30 Temmuz 2014 Çarşamba Günü Haberleri

30 Temmuz 2014 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Rusya, Yaptırımlara Tepki Gösterdi Rusya Dışişleri Bakanlığı: "Yıkıcı ve öngörüsüz bu çizginin yol açacağı kayıplar, Washington için oldukça hissedilir olacak" "AB'nin, kendi temel değerlerin..
Konya'da Otomobil Devrildi: 1 Ölü, 9 Yaralı Konya'nın Ereğli ilçesinde otomobilin devrilmesi sonucu 1 kişi öldü, 9 kişi yaralandı.
UEFA Şampiyonlar Ligi UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu ilk maçlarında bu akşam 12 karşılaşma oynandı.
İsrail'in Gazze'ye Saldırıları Son 24 saatte onlarca ev, okul, pazar yeri ve BM okulunun da bulunduğu birçok yere düzenlenen saldırılarda 129 kişi hayatını kaybetti, 460 kişi yaralandı.
BM, Kıbrıs'taki Barış Gücünün Görev Süresini 6 Ay Uzattı BMGK, bugün yaptığı toplantının ardından Kıbrıs'ta bulunan Barış Gücünün görev süresini 6 ay daha uzatma kararı aldı.
Dışişleri Bakanlığı: "İsrail'in Saldırganlığı İbret Verici" Dışişleri Bakanlığı, İsrail’in uluslararası toplumun tüm çağrı ve uyarılarına rağmen Gazze’ye saldırılarını yoğunlaştırarak sürdürm..
Cumhurbaşkanı seçimine doğru - Cumhurbaşkanı adayı ve HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, kadınlardan oy pusulasındaki fotoğraflara iyi bakmalarını isteyerek, "Hangi anlayış sizi özgürl..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10