13 Temmuz 2014 Pazar Günü Haberleri

13 Temmuz 2014 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İhsanoğlu, Tekirdağ'da İftar Programına Katıldı Tekirdağ'da iftar programına katılan cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, "Üç tane tabip var bir tane seçeceksiniz” dedi.
AK Parti Genel Başkanı Başdanışmanı Yıldırım Açıklaması "Türkiye Cumhuriyeti sadece Türkiye içinde değil dünyanın neresinde olursa olsun vatandaşlarının yanındadır"
Çağla Büyükakçay, İtalyan Partneri Karin Knapp ile Birlikte İkinciliği Elde Etti Kariyerinin ilk WTA finalini Bükreş Açık çiftler turnuvasında oynayan Çağla Büyükakçay, İtalyan partneri Karin..
Kayıp Hintli Oyuncular Bulundu Danimarka'nın Jylland yarımadasında Dronninglund şehrindeki Hendbol şampiyonasının son gününde kaybolan 11 Hintli oyuncu Kopenhag yakınlarındaki Vanlöse semtind..
Libya'daki Çatışmalar Başkent Trablus'ta çıkan çatışmalarda ölü sayısı 9'a, yaralı sayısı 30'a çıktı.
Saadet Partisi, 'Mazlumlar İçin Tek Yürek' Oldu Saadet Partisi İstanbul il teşkilatı, Ayasofya Meydanı'nda "Mazlumlar İçin Tek Yürek" mitingi düzenledi.
Serinlemek İçin Girdiği Gölde Boğuldu Adana'da serinlemek için Çatalan Köprüsü'nden Seyhan Baraj Gölü'ne atlayan bir kişi boğularak can verdi.
Serinlemek İçin Girdiği Gölden Cesedi Çıktı ADANA (İHA) – Adana’da serinlemek için Seyhan Baraj gölüne giren bir kişi boğularak hayatını kaybetti.
Başbakan Yardımcısı İşler Batı Trakya'da Açıklaması "Sizlerin burada huzur içerisinde, barış içerisinde yaşamanız için elimizden gelen gayreti gösterdik, gösteriyoruz ve göstermeye de devam e..
Cumhurbaşkanı Seçimine Doğru AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erdem: "Hiç tereddütünüz olmasın, cumhurbaşkanlığı memurluk makamı değil, icra makamı. Orada oturan kişinin oturuşuna bağlı. Türk..
Hanefi Bostan: "Memura Enflasyon Farkı Verilmelidir" Türkiye Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen İstanbul İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. M. Hanefi Bostan, “Memura enflasyon farkı verilmelidir” dedi.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10