7 Kasım 2014 Cuma Günü Haberleri

7 Kasım 2014 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Güney Sudan'daki Olaylar Cumhurbaşkanı Mayardit ve eski yardımcısı Machar arasında, "Geçiş hükümetinde yürütme yetkilerine ilişkin" yaşanan anlaşmazlık sona erdi.
Obama, IŞİDle Mücedele İçin 5,6 Milyar Dolar Ek Kaynak İstedi
Obama, IŞİD'le Mücedele İçin 5,6 Milyar Dolar Ek Kaynak İstedi
Obama yönetimi, Kongre'den Irak ve Suriye'de IŞİD ile mücadele için ek 5,6 milyar dolar talep etti.
İzmir'de Hastaneyi 207 Bin Lira Dolandıran Muhasebeci Tutuklandı İzmir'de, bir hastanenin hesabından aracı bir kişiyle başka birinin hesabına 207 bin lira havale yapan muhasebe görevlisi H.B,..
Zonguldak'ta Gasp İddiası Zonguldak'ta bir kadın, yolda yürürken çantasının gasp edilerek kendisinin dereye itildiğini iddia etti.
Tepecikte Organ Bağışı Standı Açıldı
Tepecik'te Organ Bağışı Standı Açıldı
Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 3-9 Kasım Organ Bağışı Haftası kapsamında farkındalık oluşturmak ve organ bağışını teşvik etmek amacıyla stant açıldı.
Başbakan Davutoğlu, Bursa'da Davutoğlu, ''Ekonomiye Değer Katanlar'' ödül töreninde konuştu: (2) ''Bu yapısal dönüşüm programlarında doğrudan Bursa'ya hitap eden bir yön var. Bütün sanayicile..
New York Borsası Haftayı Rekorla Kapattı New York borsasında endeksler, haftanın son işlem gününde dalgalı bir seyir izlerken, Standard & Poor's 500 ve Dow Jones Endeksleri gün sonunda ge..
Kadirlide Aranan Kayıp Gencin Cesedi Bulundu
Kadirli'de Aranan Kayıp Gencin Cesedi Bulundu
Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde dünden bu yana ailesi tarafından kayıp olarak aranan 20 yaşındaki Sezgin Özge'nin, boş bir arazide cesedi bulundu.
İzmirdeki Oto Yedek Parça Kaçakçılarına Darbe
İzmir'deki Oto Yedek Parça Kaçakçılarına Darbe
İzmir polisi, düzenlediği operasyonda piyasa değeri 50 bin lira olan toplam 657 adet kaçak oto yedek parçası ele geçirdi.
Yunan Müziğinin Divası" İstanbul'da Konser Verdi "Yunan müziğinin divası" olarak kabul edilen Haris Alexiou, İstanbul'da verdiği konserle büyük beğeni topladı.
Euroleague
Euroleague
Galatasaray Liv Hospital, Turkish Airlines Euroleague normal sezon D Grubu dördüncü maçında Neptunas ile karşı karşıya geldi.
Başbakan Davutoğlu Bursada
Başbakan Davutoğlu Bursa'da
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Bursa'da toplu açılışın ardından Merinos Kongre ve Kültür Merkezi bünyesinde kurulan Göç Tarihi Müzesini açtı.
İzmir'de "Ali Sofrası Şükür Lokması" Programı Cemevleri, Alevi Bektaşi dernekleri ve federasyonların aralarında bulunduğu 20 sivil toplum kuruluşu, Kerbela şehitlerini andı.
Davutoğlu: "Mescid-i Aksa'nın Bugün Karşı Karşıya Kaldığı Zulmü En İyi Bursalılar Anlar" Başbakan Davutoğlu Bursa'da- Davutoğlu, "Ekonomiye Değer Katanlar Ödül Töreni"nde konuştu: (1)-"Mescid..
Borçlarını Hastane Parası ile Kapatmak İsterken Yakalandı İzmir’de bir hastanenin muhasebe görevlisi, borçlarını kapatmak için hastanenin hesabından başka bir hesaba 207 bin lira havale yapın..
'Etrafımız Bir Ateş Çemberine Döndürüldü'
"Etrafımız Bir Ateş Çemberine Döndürüldü"
Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı İlyas Tongüç, "Etrafımız bir ateş çemberine döndürüldü." dedi.
Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nın İlk Yabancı Konuğu Papa Olacak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ilk kabullerine başladığı yeni Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nın ilk yabancı konuğu belli oldu.
Avusturya Ve Türkiye Arasında Kritik Görüşme Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Türkiye'den Diyanet Teşkilatı'na bağlı imamların yasaklanmasıyla ilgili Dışişleri Bakanı Kurz ile görüşecek.
Erdoğan Yurda Döndü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkmenistan'a yaptığı resmi ziyaretini tamamlayarak yurda döndü.
Şişli'de Muharrem Ayı Etkinlikleri Şişli Belediyesi, Muharrem ayında Türk Halk müziğinin sevilen sesleriyle birlikte anma etkinliği düzenledi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Yurda Döndü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkmenistan'a yaptığı resmi ziyaretini tamamlayarak yurda döndü.
Erdoğan İstedi, Türkmenistan Öğretmeni Serbest Bırakt Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbanguli Berdimuhammedov, Erdoğan'dan gelen talep üzerine Polat'ın serbest bırakılmasını sağladı.
Erdoğan İstedi, Türkmenistan Öğretmeni Serbest Bıraktı Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbanguli Berdimuhammedov, Erdoğan'dan gelen talep üzerine Polat'ın serbest bırakılmasını sağladı.
Erdoğan'ın İsteği Üzerine Serbest Bırakıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkmenistan'da görev yaptığı sırada hapse düşen Türk öğretmen Hacı Hamdi Hamit Polat'ın serbest bırakılmasını ..
Kremlin: Doğu Ukrayna Seçimlerini 'Tanıdık' Demedik Kremlin Danışmanlarından Yuri Uşakov, Moskova’nın Donetsk ve Lugansk’ta 2 Kasım’da yapılan seçimlere 'saygı duyuyoruz' şeklinde açıklama ya..
"Ar-Ge Ağırlıklı Sektörlere Ek Teşvik Vermeye Hazırız" Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Teknoloji yoğunluklu ve Ar-Ge ağırlıklı sektörlere ek teşvikler vermeye hazırız." dedi.
Bahçeli'den İsrail'e Mescid-i Aksa Tepkisi Bahçeli, İsrail'in Mescid-i Aksa'ya yaptığı saldırıyla ilgili, "Mescid-i Aksa'ya yapılan düşmanca tutumu, mütecaviz ve zalimce muameleleri kesin ola..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10