10 Kasım 2014 Pazartesi Günü Haberleri

10 Kasım 2014 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Amedsporda İşler İyi Gitmiyor
Amedspor'da İşler İyi Gitmiyor
Spor Toto 2.lig kırmızı grup takımlarından Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor (Amedspor)'da işler iyi gitmiyor.
Diyarbakırlı Sporseverler: Galatasaray Maçı Atatürk Stadında Oynansın
Diyarbakırlı Sporseverler: Galatasaray Maçı Atatürk Stadında Oynansın
Diyarbakırlılar, 24 Aralık'ta Diyarbakır'da oynanacak olan Amedspor-Galatasaray kupa maçının Atatürk stadyumunda oynanmasını istiyor.
Yolcunun Belindeki Şişkinlik Bomba Paniğine Yol Açtı
Yolcunun Belindeki Şişkinlik Bomba Paniğine Yol Açtı
Türk hava Yolları'nın İstanbul-Aşkabat seferini yapacak uçağındaki yolculardan birinin belindeki şişkinliği göstererek, 'Üzerimde bomba var' sözleri, paniğe neden oldu.
Eski Bakan Çelik Vali Aksoyu Ziyaret Etti
Eski Bakan Çelik Vali Aksoy'u Ziyaret Etti
Ak Parti Gaziantep Milletvekili ve Milli Eğitim eski bakanlarından Hüseyin Çelik, Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy'u ziyaret etti.
CHP Heyeti Kerküke Gitti
CHP Heyeti Kerkük'e Gitti
CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, CHP'li milletvekilleri ve CHP Kadın Kolları Genel Başkanından oluşan heyet, Irak'ın Kerkük kentine gitti.
DİSKİde Kürtçe İçin Ders Saati
DİSKİ'de Kürtçe İçin Ders Saati
DİSKİ Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı, halka daha kaliteli hizmet verebilmek için Kürtçe dil kursu başlattı.
Genç Sanatçılardan Ortadoğu Sergisi
Genç Sanatçılardan Ortadoğu Sergisi
Diyarbakır Güzel Sanatlar Lisesi öğrencisi Ali Durğın ve Abdullah Mercan'ın Ortadoğu adlı resim sergisi Büyükşehir Belediyesi Sergi Salonu'nda açıldı.
Bir Ay Boyunca 1500 Kişinin İhtiyacı Karşılandı
Bir Ay Boyunca 1500 Kişinin İhtiyacı Karşılandı
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Suruç'ta bir ay boyunca Avesta Düğün Salonu'nda kalan 1500 kişinin günlük yemek dahil tüm ihtiyaçlarını karşıladı.
Mısır'da Sivillerin Askeri Mahkemelerde Yargılanması El Cemaatu'l İslamiyye ve siyasi uzantısı İnşa ve Kalkınma Partisinden 5 yöneticinin askeri mahkemede yargılandığı davanın duruşması ertel..
Dicle Üniversitesi: Korna Çalmakla Trafik Açılmaz
Dicle Üniversitesi: Korna Çalmakla Trafik Açılmaz
Dicle Üniversitesi'nin Sosyal Duyarlılık projeleri kapsamında minik öğrenciler "korna çalma, trafik açılmaz" sloganıyla büyüklerin dikkatini çekmeye çalıştılar.
Haritalar ve Haritacılık Kitabı Haritalar ve Haritacılık Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Haritalar ve Haritacılık Kitabı kitabının kısa özeti.
Eğlenceli Bilim - Dağlar Kitabı Eğlenceli Bilim - Dağlar Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Eğlenceli Bilim - Dağlar Kitabı kitabının kısa özeti.
Işık ve Ses Kitabı Işık ve Ses Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Işık ve Ses Kitabı kitabının kısa özeti.
Keşfedin - Dinozorlar Kitabı Keşfedin - Dinozorlar Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Keşfedin - Dinozorlar Kitabı kitabının kısa özeti.
Keşfedin - Buluşlar Kitabı Keşfedin - Buluşlar Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Keşfedin - Buluşlar Kitabı kitabının kısa özeti.
Diyarbakırda 30 Dalda Kurs Kayıtları Başladı
Diyarbakır'da 30 Dalda Kurs Kayıtları Başladı
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi'nin bugüne kadar 4852 kişiye kurs veren Meslek Edindirme Merkezi, 30 dalda yeni kurs açtı. Kayıtlar Sümerpark içindeki merkezde yapılabilecek.
Ermenek'teki Maden Faciasında 5 Tutuklama
Ermenek'teki maden kazasıyla ilgili mahkemeye sevk edilen 8 kişiden maden sahibinin de aralarında bulunduğu 5 kişi tutuklandı.
Küçük Muhammet Erenin Babası Konuştu
Küçük Muhammet Eren'in Babası Konuştu
Almanya'nın Almanya'nın Giessen Üniversitesi Hastanesi'nde kalp nakli beklerken 7,5 ay önce kalp krizi geçiren ve beyni ağır hasar gören 2 yaşındaki Muhammet Eren Dönmez'in babası Yavuz Dönmez gazetecilere hastane önünde...
Demokratik Ekonomi Konferansı Sona Erdi
Demokratik Ekonomi Konferansı Sona Erdi
Demokratik Ekonomi Konferansı'nda; enerji, endüstri, tarım, inşaat, demokratik özerklik, köy komünleri, sağlık, eğitim, ulaşım, kadın gibi konularda yeni ve önemli kararlar alındı.
Hanefi Bostan: '4/cli Anneye Aylıksız İzin Verilmemesine Yargı Hayır Dedi'
Hanefi Bostan: "4/c'li Anneye Aylıksız İzin Verilmemesine Yargı Hayır Dedi"
Türkiye Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen Yrd. Doç. Dr. M. Hanefi Bostan, “Türk Eğitim Sen üyesinin, yasal doğum izninin bitiminden itibaren 6 ay ücretsiz izin talebi idare tarafından reddedilmiştir” dedi.
Bolu'da Freni Boşalan Kamyon Beton Direğe Çarptı
Bolu'da freni boşalan çöp kamyonu beton elektrik direğine çarparak durabildi.
Suriye Meclis Başkanı Lahham, Cezayirde
Suriye Meclis Başkanı Lahham, Cezayir'de
Suriye Meclis Başkanı Lahham, resmi temaslarda bulunmak üzere Cezayir'e gitti.
Markette Silahlı Soygun
Markette Silahlı Soygun
Adana'da ellerinde pompalı av tüfeği ve tabancayla bir markete giren yüzleri kar maskeli 3 kişi, iş yeri sahibini darp ettikten sonra sigara ve bozuk paraları alıp kaçtı.
Endonezya'nın Bağımsızlığında Şehit Düşenler Anıldı ''Kahramanlar kenti'' olarak bilinen Surabaya’daki törenlere binlerce Endonezyalı katıldı.
New York Borsası Günü Yükselişle Tamamladı
New York Borsası Günü Yükselişle Tamamladı
New York borsasında endeksler, haftanın ilk işlem gününü yükselişle tamamlarken, Standard & Poor's 500 ve Dow Jones Endeksleri rekor tazeledi.
Genç Talisca da İstanbul Kafilesinde
Genç Talisca da İstanbul Kafilesinde
Benfica'nın genç yıldızı Anderson Talisca, kariyerinde ilk kez Brezilya milli takımı kadrosuna çağrıldı.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10