15 Kasım 2014 Cumartesi Günü Haberleri

15 Kasım 2014 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık Mobilyacılar Sitesini İnceledi (2)
Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık Mobilyacılar Sitesini İnceledi (2)
Onuruna VERİLEN AKŞAM YEMEĞİNE KATILDI Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Hatay programı kapsamında onuruna verilen akşam yemeğine katıldı.
Macaristan'da İki Türk Doktorun Örnek Girişimi Türk doktorlar Nas ve Bülbül, Budapeşte Çocuk Hastanesi'nin yenilenmesi için konser düzenledi.
Avrupa Şampiyonası Elemelerinde Gecenin Sonuçları
Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde Gecenin Sonuçları
Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri'nde bu gece 3 grupta 9 maç yapıldı.
AK Partili İçten, Bingöl Günlerine Katıldı
AK Partili İçten, Bingöl Günleri'ne Katıldı
AK Parti Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten, İstanbul Feshane'de düzenlenen Bingöl Tanıtım Günleri'nin açılışına katıldı.
Filistin Bağımsızlık Bildirisi'nin 26. Yılı Filistin Devlet Başkanı Abbas: "Harem i Şerif'in zamansal ve mekansal olarak bölme çabaları aracılığıyla izlenen siyasetin, bölgedeki durumu din sa..
Kır Hasan Kitabı Kır Hasan Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Kır Hasan Kitabı kitabının kısa özeti.
Kıssadan Hisseler - 1 Kitabı Kıssadan Hisseler - 1 Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Kıssadan Hisseler - 1 Kitabı kitabının kısa özeti.
Bir Eylem Felsefesi Kitabı Bir Eylem Felsefesi Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Bir Eylem Felsefesi Kitabı kitabının kısa özeti.
Türkiyede Öğretmen Olmak Kitabı Türkiyede Öğretmen Olmak Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Türkiyede Öğretmen Olmak Kitabı kitabının kısa özeti.
Başlangıcından Günümüze Türk Yazı Sistemleri Kitabı Başlangıcından Günümüze Türk Yazı Sistemleri Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Başlangıcından Günü..
İslahiye'de Trafik Kazası: 1 Yaralı Gaziantep'in İslahiye ilçesinde otomobilin çarptığı kişi yaralandı.
Demir Ve Çelik Sektörüne Teftiş Çevre ve Şehircilik Bakanlığı personeli Türkiye genelinde demir ve çelik teftişine çıkacak. Standartlara uymayan demirleri toplatacaklarını söyleyen Bakan Güll..
Terörün Bilançosu: 35 Bin Ölen İnsan, 1.2 Trilyon Dolar Zarar! Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, 30 yılda teröre 1.2 trilyon dolar harcandığını, 35 bin kişinin terör yüzünden hayatını kayb..
Demir Ve Çelik Sektörüne Teftiş Çevre ve Şehircilik Bakanlığı personeli Türkiye genelinde demir ve çelik teftişine çıkacak. Standartlara uymayan demirleri toplatacaklarını söyleyen Bakan Güll..
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Açıklaması "İnanıyorum ki, Kazakistan maçında yeni bir çıkışın, yeni bir başlangıcın adımları atılır" "Kulüpler elektronik bilete karşı değiller.
Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri: Slovenya 1-3 İngiltere E Grubu lideri İngiltere, Slovenya'yı 3-1 yendi.
"Ecdadın Torunları Nevşehir'de Buluşuyor" Programı Düzenlendi İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı, "Ecdadın Torunları Nevşehir'de Buluşuyor" programı düzenledi.
15. Uluslararası Antalya Piyano Festivalinde Gustavsen Rüzgarı Bu yıl 15. si düzenlenen Uluslararası Antalya Piyano Festivali kapsamında piyanist Tord Gustavsen konser verdi.
Kozan'da İşçileri Taşıyan Minibüs Yoldan Çıktı: 12 Yaralı
Adana Kozan'da direksiyon hakimiyetini kaybeden minibüsün duvara çarpması sonucu meydana gelen trafik kazasında 3'ü ağır 12 işçi yaralandı.
Bakan Fikri Işık, Hatayda
Bakan Fikri Işık, Hatay'da
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Hatay'da sanayici ve iş adamlarıyla bir araya geldi.
İsviçre'de "KKTC Milli Günü" Resepsiyonu İsviçre'nin Cenevre kentinde, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Milli Günü dolayısıyla resepsiyon verildi.
Abhazya Zaferinin 20nci Yılı
Abhazya Zaferinin 20'nci Yılı
Eskişehir’de, Abhazya Cumhuriyeti Savunma Bakanlığının, Abhazya Zaferi’nin 20’nci Yılı anısına 1992-1993 Abhazya Bağımsızlık Savaşına Eskişehir bölgesinden katılan şehit yakınları ve gazilere madalya verildi.
Uşak Belediye Başkanı Cahan, Esnafla Buluştu
Uşak Belediye Başkanı Cahan, Esnafla Buluştu
Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Ayakkabıcılar Çarşısı, Kapalı Pazar Yeri Esnafı ve bölgenin diğer esnafları ile kahvaltıda buluştu.
Bakan Işık: Türkiye Sıvı Çelik Üretimini Arttırmalı
Bakan Işık: Türkiye Sıvı Çelik Üretimini Arttırmalı
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık, kamuda yerli üretim alımına izin verilmesinin ardından yabancı yatırımcıların Türkiye'de kendilerine partner aradığını söyledi.
İsviçre'de "Mescid-i Aksa" Eylemi İsviçre'nin Zürih kentinde, İsrail'in Mescid-i Aksa'ya yönelik saldırıları protesto edildi.
Tunusta Cumhurbaşkanlığı Seçimine Doğru
Tunus'ta Cumhurbaşkanlığı Seçimine Doğru
Nida Tunus Partisi Genel Başkanı Sibsi: "Seçimlerde oyların çoğunluğu almış olsak bile, ülkeyi tek başımıza yönetmeyeceğiz"
AK Parti Banaz ve Sivaslıda Kongreler Tamamlandı
AK Parti Banaz ve Sivaslı'da Kongreler Tamamlandı
Uşak AK Parti’nin 5’inci olağan kongre programı kapsamında, Sivaslı ve Banaz İlçe Başkanları ve yönetim kurulu üyeleri seçimle yeniden belirlendi.
Secdeye Götüren Aşk Kitabı Secdeye Götüren Aşk Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Secdeye Götüren Aşk Kitabı kitabının kısa özeti.
Türkiye'de İslami Hareket Kitabı Türkiye'de İslami Hareket Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Türkiye'de İslami Hareket Kitabı kitabının kısa özeti.
Tarihe Yolculuk Kitabı Tarihe Yolculuk Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Tarihe Yolculuk Kitabı kitabının kısa özeti.
Sultanu'l Arifin Abdülkadir Geylani Kitabı Sultanu'l Arifin Abdülkadir Geylani Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Sultanu'l Arifin Abdülkadir Geylani K..
İslâm Aile Hukuku Kitabı İslâm Aile Hukuku Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. İslâm Aile Hukuku Kitabı kitabının kısa özeti.
AK Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Yeniden Sefa Yıldırım Oldu AK Parti Kızılcahamam İlçe Başkanlığının kongresinde başkanlığa, seçime tek liste ile giren mevcut başkan Sefa Yıldırım, seçildi.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10