24 Nisan 2014 Perşembe Günü Haberleri

24 Nisan 2014 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İstanbul Merkezli Soruşturma İstanbul merkezli 17 Aralık'taki soruşturma kapsamında Fatih Belediyesi'ne yönelik dosyayla ilgili hazırlanan ve mahkemece kabul edilen iddianamede, şüphelilerin ..
Eğitim-Sen'den İki Eylem Eğitim-Sen üyesi 50 kişi, hükümetin eğitim politikalarını protesto etmek amacıyla Sirkeci Büyük Postane önünde toplandı.
Marmara Üniversitesi Rektörü'nden MHP'li Hallaçoğlu'na Diplomalı Yalanlama Marmara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. M. Zafer Gül, MHP Grup Başkanvekili Yusuf Hallaçoğlu'nun, "Başbakan yüksekoku..
İstanbul Merkezli Soruşturma İddianamede, Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir'in kardeşi Sebahattin Demir hakkında ''ruhsatsız silah'' ve ''yetkili olmadığı bir iş için yarar sağlama" suçlar..
Karabükspor'a Tahkim Kurulu'ndan Sevindirici Haber TFF Tahkim Kurulu bugün yaptığı toplantıda UÇK tarafından Karabükspor’a verilen 2 yıllık transfer yasağını kaldırdı.
Gaziantepspor'un 45. Kuruluş Yıl Dönümü Spor Toto Süper Lig’de mücadele eden Gaziantepspor, 45 yaşında.
Otomobilin Çarptığı Traktörün Sürücü Yaralandı Edirne'de tarlasının çevresinden topladığı odun parçalarını köydeki evine götürmek için yola çıkan İzzettin Kurtuluş'un kullandığı traktöre, Ert..
Mısır'da 528 Kişinin İdama Mahkum Edilmesi İdam kararları, Denizli'de "kardeşlik nöbeti" tutularak protesto edildi.
Judo: Avrupa Şampiyonası Fransa'da başlayan şampiyonanın ilk gününde Türk sporcular başarılı olamadı Şampiyonada yarın 73 kiloda Hasan Vanlıoğlu ve Bayram Ceylan mücadele edecek.
Market Hırsızları Güvenlik Kamerasına Takıldı Denizli'de, bir marketten 15 bin TL değerinde sigara ve içki çalan iki hırsızın, işyerine girme anı başka bir işletmenin güvenlik kamerasınca san..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10