16 Mayıs 2014 Cuma Günü Haberleri

16 Mayıs 2014 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kenya'da Çifte Patlama: 10 Ölü, 76 Yaralı Kenya’nın başkenti Nairobi’de bir pazar alanına yapılan çifte bombalı saldırıda 10 kişi öldü, 76 kişi yaralandı.
Berlin'de Soma İçin Gıyabi Cenaze Namazı Kılındı Almanya’nın başkenti Berlin’de, Manisa’nın Soma ilçesinde meydana gelen maden faciasında hayatını kaybedenler için cuma namazı sonrası gıyabi ..
Manisa Valiliği'nden "Soma'daki Gösteriye Müdahale" Açıklaması Manisa Valiliği tarafından Soma’da eylemcilere müdahaleye ilişkin yapılan açıklamada, eylemcilerin kademli olarak tazyikli su ve..
Otomobilin Çarptığı Ayı İç Kanamadan Telef Oldu Kars’ın Sarıkamış ilçesinde 2 gün önce otomobilin çarpması sonucu telef olan ayının yapılan otopsisinde karaciğer, akciğer ve kalbinin parçalan..
Bakan Yıldız: "İçeride Yüzlerce İşçi Bulunduğu Haberini Kati Bir Dille Yalanlıyorum" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, maden faciasının yaşandığı Manisa’nın Soma ilçesinde yaptığ..
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Soma'daki Maden Faciasında Hayatını Kaybeden 8... IHAAW223406-GEN/16-05-2014 - Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Soma'daki maden fa..
Bakan Yıldız: Savcı ve Bilirkişi Heyeti Madene Girdi (2) Bakan YILDIZ 8 İŞÇİNİN DAHA CENAZELERİNE ULAŞILDI Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, kriz masasında yaptığı açıklamada 8 ma..
Nezaket Emine Atasoy, Soma'yı Ziyaret Etti Türk Sanayicileri İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Başkanı ve Türkiye Konfederasyonlar Topluluğu Başkanı Nezaket Emine Atasoy, Manisa’nın ..
17 Polis Şefi Yasadışı Dinleme İddiasıyla Görevden El Çektirildi İstanbul’da yasadışı telefon dinleme iddialarına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında 5’i emniyet müdürü, 12’si emniyet ami..
16. Sabancı Uluslararası Adana Tiyatro Festivali Sona Erdi Soma'daki maden faciası nedeniyle bazı etkinliklerin iptal edildiği Sabancı Uluslararası Adana Tiyatro Festivali sona erdi.
Tunus'ta Yahudilerin Hac Mevsimi Başladı Yahudilerin Tunus'taki El Garibe Sinagogu'nda düzenledikleri hac mevsimi etkinlikleri başladı.
Ukrayna'daki Gelişmeler ABD Başkanı Obama, Ukrayna’daki gelişmelerle ilgili Fransa Cumhurbaşkanı Hollande ile telefonda görüştü Obama, "Rusya’nın provokatif ve istikrarsızlaştırıcı davranışla..
Gaziantep'te "4. Nar Film Festivali" Festival kapsamında "Üç Yol" adlı film gösterildi.
ABD'de Soma'da Hayatını Kaybedenler İçin Gıyabi Cenaze Namazı Kılındı ABD’nin Paterson şehrinde Soma’daki maden faciasında hayatını kaybeden işçiler için gıyabi cenaze namazı kılındı.
Soma Protestosuna Polis Müdahalesi İzmir'de, Soma faciasına tepki göstermek için Alsancak semtinde yürüyüşe geçerek eylem yapan gruba polis müdahale etti.
Hayatını Kaybeden 8 İşçiye Daha Ulaşıldı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Soma'da facianın meydana geldiği maden ocağında 8 işçinin daha cesedine ulaşıldığını söyledi.
Blockupy Aktivistleri, Frankfurt'ta Eylem Yaptı Blockupy aktivistleri, Frankfurt'taki elektronik mağazası önünde eylem yaparak mağazaya girişi engelledi.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10