12 Ekim 2014 Pazar Günü Haberleri

12 Ekim 2014 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Aranan Askeri Helikopterin Enkazına İzmit'te Ulaşıldı Kocaeli'den havalandıktan kısa bir süre sonra radardan kaybolan ve Afyonkarahisar'da da aranan askeri helikopterin enkazına İzmit'te ulaş..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul'da Erdoğan, "3. Uluslararası Klarnet Festivali" kapsamında Aşık Veysel anısına düzenlenen "Usta'ya Saygı" gala konserini izledi Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Gece gü..
Askeri Helikopter Radarda Kayboldu (9) Genelkurmay: 4 ŞEHİT Genelkurmay Başkanlığı internet sitesinden yapılan açıklamasında Kartepe İlçesi Balaban Köyü bölgesinde kaza kırıma uğradığı belirt..
HSYK Sonuçlarını Alkışlarla Karşıladılar
HSYK Sonuçlarını Alkışlarla Karşıladılar
Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu'nun (HSYK) 10 asıl ve 7 yedek üyesi bugün yapılan seçimler sonucu belirlendi.
Manisa'da İki Otomobil Çarpıştı: 4 Yaralı Turgutlu ilçesinde iki otomobilin çarpışması sonucu, 4 kişi yaralandı.
Erkan Zengin ve Jimmy Durmaz Attı İsveç Kazandı İstanbul-dha euro 2016 Grup Elemelerı maçlarında TSİ 21.45 başlayan 4 maç daha tamamlandı.
Trablus'ta Osmanlı Eserlerine Saldırılması Dışişleri Bakanlığı, saldırıları kınadı.
Askeri Helikopter Radarda Kayboldu (8) 3 ŞEHİT, 1 KAYIP Cengiz Topel Havaalanı'ndan hareket ettikten kısa süre sonra Kocaeli'nin Kartepe İlçesi'ne bağlı ağaçlıklı bir bölge olarak Karaardıçlı..
Düşen Askeri Helikopterdeki 4 Asker Şehit Oldu İzmit Cengiz Topel Havaalanı’ndan havalandıktan sonra irtibatı kesilen askeri helikopterin, Kartepe’de bir vadi içerisinde enkazına ulaşıldı.
Ankara'da Trafik Kazası: 4 Yaralı Akyurt ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı.
HSYK Üyeliği Seçimi İdari Yargı Hakim ve Savcıları Arasında Yapılan Geçici Seçim Sonuçları Yüksek Seçim Kurulu (YSK), HSYK üyeliği seçimi İdari Yargı hakim ve savcıları arasında yapılan geçic..
HSYK Üyeliği Seçimi Sonuçlandı YSK Başkanı Güven, HSYK üyeliği seçiminin geçici sonuçlarını açıkladı HSYK'nın adli yargıdan 7 asıl üyesi Metin Yandırmaz, Mehmet Yılmaz, Mehmet Durgun, Ömür To..
Letonya Milli Maçı Öncesi A Milli Takım Basın Toplantısı Düzenledi Hakan TARHAN,Riga-DHA Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ve Milli futbolcular Gökhan Gönül ve Adem Büyük, 2016 Avrupa Futb..
Tokatta Kaza: 2 Ölü, 2 Yaralı
Tokat'ta Kaza: 2 Ölü, 2 Yaralı
Tokat'ın Turhal ilçesinde domuz sürüsüne dalan kamyonete arkadan gelen otomobilin çarpması sonucu meydana gelen kazada 2 kişi öldü 2 kişi yaralandı.
Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Ligi Deniz Basket, İzmir Büyükşehir Belediye maçı skorbordun çalışmaması nedeniyle başka bir salonda oynandı Pamukkale Üniversitesi Çadır Spor Salonu'nda oynanan..
Ysk Başkanı Güven, HSYK Üyeliği Geçici Sonuçlarını Açıkladı
Ysk Başkanı Güven, HSYK Üyeliği Geçici Sonuçlarını Açıkladı
Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven, 25 Ekim 2014 tarihinde görev süresi dolacak Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu'nun (HSYK) 10 asıl 6 yedek üyeliği için yapılan seçimlerin geçici sonuçlarını açıkladı.
Ysk Başkanı Güven HSYK Seçim Sonuçlarını Açıkladı Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven, HSYK seçim sonuçlarını açıkladı.
Tavas'ta Ahır Yangını Tavas ilçesinde çıkan yangında iki ahır ve samanlık kullanılamaz hale geldi.
Ysk Başkanı Sadi Güven, HSYK Sonuçlarını Açıkladı Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven, Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu'nun (HSYK) 10 asıl ve 6 yedek üyesini belirlemek için yapıla..
Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Bozkır, İstanbul'da Bozkır, TÜSİAD'ın düzenlediği Boğaziçi Semineri'nin gala yemeğine katıldı.
Zeybekci Ailesinin Mutlu Günü
Zeybekci Ailesi'nin Mutlu Günü
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli'de yeğeni Deniz Zeybekci'nin düğününe katıldı.
Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Bozkır, İstanbul'da Bozkır, TÜSİAD'ın düzenlediği Boğaziçi Semineri'nin gala yemeğine katıldı.
Türkiye Basketbol Ligi Ligde 2. hafta maçlarının programı açıklandı.
Aydın Barosu'nda Yeni Başkan Bozkurt (2) Yönetim KURULU BELLİ OLDU Aydın Barosu seçimlerini 436 oy alarak kazanan Gökhan Bozkurt'un yönetim kurulu listesi belli oldu.
HSYK Seçimi Adalet Bakanı Bozdağ: "Hakim ve savcılarımız, tekçi bir anlayışa, ideolojik bir yargı anlayışına 'hayır' demişlerdir.
Otomobil Domuz Sürüsüne Çarptı: 2 Ölü, 2 Yaralı
Tokat'ın Turhal ilçesinde otomobilin domuz sürüsüne çarpması sonucu meydana gelen kazada 2 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.
Kaybolan Askeri Helikopter Bulundu Cengiz Topel Havaalanından Konya'ya eğitim maksadıyla gitmek üzere havalandıktan kısa süre sonra radarda kaybolan S-70B Sikorsky tipi helikopterin yeri beli..
Şanlıurfa'da HSYK Seçim Sonuçları Belirlendi Şanlıurfa’da Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) üyelik seçimleri açıklandı.
HSYK Üyeliği Seçimi Adli Yargı Hakim ve Savcıları Arasından Yapılan Geçici Seçim Sonuçları Yüksek Seçim Kurulu (YSK) HSYK üyeliği seçimi Adli Yargı hakim ve savcıları arasında yapılan geçici ..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10