29 Haziran 2014 Pazar Günü Haberleri

29 Haziran 2014 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
AK Parti'de 1 Temmuz Hazırlığı AK Parti, cumhurbaşkanı adayını 1 Temmuz Salı günü açıklayacak.
Cumhurbaşkanı Gül, Başbakan Erdoğan ile Görüştü Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü.
Dışişleri Bakanlığı Açıklaması Dışişleri Bakanlığı, Avrupa Birliği ile Moldova, Gürcistan ve Ukrayna arasında ortaklık anlaşmalarının imzalanmasıyla ilgili, “Bu anlaşmaların bahse konu ülkele..
88. Gazi Koşusu'nun Kazananı "Blaze To Win" Oldu 88. Gazi Koşusu'nu, Levent Gelgin'in sahibi olduğu, Halis Karataş'ın jokeyliğini yaptığı "Blaze To Win" adlı safkan kazandı.
Wesley Sneijder'e Uzaya Çıkma Hayalinde Müjde Space Expedition uzay seyahati şirketinin sahibi Michiel Mol, “Hollanda Dünya Kupası’nı kazanırsa Wesley Sneijder’i bedava uzaya götüreceğim” ded..
AB'nin Ukrayna, Gürcistan ve Moldova ile Ortaklık Anlaşması İmzalaması Dışişleri Bakanlığı: "Tüm Avrupa coğrafyasında ve bölgede barış ve istikrara uzun vadeli katkılar sağlayacağını düşünüyo..
Android'in İsim Komedisi! Android'li ceplerin model isimlerinin giderek "çorbaya" döndüğü bir dünya için çok özel bir site!
Çin'de 3 Bin Yıllık Köy Kalıntıları Bulundu Şang Hanedanlığı dönemine ait yaşam, üretim ve etnisiteyi anlamaya yardımcı olacak keşfin bölge tarihi açısından çok önemli olduğu belirtildi.
Eylem İçin Toplanan 22 Deba İşçisine Gözaltı Denizli Basma ve Boya Sanayi Fabrikası'nın (DEBA) 2009 yılında üretimini durdurmasının ardından işten çıkarılan ve 10 aylık ücretleri ile kıdem ta..
Almanya'da Yüzlerce Hastane, Kapanma Tehlikesiyle Karşı Karşıya Almanya genelinde, neredeyse her şehrin ortak sıkıntılarından sayılan "hastanelerin finanse edilmesi" konusu, kamuoyu nezdinde ..
Almanya'da Milletvekillerine Zam, Cumhurbaşkanının Masasında Bekliyor Almanya'da Federal Meclis tarafından kabul edilen ve milletvekillerinin maaşlarına zam yapılmasını öngören yasa cumhurbaş..
Kars'ı Yağmur, Dolu ve Fırtına Vurdu Kars'ta bugün akşam saatlerinde etkili olan fırtına, yağmur ve dolu hayatı olumsuz etkiledi.
Ukrayna'nın Doğusundan 25 Binden Fazla Sivil Göçtü Ukrayna’nın doğu bölgelerindeki ayrılıkçılarla kolluk kuvvetleri arasındaki çatışmalardan etkilenen 25 binden fazla sivil bölgeden ayrılmak ..
Foça'da Kabotaj Bayramı Erken Kutlandı İzmir'in Foça İlçesi'nde 1 Temmuz Kabotaj Bayramı düzenlenen Yelken Şenliği ile erken kutlandı.
Gül'den, Cumhurbaşkanlığı Seçimi İçin Net Cevap: Aday Değilim Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, cumhurbaşkanlığı adaylığıyla ilgili net konuştu.
ABD Temsilciler Meclisi Üyesi Ros-Lehtinen Ürdün'de Kral Abdullah, Temsilciler Meclisi Ortadoğu ve Kuzey Afrika Alt Komitesi Başkanı Ros Lehtinen'i kabul etti.
Alman Dışişleri Bakanı'ndan Rusya'ya Özel Teşekkür Almanya Dışişleri Bakanı Frank-Walter Steinmeier, Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı’nın Doğı Ukrayna’da kaçırılan son uluslararası gözl..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10