14 Mayıs 2014 Çarşamba Günü Haberleri

14 Mayıs 2014 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Türkiye'nin En Fazla Can Alan Maden Faciası: 274 İşçi Manisa Soma'daki madende meydana gelen patlama Türkiye tarihinin en çok işçinin hayatını kaybettiği maden faciası oldu.
Soma'daki Maden Faciası Ürdün ve Mısır, taziye mesajı yayımladı.
Bursa'daki Eylemlere Polis Müdahale Etti Bursa'da 'Diren Bursa Platformu' tarafından Manisa'nın Soma İlçesi'nde meydana gelen maden kazasını protesto sırasında olaylar çıktı.
Cizre'de İzinsiz Gösteriye Polisten Müdahale Şırnak’ın Cizre ilçesinde 3 erkek çocuğuna cinsel istismarda bulunulmasını protesto eden bir grup polise havai fişek, molotof kokteyli ve ses bomb..
Gazi Mahallesi Karıştı Gazi mahallesi'nde Soma'daki maden faciasını protesto eden kalabalık gruba polis tazyikli su ve gaz bombalarıyla müdahale etti.
Suudi Arabistan'daki Corona Virüsü Vakaları Virüse yakalanan 5 kişi hayatını kaybetti.
Marmaris'te Eğlence Mekanları Yas İlan Etti Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde, Soma'daki maden faciası nedeniyle Barlar Sokağı'nda bulunan eğlence mekanları ölen madencilerin anısına saygı göster..
Cumhurbaşkanı Gül, 'Toprak Koruma ve Arazi Kullanımı Kanunu'nu Onayladı Cumhurbaşkanı Gül, ‘Toprak Koruma ve Arazi Kullanımı Kanunu’nda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun’u yayımlanmak üzere..
Bakan Yıldız: "274 İşçi Kardeşimize Ulaştık" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Soma'daki maden faciasında 274 işçiye ulaştıklarını, 196 işçinin cenazesinin ise ailelerine teslim ..
Gazdan Bayılan Astım Hastası Kadın Ambulansla Hastaneye Kaldırıldı Galatasaray Meydanı’ndan Taksim Meydanı’na çıkılmasına izin verilmeyen grup ile polis arasındaki gerginlik gecenin ilerleyen..
Filistin'de Milli Mutabakata Varılması Hamas ve Fetih'in, uzlaşı hükümetinde yer alacak muhtemel isimler üzerinde anlaştığı belirtildi.
İzmit'te, Soma Eylemine Polis Müdahalesi İzmit'te, Manisa'nın Soma ilçesinde meydana gelen maden faciasını protesto etmek isteyen gruba polis, tazyikli su ve biber gazıyla müdahale etti.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10