31 Mayıs 2014 Cumartesi Günü Haberleri

31 Mayıs 2014 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Evinde Ölü Bulundu Denizli'nin Honaz İlçesi'nde, kötü kokuların yayıldığı evde, 62 yaşındaki Orhan Şimşek'in cesedi bulundu.
Yargıçlar Sendikası'ndan Valilere Çağrı: Demokratik Haklarını Kullanmak İçin Yapılan Eylemlere... Yargıçlar Sendikası, "Valileri, emniyet güçlerini barışçıl, demokratik protesto haklarını kul..
Başbakan Yardımcısı Arınç Açıklaması "Ülkedeki yaygın kanaat Başbakan’ın cumhurbaşkanı adayı olabileceği yönünde.
Emek ve Demokrasi Platformundan Basın Açıklaması Kayseri'de Emek ve Demokrasi Platformu üyelerinden oluşan bir grup, Gezi Parkı olaylarının birinci yılı sebebiyle basın açıklaması yaptı.
Samsun'da Dolu Etkili Oldu Samsun'da dolu etkili oldu.
Zeybekci: Cumhurbaşkanlığı Seçimi Nedeniyle Olaylar Çıkartılmaya Çalışılıyor (3) Bakan ZEYBEKÇİ ALTIN MADALYA İÇİN KAN VERDİ Ak Parti Uşak İl Danışma Kurulu toplantısına katılmak için önce Uş..
Ortadoğu'da "Corona Virüsü" Cezayir'de ilk kez corona virüsü vakasına rastlandı.
Mavi Marmara'ya Saldırının 4. Yılı İHH'nın düzenlediği "Kudüs ve Mescid i Aksa Yürüyüşü"ne katılan vatandaşlar, Sultanahmet Meydanı'ndan Mavi Marmara gemisinin demirli olduğu Sarayburnu'na yü..
Gezi Parkı Olaylarının Birinci Yılı Antalya'da bazı sivil toplum kuruluşu ve siyasi parti üyeleri ile öğrenciler yürüyüş yaptı.
Mavi Marmara Saldırısının 4. Yılı Mavi Marmara gemisine yapılan saldırıda hayatını kaybeten Fahri Yaldız için anma programı düzenlendi.
Kızılay'da Polis Müdahalesi Gezi parki olaylarının yıldönümünde Ankara Kızılay Meydanı'nı kapatan gruba çevik kuvvet ekipleri tazyikli su ve biber gazı ile müdahale etti.
İzmir'de Gezi'nin Yıldönümü (2) Eylemciler GÜNDOĞDU MEYDANI'NA YÜRÜDÜ İzmir'in Basmane Meydanı'nda toplanan çeşitli siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu üyesi yaklaşık 3 bin kişi, Gündoğdu M..
Balıkesir'de Tiyatro Oyunuyla 'Gezi' Anlatıldı Balıkesir'de, Gezi olayların birinci yıldönümünde biraraya gelen grup, Gezi Parkı eylemleri ve Soma'daki faciada ölenleri anarak hükümeti eleşti..
Judo: Avrupa Açık Turnuvası Sümeyye Akkuş, altın madalya aldı.
Siirt'te Kur'an Kursu Öğrencilerinin Kaçırıldığı İddiası Siirt'in Baykan ilçesinde sınava girmek için gece yola çıkan iki Kur'an kursu öğrencisinin kaçırıldığı iddia edildi Öğrencilerden biri..
Yağlı Güreş Sincan Yağlı Güreşleri'nde başpehlivanlığı Ünal Karaman kazandı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10