27 Mart 2014 Perşembe Günü Haberleri

27 Mart 2014 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
SP'liler Mısır'da 528 Kişinin İdam Kararını Protesto Etti Saadet Partili bir grup, Mısır'da 528 kişinin idama mahkum edilmesi nedeniyle Mısır'ın İstanbul Başkonsolosluğu önünde eylem yaptı.
MÜSİAD'dan Güvenlik Toplantısının Dinlenmesine Tepki MÜSİAD, toplantının dinlenmesine ilişkin, "Türkiye'nin ulusal güvenliğine yönelik alçakça bir saldırı olarak değerlendirmekteyiz." açıklam..
Dur İhtarına Uymayan Motosikletli Polise Çarptı Antalya'da "dur" ihtarına uymayan sürücünün kullandığı motosiklet, polis memuruna çarptı.
Ukrayna'da İçişleri Bakanı Avakov'a İstifa Talebi Ukrayna Parlamentosu önünde akşam toplanan çok sayıdaki sağ sektör üyeleri, İçişleri Bakanı Arsen Avakov'un istifasını talep etti.
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam Açıklaması "Eskiden bu sırları çalar, götürüp gizli servislere pazarlarlardı, şimdi 'İsteyen ülke, Türkiye'ye karşı istediği tedbiri oluştursun' diye i..
Güvenlik Toplantısının İllegal Dinlenmesi İÜ Siyasal Bilgiler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şen: "Her şeyden önce bu kayıtlar hakkında hiçkimsenin yorum yapmaması lazım. Bu kayıtlar tümüy..
Güvenlik Toplantısının İllegal Dinlenmesi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erdem: "Bugün Suriye'yle ilgili değerlendirme yapan üst düzey bakanların ve yöneticilerin kendi aralarında yaptıklar..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10