26 Nisan 2014 Cumartesi Günü Haberleri

26 Nisan 2014 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kadıköy'de Çernobil Protestosu Kadıköy'de çeşitli sivil toplum örgütü üyeleri, Akkuyu ve Sinop'ta kurulması planlanan nükleer santralleri protesto etti.
Uyuşturucu Çatışmasının Ortasında Ölüme 3 Gözaltı (2) 2 ŞÜPHELİ ADLİYEYE SEVK EDİLDİ Sokakta yaşanan silahlı çatışmada ortasında kalarak ölen Nahide Kurt'un ölümüne sebep oldukları gerekçesiy..
Kendini MİT Mensubu Olarak Tanıtan Engelli Gözaltına Alındı Eskişehir'de kendisini MİT görevlisi olarak tanıtıp genç kızlara MİT'te işe girmeleri için form doldurtan engelli Gökhan Güler, suç..
Adıyaman'da 11. GAP Oscarları Ödülleri Sahiplerini Buldu Adıyaman Üniversitesi Rektörlük Konferans Salonunda düzenlenen 11. Gap Oscarları ödül töreninde birçok dalda verilen ödüller sahipleri..
Kazan, Türk Dünyası Kültür Başkenti Ünvanını Aldı Tataristan'ın başkenti Kazan resmen 2014 Türk Dünyası Kültür Başkenti ünvanını aldı.
Şen Dul Samsun'da Sahnelendi Samsun Devlet Opera ve Balesi, Şen Dul operetini sanatseverlerle buluşturdu.
Bakan Yardımcısından Uşak OSB'ye Müjde Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Murat Mercan, Uşak'ın enerji iletimiyle ilgili sıkıntılarının çözümü için talimat verdiğini söyledi.
Türk - Yunan Dostluk Konseri Bursa'da Düzenlendi Bursa'da Türk-Yunan Dostluk Konseri, Atatürk Kongre Kültür Merkezi Osmangazi Salonunda gerçekleştirildi.
Tanzanya'da Tanganika ile Zanzibar'ın Birleşmesinin 50. Yıl Dönümü Kutlamaları Kutlamalara Türkiye’yi temsilen Kalkınma Bakanı Yılmaz katıldı.
SMDK'dan Körfez'de Büyükelçilik Açılımı SMDK Başkanı Carba'nın siyasi danışmanı Sare, Körfez ülkelerinde büyükelçilik açmak için önlerinde herhangi bir engel bulunmadığını söyledi.
İzciler, Fransa'da Buluştu Dünyanın dört bir yanından gelen yaklaşık 2 bin izci, Avrupa’da barışın 70. yıl dönümünü kutladı.
Fransa'da Halk Hollande'ı Yeteri Kadar Solcu Bulmuyor Fransa'da bir kamuoyu araştırması, solcu seçmenin Cumhurbaşkanı Francois Hollande'ı yeteri kadar solcu bulmadığını ortaya koydu.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10