31 Mayıs 2014 Cumartesi Günü Haberleri

31 Mayıs 2014 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Dışişleri Bakanlığı'ndan Almanya'ya Cevap Açıklaması "Türk siyasetçilerinin edilgen bir tavır takınarak eleştirileri karşılıksız bırakacaklarını düşünmek demokratik bir yaklaşıma da uygun değ..
Mursi'nin Ailesine Ait Aracın Gasbedilmesi Araç, güvenlik güçlerince bulunarak aileye teslim edildi.
Yeniden Düzenlenen Ormanli Gökhan Topçuol Stadı Açıldı Çatalca Ormanlı Mahallesi'nde Katsan Gıda Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi tarafından düzenlenen Gökhan Topçuol Stadı'nın açılışı yapıl..
Yeniden Düzenlenen Ormanli Gökhan Topçuol Stadı Açıldı Çatalca Ormanlı Mahallesi'nde Katsan Gıda Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi tarafından düzenlenen Gökhan Topçuol Stadı'nın açılışı yapıl..
Ara Sokaklarda Ateş Yakan Eylemcilere Polis Müdahale Etti Beyoğlu İstiklal Caddesi’nde polis müdahalesinden sonra ara sokaklara kaçan eylemciler polisle çatıştı.
Gezi Parkı Olaylarının Birinci Yılı Mersin'de bir grup, eylem yaptı.
Kartal'da İnşaat İskelesi Çöktü: 3 Ölü Kartal'da inşaatın çöken iskelesinden düşen 3 işçi hayatını kaybetti.
Kars'ta Uyuşturucuyla Mücadele Polis ekiplerince bu yılın ilk 5 ayında düzenlenen operasyonlarda, 73 kilogram eroin, 29 kilogram esrar, 512 ecstasy hap ve 48 gram metamfetamin ele geçirildiği..
5. Uluslararası İnci Kefali Göçü Kültür ve Sanat Festivali" Festival, Erciş ilçesindeki balık bendinde düzenlenen törenle başladı Van Valisi Doğan: "Eğer burada huzur yoksa bilin ki hiç kimse..
Eylemciler Toma Aracı Önünde Selfie Çekti Taksim İstiklal Caddesi'nde toplanan bir grup eylemci Gezi Parkı'nın yıl dönümü nedeniyle alanda konuşlanan TOMA (Toplumsal Müdahale Aracı) önünde ce..
İtalya'nın Kaçak Göçmen Sorunu Ülkeye son 24 saatte yaklaşık 3 bin kaçak ulaştı.
Galatasaray Meydanı'nda Polis Müdahalesi Gezi Olaylarının birinci yıldönümü nedeniyle Taksim Meydanı'na çıkmak isteyen eylemcilere, Çevik Kuvvet ekipleri tarafından Galatasaray Meydanı'nda ta..
Gezi Olaylarının Birinci Yılı Nedeniyle Bazı İllerde Eylem Yapılıyor Gezi olaylarının birinci yılı nedeniyle başta İstanbul olmak üzere Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Mersin ile yurdun çeşitl..
İhh Mavi Marmara'nın 4üncü Yılında Yürüyüş Düzenlendi İnsanı Yardım Vakfı, israil'in Mavi Marmara gemisine yönelik saldırının 4'üncü yılı nedeniyle yürüyüş düzenledi.
Tbf Disiplin Kurulu Kararları Kurul, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Yıldırım ve Genel Sekreter Uslu'ya 30'ar gün hak mahrumiyeti ve 10'ar bin lira para cezası verdi Galatasaray Odeabank 2 maç seyi..
İstiklal Caddesi'ndeki Müdahaleler Sırasında Yaralananlar Oldu Gezi olaylarının yıldönümünde İstiklal Caddesi’nde polise müdahalesi sırasında bazı göstericiler ile vatandaşlar yaralandı.
Gezi Parkı Olaylarının Birinci Yılı Ereğli'de bazı sivil toplum kuruluşu üyeleri ve öğrencilerden oluşan grup, eylem yaptı.
Adıyaman'ın Besni İlçesine Beş Bin Kişilik Açık Hava Tıyatro Erdemoğlu Holding, Adıyaman'ın Besni ilçesine beş bin kişilik açık hava tiyatrosu yaptıracak.
İhh'den İsrail'i Protesto Yürüyüşü İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı (İHH), İsrail’in Mavi Marmara gemisine düzenlediği saldırının 4’üncü yılında "Kudüs ve Mescid-i Aksa Yürüyüşü"..
Çatak'da 4'üncü Kanispi Alabalık, Bal, Ceviz ve Doğa Festivali Düzenlendi Van'ın Çatak İlçesi'nde belediye tarafından 4'üncü Kanispi Alabalık, Bal, Ceviz ve Doğa Festivali düzenlendi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10