10 Haziran 2014 Salı Günü Haberleri

10 Haziran 2014 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yeni Yargı Paketi, TBMM Genel Kurulu'nda CHP Grup Başkanvekili İnce: "1940'da ders kitaplarına giren bayrak şiirini, 72 yıl sonra 2012'de kaldıran sizsiniz.
Lübnan'da Kaçırılan İşçiler 5'i Suriyeli 8 kişiden 7'si serbest bırakıldı.
Tunceli'de Ses Bombası Patladı Ovacık ilçesinde bir apartmanın girişine kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce bırakılan ses bombası patladı.
Emekli Orgeneral Hurşit Tolon Cezaevinden Çıktı Silivri Cezaevi’nden tahliye edilen emekli Orgeneral Hurşit Tolon, “Bu kumpas tarihe gömülecektir” dedi.
Terör Örgütü Üyesi Mayınlı Sahada Yakalandı Genelkurmay Başkanlığı: "Şanlıurfa, Ceylanpınar'daki Kara Kuvvetleri 3'üncü Hudut Alay Komutanlığı Cenk Eser Hudut Karakol Komutanlığı unsurları ta..
Google, Skybox'ı Satın Alacak Google, Skybox görüntüleme firması için 500 milyon dolar ödeyecek.
Chp, Başbakan Erdoğan Hakkındaki Soruşturma Önergesini Yeniledi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), Başbakan Recep Tayyip Erdoğan hakkında 17 ve 25 Aralık operasyonlarıyla ilgili verdiği Meclis so..
Yeni Yargı Paketi, TBMM Genel Kurulu'nda AK Parti Grup Başkanvekili Canikli: (Türk bayrağının indirilmesi) Böyle bir olayda bu kişinin aşağı indirilmesi oradaki görevlilerin en tabii hakkıdır..
Turgay Demirel, Ukrayna'yı Ziyaret Etti TBF ve FIBA Avrupa Başkanı Turgay Demirel, FIBA Avrupa Genel Sekreteri Kamil Novak ile bugün Ukrayna ziyaretini gerçekleştirdi.
Amasya'da TGB'liler Lice'de Yaşanan Olayları Protesto Etti Amasya'da TGB üyesi bir grup, Diyarbakır'ın Lice ilçesinde yaşanan olayları protesto etti.
"Bu Eli Uzatanlar da İhanetinin Karşılığını Görecektir" Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Lice'de Türk Bayrağı'nın indirilmesiyle ilgili "Bu eli uzatanlar da ihanetinin karşılığını mutlaka görecekt..
Bitlis'te 5 AK Parti İlçe Başkanı İstifa Etti Bitlis'in Mutki, Ahlat, Güroymak, Adilcevaz ve Hizan ilçelerinde AK Parti başkanları istifa etti.
Rusya'nın Ateşkes Çağrısına Polonya'dan Cevap: "Militanların Ukrayna Sınırını Geçişlerini... Polonya Dışişleri Bakanı Radoslaw Sikorski, Rusya’nın militanların ve silahların Rus yanlısı isyan..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10