15 Mayıs 2014 Perşembe Günü Haberleri

15 Mayıs 2014 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Tunceli'de Olaylı Gece Tunceli'de Soma'daki maden faciasını protesto eden ve polis karakoluna taş, molotof kokteyli ve havai fişek atan gruba polis tazyikli su ve gaz bombaları ile müdahale e..
Marketçilerin "Müşteri Kapma" Kavgası Kanlı Bitti Bağcılar'da, aynı sokak üzerinde bulunan iki market sahibi arasında çıkan kavgada 1 kişi öldü, 1 kişi de yaralandı.
Kurusıkı Tabancayla Yanlışlıkla Kendini Vurdu İddiası Adıyaman'ın Besni İlçesi'nde, kurusıkı tabancayla oynayan kız çocuğunun yanlışlıkla kendini yüzünden vurduğu iddia edildi.
Ölüm Onu Çay İçerken Buldu Alibeyköy Gaziosmanpaşa Caddesi üzerinde bulunan bir kafeye öğleden sonra düzenlenen silahlı saldırıda hayatını kaybeden 2 çocuk babası Refik Eroğlu'nun amcası, ola..
Mısır Cumhurbaşkanlığı Seçimi Yurt dışında oy verme işleminin başladığı ilk günde 55 bin kişinin sandık başına gittiği belirtildi.
Hastanedeki Yangın Paniğe Neden Oldu Aydın Atatürk Devlet Hastanesi'nde elektrik kontağından çıkan yangın paniğe neden oldu.
Oğlunun Tedavisi İçin Çalışan Madenci, Toprağa Verildi Soma'daki maden faciasında ölen işçilerden 37 yaşındaki İbrahim Salgın'ın, Akdeniz Anemisi tedavisi gören oğlu için madende çalıştığı or..
Başbakan Erdoğan İstanbul'a Geldi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak ANA ile saat 23.20'de İstanbul'a geldi.
İskenderun'da Soma Şehitleri İçin Eller Dua Edildi Hatay'ın İskenderun İlçesi'nde fabrika işçileri bir araya gelerek Soma'da hayatını kaybeden maden işçileri için Kuran-ı Kerim okuyup dualar ..
Gazi Mahallesi'ndeki Korsan Gösteriye Polis Müdahale Etti Soma maden ocağındaki yangını bahane eden kalabalık bir grup, Sultangazi’de korsan gösteri düzenledi.
Saraçhane'de İsrail'in Kuruluş Yıldönümü Protesto Edildi Dha İSTANBUL - "FİLİSTİN'e Geri Dönüş Platformu' üyesi yaklaşık 150 kişi saat 21.00 sıralarında Fatih'te bulunan Saraçhane Parkı'nda t..
Kartal Heykeli Önünde Soma İçin Oturma Eylemi Levent'teki Soma Holding önünde protesto gösterisi yapan Beşiktaş Abbasağa Parkı Forumu üyesi grup, eylemin ardından Beşiktaş Kartal heykeli önün..
Soma'da Hayatını Kaybeden İşçiler İçin Gıyabi Cenaze Namazı Kılındı DER üyeleri, Manisa’nın Soma ilçesinde hayatını kaybeden işçiler için gıyabi cenaze namazı kıldı.
Avukat Bakanı İstifaya Çağırdı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, facianın yaşandığı madende açıklama yaptıktan sonra Bursalı bir avukatın protestosu ile karşılaştı.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10