1 Mayıs 2014 Perşembe Günü Haberleri

1 Mayıs 2014 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kaybolan Çocuklar Parkta Oynarken Bulundu Osmaniye'nin Kadirli İlçesi'nde oynamak için sokağa çıkan ve kaybolan küçük yaştaki 4 çocuğu bulmak için mahalleli ile polis seferber oldu.
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Kıbrıs'ta 56 yıl aradan sonra ilk defa Türkler ve Rumlar İşçi Bayramı'nı birlikte kutladı Dev İş Genel Başkanı Seyis: "Türklerin, Rumların, Ermenilerin, Maronit..
Fransa'da Tasarruf Paketi 1 Mayıs Gösterilerini İkiye Böldü Fransa'da hükümetin salı günü meclisten geçirdiği 50 milyar euroluk tasarruf paketi, 1 Mayıs gösterisine katılan sendikaları ikiye ..
Okmeydanı'ndaki Korsan Gösteriler Sürüyor Okmeydanı’nda korsan gösteriler gecenin ilerleyen saatlerine dek sürdü.
Bosna Hersek'te Regaib Kandili Coşkusu Üç ayların başlamasını müjdeleyen Regaip Kandili dolayısıyla Bosna Hersek’teki camiler doldu.
ABD'de Hapishanedeki Patlama Hapishanedeki gaz kaçağının neden olduğu patlamada 2 kişi öldü, 180 kişi yaralandı.
Fenerbahçe Kulübü'nden Açıklama Açıklaması "Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı’nın Galatasaray Odeabank ile oynayacağı final maçları öncesi antrenman saatleri iki takım yetkilileri ve federasy..
Okmeydanı'nda Gergin Gece Okmeydanı'nda gün boyunca süren gerginlik gece de devam etti.
Fenerbahçe Ülker Aykon Ted Ankara Kolejlileri Mağlup Etti Beko Basketbol Ligi 29. hafta maçında Fenerbahçe Ülker, Aykon TED Ankara Kolejliler'i 85-79 yendi.
Sultanahmet Camii'nde Regaip Kandili Coşkusu Üç ayların habercisi Regaip Kandili, Sultanahmet Camii'nde coşku ile karşılandı.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10