19 Ekim 2014 Pazar Günü Haberleri

19 Ekim 2014 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.



Tarih:  Kategori: 
Konya Barosu Olağan Genel Kurulu
Konya Barosu Olağan Genel Kurulu
Baro Başkanı Kayacan, güven tazeledi.
İnegöldeki Yangında İki Ev Yandı, İki Ev Zarar Gördü
İnegöl'deki Yangında İki Ev Yandı, İki Ev Zarar Gördü
Bursa’nın İnegöl ilçesinde gece saatlerinde çıkan yangında tek katlı iki ahşap ev yanarak kullanılamaz hale gelirken, arka bölümle bitişikte bulunan iki ev ise zarar gördü.
Maçın Ardından
Maçın Ardından
Beşiktaş Teknik Direktörü Bilic: "Takımımın performansından çok memnunum. Maçın başından itibaren tamamıyla üstündük" "Zemin bu akşam birçok şeyi olumlu hale getirdi"
Şiirler Kitabı Şiirler Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Şiirler Kitabı kitabının kısa özeti.
THY'nin Bilgisayar Sistemi Çöktü
Türk Hava Yolları'nın bilgisayar sisteminde akşam saatlerinde meydana gelen arıza nedeniyle yolculara uzun süre biniş kartları ve koltuk numaraları verilemedi.
Sivasta Amatör Maçta Olay
Sivas'ta Amatör Maçta Olay
Zara Belediyespor ile MKE Kırıkkalespor arasında oynanan maçta, tribünlerden atılan cisimler nedeniyle kadın yardımcı hakem ve 3 taraftar yaralandı.
Lavrov: ABD ve Avrupa, Rusyayı Değiştirmek İstiyor
Lavrov: ABD ve Avrupa, Rusya'yı Değiştirmek İstiyor
Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, ABD ve Avrupa Birliği’nin yaptırımlarla hedeflerinin Ukrayna’da çözüm olmadığını, geçmiş yüzyıldan kalan “pasif sömürgeci” anlayışla Rusya’da değişim hedeflediklerini söyledi.
Fenerbahçede Krizin Adı Değişti!
Fenerbahçe'de Krizin Adı Değişti!
Fenerbahçe, Galatasaray derbisi sonrası stoper çıkmazına girdi.
Davutoğlu Akil İnsanlar Heyeti İle Görüştü Başbakan Ahmet Davutoğlu ve ilgili bakanların Akil İnsanlar Heyeti üyeleriyle yaptığı toplantı sona erdi.
Dolmabahçe'de 10 Saatlik Toplantı Başbakan Ahmet Davutoğlu ve ilgili bakanların Akil İnsanlar Heyeti üyeleriyle yaptığı toplantı sona erdi.
Kod Adı: K.O.Z'un Açılımı Ne? Yönetmenden İlginç İpucu 17 Aralık sürecini konu alan 'Kod Adı: K.O.Z' filminin yapımcısı Uğur Yalçınkaya, 'Filmin hükümetten destek aldığı' iddialarını yanıtlad..
Bakan Yılmaz: 'Sivaslıların Sivassporu Desteklemesi Lazım'
Bakan Yılmaz: "Sivaslıların Sivasspor'u Desteklemesi Lazım"
Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Beşiktaş-Sivasspor maçı sonrası, "Üzgünüz 3 puan kaybettik. Ama Sivaslıların Sivasspor’u desteklemesi lazım" dedi.
Project Carsı Bekleyenlere Kötü Haber
Project Cars'ı Bekleyenlere Kötü Haber
Project CARS adlı yarış oyununun dağıtımını üstlenen Bandai Namco, çıkış tarihinin ertelendiğini açıkladı.
1909 İstanbul Düştü Parvus'un Askerleri Kitabı 1909 İstanbul Düştü Parvus'un Askerleri Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. 1909 İstanbul Düştü Parvus'un..
Aslında O Kadar da Akıllı Değilsiniz Kitabı Aslında O Kadar da Akıllı Değilsiniz Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Aslında O Kadar da Akıllı Değilsini..
Aşkın Kıyametinde Kitabı Aşkın Kıyametinde Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Aşkın Kıyametinde Kitabı kitabının kısa özeti.
Sudan Devlet Başkanı Beşirin Mısır Ziyareti
Sudan Devlet Başkanı Beşir'in Mısır Ziyareti
Mısır Sulama Bakanı Husam Megazi, Sudan Devlet Başkanı Ömer el Beşir'in ülkeye gerçekleştirdiği ziyaretten çok memnun kaldığını söyledi.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10