibin yaptığı çalışmalar sonucu yapılan baskında 1 milyon 320 bin adet uyuşt..
Dubai'deki Su Yardım Kampanyasında İki Günde 10 Milyon Dolar Toplandı Körfez ülkelerinden Birleşik Arap Emirlikleri’nin ticari merkezi Dubai’de dün başlatılan BAE Su Yardımı (Sukiya) kampanya..
Veliaht Prens Frederik'e Az Kalsın Motosiklet Çarpıyordu Danimarka'nın Veliaht Prensi Frederik'e, motosiklet yarışlarında az kalsın motosiklet çarpıyordu.
Foça Sahilleri Doldu Taştı İzmir'in turistik ilçesi Foça'da Ramazan ayı olmasına rağmen hafta sonu sahiller doldu taştı.
Emirlikler'de Ramazan Bugün Başladı Körfez ülkelerinden Birleşik Arap Emirlikleri’nde Ramazan orucuna bugün başlandı.
İslami Hareket'ten Netanyahu'ya Cevap 1948 Filistin İslami Hareketi: "Netanyahu'nun tehditlerinden korkmuyoruz"
Soma Kömür İşletmeleri'nden 500 Bin Liralık İhtiyati Hacze İtiraz Soma Kömür İşletmeleri A.Ş, Türkiye Kömür İşletmeleri (TKİ) bünyesindeki 500 bin liralık hak ediş ve alacaklarına, ihtiyati h..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10