23 Temmuz 2014 Çarşamba Günü Haberleri

23 Temmuz 2014 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Erdoğan'ın "Meydanlarda Yok" Diye Eleştirdiği Bahçeli Basın Toplantısı Düzenleyecek Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın bugün Adana'da "meydanlarda yok, kayboldu gitti" diye eleştirdiği MHP Gene..
Beşiktaşlı Gülüm: Feyenoord Bizden Korksun Beşiktaş'ın defans oyuncusu Ersan Gülüm, Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda karşılaşacakları Feyenoord'dan çekinmediklerini belirterek, "Rakibimiz..
Futbol: Hazırlık Maçı Rapid Wien: 3 Galatasaray: 1.
İsrail'in Gazze'ye Saldırılarının Protesto Edilmesi Anadolu Gençlik Derneği üyeleri "İftardan Sahura" Gazze için toplandı.
Beşiktaş Son Hazırlık Maçında Mainz 05 ile 1-1 Berabere Kaldı Şampiyonlar Ligi 3. Elemesi ve Süper Lig hazırlıklarını İngiltere'de sürdüren Beşiktaş oynadığı son hazırlık maçında Bundesliga e..
"Gazze'nin Kadınları ve Çocukları Türkiye'ye Bakıyor" Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, "Gazze'nin kadınları ve çocukları Türkiye'ye bakıyor." dedi.
Turkcell'in Konsolide Net Karı 853,3 Milyon Lira Turkcell, yılın ilk yarısında konsolide 853 milyon 287 bin lira net kar açıkladı.
Hamas Lideri Meşal: Filistinliler İsrail Askerlerinden Çok Daha Güçlü Hamas'ın siyasi lideri Halid Meşal, Filistinli savaşçıları İsrail askerlerine karşı verdikleri mücadelede gösterdikleri "..
Veysel Eroğlu: Bıyığımla Uğraşmasınlar Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, İstanbul'un suyunun koktuğu iddialarına açıklık getirirken bıyığıyla da ilgili espri yaptı.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10