29 Haziran 2014 Pazar Günü Haberleri

29 Haziran 2014 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ukrayna: Silahlı Ayrılıkçılar Ateşkese Uymuyor Ukrayna Ulusal Güvenlik ve Savunma Konseyi’nden yapılan açıklamada, son 24 saatte ülkenin doğusundaki çatışmalarda 5 Ukrayna askerinin öldürüldü..
Pervari'de, Rehabilitasyon Merkezi Açıldı Siirt'in Pervari ilçesinde rehabilitasyon merkezi açıldı.
Polatlı'da Sele Kapılan Kişi Aranıyor Kaymakam Bilgin: "Kaybolan vatandaşımıza en kısa zamanda ulaşırız inşallah"
İsviçre'nin Nüfusunun Yüzde 24'ü Yabancı İsviçre'nin 8 milyon nüfusunun yüzde 24'ünün yabancılardan oluştuğu açıklandı.
Ağbaba: "CHP'de ikinci aday çıkmaz" - CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Ekmeleddin İhsanoğlu'nu cumhurbaşkanlığına aday gösteren dilekçeye CHP'li 21 milletvekilinin imza vermemesine il..
88. Gazi Koşusu'nu "Blaze To Win" Kazandı Gazi Mustafa Kemal Atatürk adına 1927 yılından bu yana düzenlenen koşuda, Halis Karataş'ın jokeyliğini yaptığı "Blaze To Win", 2.35.04'lük dereceyle ..
Çağdaş Evliya Çelebi" 26 Gündür Yürüyor Yaya olarak Samsun'dan Gürcistan'a geçen, ardından da Kaçkarlar üzerinden Artvin'e ulaşmayı planlayan 50 yaşındaki Gölpınar Yüksel, Rize'nin Çamlıhemşi..
Siirt'te Kalekol ve Baraj Yapımları Protesto Edildi Siirt'te baraj ve kalekolların yapımını protesto eden bir grup BDP'li, Şirvan ilçesi kırsalında çadır kurdu.
Eski DEP Milletvekili Dicle - Kapatılan DEP Milletvekili Hatip Dicle, "Cezaevinden çıkarken buruk çıktım. Arkadaşlarımızı bıraktım. Dilerim onlar da en kısa zamanda çıkacaklardır" dedi.
Mardin'deki Suriyeli Misafirlere Destek Mardin'de sivil toplum kuruluşları temsilcileri, kentte bulunan Suriyelilere yardım için Mardin Suriye Yardımlaşma Platformunda bir araya geldi.
Gaziantep'te Halı Fabrikasında Büyük Yangın (1) Gaziantep 4'ncü Organize Sanayi Bölgesi'nde bir halı fabrikasının depo bölümünde yangın çıktı.
Denizli'de Ülkücülerden Türkmenlere Destek Denizli'de ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı İl Başkanı Hüseyin Ülgen, iç karışıklığın sürdüğü Irak'taki Türkmenler için yardım kampanyası başlat..
Komutanlara Veda Yemeği Ergani'den başka kentlere atanan komutanlara veda yemeği verildi.
Otomobil Sporları Türkiye Tırmanma Şampiyonası'nın 4. ayağı, Eskişehir'de gerçekleştirildi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10