20 Mart 2014 Perşembe Günü Haberleri

20 Mart 2014 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Gazze Yönetiminden Suçlamalara Yanıt Gazze'deki Filistin hükümeti, Hamas'ın Sina yarımadasındaki şiddet olaylarıyla ilişkisi olduğuna yönelik iddiaları yalanladı.
Kırım'ın Rusya'ya Bağlanma Kararı Kırım'ın Rus askerleri kontrolündeki Perevalne üssündeki gergin bekleyiş devam ederken, Rusya'nın Ukrayna askerlerine üç öneri sunduğu iddia ediliyor.
İspanyollar Göç Etmeye Devam Ediyor Yurt dışında yaşayan İspanyolların sayısı, 2 milyon 58 bin 48'e çıktı.
Beyoğlu'nda Uyuşturucu Operasyonuna 5 Gözaltı Beyoğlu Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Tarlabaşı'nda uyuşturucu ticareti yapıldığı belirlenen çok sayıda adrese yaptığı baskında 5 kişiyi gözaltına ..
Paris Dünya Turizm Fuarı Kapılarını Açtı Paris'te Porte de Versailles fuar alanında 4 gün sürecek olan 39. Dünya Turizm Fuarı kapılarını açtı.
D-8 Genel Sekreteri Musavi'den MÜSİAD'a Ziyaret Gelişen Sekiz Ülke Genel Sekreteri Seyid Ali Muhammed Musavi, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Nail Olpak'ı ziyaret etti.
Kargo Kamyonundan 20 Bin TL'lik İki Kutu Çalındı Kocaeli'nin İzmit ilçesinde bulunan bir kargo firmasına ait kamyondan gece geç saatlerde iki adet kutu çalındı.
Niğde'de Şehit Düşen ve Yaralananların İsimleri Belli Oldu Niğde'de teröristlerle çatışmaya giren güvenlik güçlerinden şehit olanların ve yaralıların isimleri belli oldu.
Abd, Rusya'ya Yönelik Yaptırımları Genişletiyor ABD Başkanı Barack Obama, bugün yaptığı açıklamada, üst düzey Rus yetkili ve bir de bankaya yönelik yaptırım kararı aldıklarını duyurdu.
Kıbrıs Sorunu ABD'nin Güney Kıbrıs'taki Büyükelçisi Koenig: "Adada bir çözüm olmadan Akdeniz'de keşfedilen doğalgaz kaynaklarının diğer yollardan Avrupa veya Türkiye pazarına taşınması çok zo..
Guantanamo Üssündeki Tutsaklar Tutsakların Uruguay’a gönderilmesi için müzakereler yapıldığı açıklandı.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10