12 Nisan 2014 Cumartesi Günü Haberleri

12 Nisan 2014 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Vakıfbank, Eczacıbaşı Vitra'yı 3-0'la Geçti Salon: Izmir Atatürk Voleybol SalonuHakemler: Onur Hoşnut, Tayfun ŞenerEczacıbaşı VitrA: Esra (4), Büşra (7), Neslihan (10), Usic (8), Poljak (8), ..
Ramallah Sokaklarında Mehter Takımı Nebi Musa Şenlikleri kapsamında Filistin'de bulunan mehter takımı, Ramallah'ta gösteri sundu.
Adıyaman'da Şüpheli Poşet Paniği Adıyaman'da, minibüs durağına bırakılan poşet, polisi alarma geçirdi.
Erdoğan ve Gül Bu Listede Yarışıyor Dünyanın en saygın dergilerinden Time, yılın en etkili 100 kişisi arasında Cumhurbaşkanı Gül ile Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı aday gösterdi.
Eskişehir'de Kadınlar Cinayetler İçin Yürüdü Eskişehir'de Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu üyeleri yürüyüş yaparak kadınların korunma taleplerinin kabul edilmesini istedi.
İsrail'de Yahudi Yerleşimcilere Gözaltı İsrail'de, Mescid-i Aksa'nın dış duvarına Müslümanların camiyi boşaltmaları gerektiği yönünde afiş asan 2 Yahudi yerleşimci gözaltına alındı.
Sivasspor'dan Galibiyet Pozu Sivassporlu futbolcular Galatasaray galibiyetini sosyal medyada kutladı.
Rus Zenit Takımı: Emenike ile İlgilenmiyoruz, İddialar Yalan Rusya’nın Zenit takımı, Nijeryalı yıldız Emanuel Emenike ile ilgilendiği ile ilgili Türk basınında çıkan haberleri yalanladı.
Cinayete Teşebbüsten Yargılanan 9 Aylık Bebeğin Davası Düştü Pakistan'da cinayete teşebbüs suçundan yargılanan 9 aylık bebek Muhammed Musa'nın davası düşürüldü.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10