6 Kasım 2014 Perşembe Günü Haberleri

6 Kasım 2014 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Tottenham Hotspur Asteras Deplasmanında 2-1le Güldü
Tottenham Hotspur Asteras Deplasmanında 2-1'le Güldü
UEFA Avrupa Ligi C Grubunda Tottenham Hotspur, konuk olduğu Asteras Trapoli'yi 2-1 mağlup etti.
Aliağa Sanat Evinden Bir Nihavend Gece
Aliağa Sanat Evi'nden 'Bir Nihavend Gece'
Son dönemde yaptığı kültür, sanat faaliyetleri ile dikkat çeken Aliağa Belediyesi sanatsal faaliyetlerine aralıksız devam ediyor.
Hollandedan 'İşsizliği Azaltma' Sözü
Hollande'dan "İşsizliği Azaltma" Sözü
Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, işsizliği düşüremediği takdirde 2017'deki seçimlerde aday olmayacağını açıkladı.
"Yasa Dışı Dinleme" Operasyonunda Gözaltına Alınan 7 Polis Serbest Kilis'te yasa dışı dinleme yapıldığı iddiasıyla düzenlenen operasyon kapsamında gözaltına alınarak mahkemeye sevk edilen 7 p..
Matematik Oyunları Kitabı Matematik Oyunları Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Matematik Oyunları Kitabı kitabının kısa özeti.
Neoliberal Küreselleşme ve Kalkınma Kitabı Neoliberal Küreselleşme ve Kalkınma Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Neoliberal Küreselleşme ve Kalkınma K..
Gölgenin Canı Kitabı Gölgenin Canı Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Gölgenin Canı Kitabı kitabının kısa özeti.
Kayseri'de ve Şehirlerimizde Sokakların Ölümü Kitabı Kayseri'de ve Şehirlerimizde Sokakların Ölümü Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Kayseri'de ve Şeh..
İçişleri Bakanı Ala, Fransa Temasları Hakkında Bilgi Verdi Bakan Ala, Türkiye'nin terörle mücadelede başarıya ulaştığında, sadece kendi sorunlarını çözen bir ülke olmaktan çıkarak bölgeye nüf..
Fransa'dan Tunus'a Yardım Fransa, gençlere iş fırsatları oluşturacak projelerin geliştirilmesi için Tunus'a 1,8 milyon avro bağışladı.
Adıyamanda 'Sessiz Çığlık' Onlarca Kişiyi Gözyaşına Boğdu
Adıyaman'da "Sessiz Çığlık" Onlarca Kişiyi Gözyaşına Boğdu
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ile Adıyaman Gönül Elçileri Derneği’nin hazırladığı ve İpekyolu Kalkınma Ajansı tarafından finanse edilen ‘İşitmesen de duyuyorum’ projesinin sertifika töreninde işaret diliyle...
'Ciddi Şekilde Zorlandık'
"Ciddi Şekilde Zorlandık"
Beşiktaş Teknik Direktörü Bilic, UEFA Avrupa Liginde Partizan'ı 2-1 yendikleri maçın ardından yaptığı açıklamada, gruptan çıkma adına büyük bir adım attıklarını söyledi.
Kemer Halkı, Kayıp Genç İçin Seferber Oldu
Antalya Kemer'de sosyal paylaşım sitesinde "ömür dediğin ne ki bak bitti bile" notunu yazdıktan sonra kayıplara karışan gencin bulunması için tüm ilçe seferber oldu.
MHP'li Günal: Bir Grubun Bankasına Kıyak, Diğeri Batırılmak İsteniyor MHP Milletvekili Mehmet Günal, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Hazine Müsteşarlığı bütçe sunuş konuşmasında, bir grubun b..
Ermenek'te Kömür Ocağında İşçilerin Mahsur Kalması Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: "Yoğun çabalar sonucunda 2 işçi kardeşimizin cansız bedenine ulaşıldı.
Droid Turbonun Uluslararası Modeli Tanıtıldı: Moto Maxx
Droid Turbo'nun Uluslararası Modeli Tanıtıldı: Moto Maxx
Motorola'nın geçtiğimiz günlerde tanıttığı Droid Turbo telefonunun uluslararası versiyonu tanıtıldı.
Aveanın Abone Sayısı 16 Milyonu Aştı
Avea'nın Abone Sayısı 16 Milyonu Aştı
Avea, 2014’ün 3. çeyreğinde 447 bin; ilk dokuz ayında ise rekor seviyede 1.7 milyon net abone tabanı artışı elde ederek, 3. çeyreği kapattı.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10