11 Haziran 2014 Çarşamba Günü Haberleri

11 Haziran 2014 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Jp Morgan Şirketler Arası Koşusu" ABD merkezli yatırım bankası JP Morgan tarafından geleneksel olarak düzenlenen, dünyanın ve Avrupa'nın en büyük şirket koşusu olarak kabul edilen etkinlik, 7..
Başkentin "Kuzey Yıldızı" Açıldı Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce: "Şimdi 750 dönüm yere bu kadar mükemmel parklar yapan belediye başkanlarının olduğu, hizmetlerin olduğu, Türkiye'nin ayağa..
Tartıştığı Kayınpederi ve Baldızını Sokak Ortasında Öldürdü Başkent’te bir şahıs, henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı tartıştığı kayınpederi ve baldızını sokak ortasında silahla öldürdü.
Gaziantep'te Gergin Gece Gaziantep'te, Diyarbakır'ın Lice ilçesindeki olayları protesto etmek için toplanan PKK yandaşları polisle çatıştı.
Basketbol Federasyonu Toplandı Beko Basketbol Liginin Lig Kurulu toplantısı İstanbul'da yapıldı.
Ürdün'de Geleneksel Ürünler Fuarı Fuardaki Türk standına ziyaretçiler yoğun ilgi gösterdi.
Van'da BDP'li Göstericiler Karayolunu Kapattı Başkale Güzeldere Boğazı mevkisinde kapatılması ve uyarılara rağmen açılmaması üzerine güvenlik güçleri gruba müdahalede etti.
Türk Savaş Gemisi Tcg Gemlik KKTC Karasularında Tatbikat Yaptı Şehit Teğmen Caner Gönyeli-2014 Arama Kurtarma Tatbikatı'nın ikinci safhası Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin Akdeniz Gazimağusa..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10