21 Temmuz 2014 Pazartesi Günü Haberleri

21 Temmuz 2014 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İhsanoğlu: Benim 6 Ok ile de 9 Işık ile de Bir Bağlantım Yok Cumhurbaşkanı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, "Ben hiçbir partinin resmi üyesi değilim. Ben kendi düşüncelerimi yansıtıyorum.
İsrail'in Gazze'ye Saldırıları ABD Dışişleri Bakanı Kerry, İsrail ile Filistin direniş grupları arasındaki "ateşkes" konusunu görüşmek üzere Mısır'a geldi.
Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak Açıklaması "Cumhurbaşkanı seçiminde kimin desteklenmesi noktasında parti olarak, kurumsal olarak anketler yaptırdık.
Hakkari'de Sokağa Çıkma Yasağı Sürüyor (9) Sokağa ÇIKMA YASAĞI SONA ERDİ Hakkari'de 4 gün önce 4 gencin tartışması sonrası aşiret kavgasına dönüşen olaylarda kan akması üzerine Hakkari Valili..
Çekicinin Çarptığı Kadın Hayatını Kaybetti İzmir'in Karabağlar İlçesi'nde, yolun karşısına geçmek isterken çekicinin çarptığı 62 yaşındaki Mahbup Ağırbaş, kaldırıldığı hastanede yaşamını yiti..
Başbakan Erdoğan, STK Temsilcileriyle İftarda Bir Araya Geldi Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye, kurulan onca tuzağa rağmen bu nifak tuzağına düşmemiştir." dedi.
BM: Taraflar Derhal Ateşkese Gitmeli Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Ban Ki-mun, İsrail ve Filistin'e derhal ve şartsız şekilde ateşkes yapmaları çağrısında bulundu.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10