8 Mart 2014 Cumartesi Günü Haberleri

8 Mart 2014 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Güney Sudan'da, "Barış Kültüründen Esinlenmek" adı altında etkinlikler düzenlendi Aktivist Benjamin: "Bu yıl Güney Sudanlı kadınların tek bir isteği var, o da barış..
Mısırlı Kadınlar, Tutukluların Serbest Bırakılmasını İstedi Mısır'da, Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle düzenlenen gösteride, tutuklu kadınların serbest bırakılması talep edildi.
Emniyetten Özge Gündoğan Açıklaması İstanbul Emniyet Müdürlüğü: "İl Emniyet Müdürlüğümüzce Özge Gündoğan isimli bayanın korunması, alınması gereken tedbirler ve işlemlerde varsa ihmali ve kus..
Ürdün'de 3 Fransız Dağcı Hayatını Kaybetti Ürdün'de Um Rumeyleh Dağı'na çıkan üç Fransız dağcı, tırmanışları sırasında düşerek hayatını kaybetti.
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Lübnan'da binlerce kadın, aile içi şiddetle mücadele kanununun çıkartılması için yürüdü.
At Yarışları
At Yarışları
Adana'da altılı ganyan 957,31 lira ikramiye verdi.
İbrahima Sonko: Zor Bir Gece Oldu Galatasaray'a 6-1 yenilen Akhisar Belediyespor'un Senegalli futbolcusu İbrahima Sonko, bu maçı geride bırakıp önlerine bakmak istediklerini söyledi.
Dünya Salon Atletizm Şampiyonası Polonya'nın Sopot kentinde devam eden şampiyonanın ikinci gününde madalyalar sahiplerini buldu.
Edirne'de Suriye, Irak ve Myanmar Uyruklu 15 Kaçak Yakalandı Edirne’de Yunanistan ve Bulgaristan’a yasa dışı yollardan geçmeye çalışan Suriye, Irak ve Myanmar uyruklu 15 kaçak yakalandı.
İspanya'da 2 Dağcı Öldü İspanya'da Sierra de Gredos bölgesinde, tırmanış yapan 2 dağcı düşerek hayatını kaybetti.
Gençlik Konfederasyonu'ndan İlker Başbuğ Açıklaması Türkiye Gençlik Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı Ali Orkun Garip, eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ ile ilgili k..
'Türkiyeyi Bir Korku Tüneline Sokmaya Kalkıştılar'
"Türkiye'yi Bir Korku Tüneline Sokmaya Kalkıştılar"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu, "Türkiye'yi korku tüneline sokmaya kalkıştılar. Herkesi montajlarla, videolarla ürkütmeye çalıştılar." dedi.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10