4 Nisan 2014 Cuma Günü Haberleri

4 Nisan 2014 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Devrilen Vincin Altında Kalan Operatör, Hayatını Kaybetti Beylikdüzü'ndeki bir site inşaatında vincin devrilmesi sonucu operatör yaşamını yitirirken, iki işçi de ağır yaralandı.
Kimlik Kontrolü Yapan Örgüt Yandaşları Astsubay ile Sivil Memuru Yaraladı Şırnak'ta terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan'ın doğum günü bahanesiyle yola çıkan örgüt yandaşları, lastik yakıp yo..
Alacağı İçin Gittiği Evde Rehin Alındı Antalya'da tekstil işiyle uğraşan Tevfik Köseoğlu, alacağı için gittiği evde borçlu olduğu kadın ve yakınları tarafından bağlanıp cüzdanı alındı.
Elazığ'da Lepra Servisi Yeni Binasına Taşındı Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hizmet veren lepra servisi yeni binasına taşındı.
6. Uluslararası Koro Festivali - Antalya Büyükşehir Belediyesinin desteğiyle Türkiye, İsveç, Bulgaristan, Slovenya ve Polonya'dan 14 koronun katıldığı "6. Uluslararası Antalya Koro Festivali"..
Eskişehir'de Lozan'dan Cumhuriyet'e İsmet İnönü Sergisi İnönü Vakfı tarafından Lozan Antlaşması'nın imzalanmasının 90'ıncı yılı etkinlikleri kapsamında hazırlanan 'Lozan'dan Cumhuriyet'e İsme..
Üzümlü Belediye Başkanı Sazlı, Görevine Başladı AK Parti'den Üzümlü Belediye Başkanlığına seçilen Sazlı, görevine başladı.
Lüban'daki Suriyeli Mülteci Günlük 1 Dolar ile Geçiniyor Birleşmiş Milletler, Lübnan'daki bir milyon Suriyeli mültecinin günlük 1 dolar ile hayata tutunmaya çalıştığını açıkladı.
Türkiye-AB Ortaklık Komitesi Haziranda Toplanacak Türkiye-AB Ortaklık Komitesinin toplantısı haziran ayında düzenlenecek.
Kırım Tatar Türkleri Lideri Kırımoğlu Washington'da Kırım Tatar Türkleri lideri Mustafa Abdülcemil Kırımoğlu, ABD Dışişleri Bakanlığı'nın Siyasi İşlerden Sorumlu Müsteşarı Wendy Sherman ile g..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10