29 Aralık 2014 Pazartesi Günü Haberleri

29 Aralık 2014 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Arınç - Kamu Akaryakıt Alımlarının Rasyonelleştirilmesi Projesi Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, kamuda akaryakıt alımlarının rasyonelleştirilmesi projesi ile israfın önle..
Feribottaki Yangın İtalyan resmi makamları yanan feribotta ölenlerin sayısının 10'a çıktığını duyurdu Amiral Ribuffo: "30 ila 40 arasında kayıp var"
Ercan Erdem ve Mert Vurulmaz'ın Düellosu
Ercan Erdem ve Mert Vurulmaz, Hadise'nin seçimi olan 'Üflediler Söndüm' isimli şarkıyı seslendirdiler.
Arınç - Kişisel Verilerin Korunmasıyla İlgili Kanun Tasarısı Ankara - Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, kişisel verilerin korunmasıyla ilgili kanun tasarısına ilişkin, "Kan..
Herkesin Gözünden Kaçan Detay
O Ses Türkiye 29. bölüm düellolarda Acun Ilıcalı, çok ince bir ayrıntıyı yakalayıp açıkladı.
Bakanlar Kurulu Toplantısı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (1) "Anayasanın emri hükmünce, Sayın Cumhurbaşkanımızın başkanlığında Bakanlar Kurulu Toplantısı'nı uygun buluyoruz.
Ebru Gündeş, Mazhar ve Özkan İkilisini Son Anda Yakaladı
O Ses Türkiye'de Ebru Gündeş, Mazhar ve Özkan ikilisinin yarışmacı tercihi konusundaki sıkıntısını yakalayınca diğer jüri üyeleriyle paylaştı.
Erhan Şahin ve Abdurrahman Uruç'un Düellosu
Erhan Şahin ve Abdurrahman Uruç, düelloları için 'Dön Desem' isimli şarkıyı seslendirdiler.
THY'den Sefer İptalleri Türk Hava Yolları, yarın gerçekleştireceği bazı iç ve dış hat seferlerini iptal etti.
Erzurum Merkezli "Yasadışı Dinleme" Operasyonu Erzurum Cumhuriyet Başsavcılığı, haberleşmenin gizliliğini ihlal, kişisel verilerin kaydedilmesi, kamu görevlisinin resmi evrakta sahteciliği, s..
Katar Büyükelçiliğine Silahlı Saldırı: 1 Yaralı Ankara'daki Katar Büyükelçiliğine yapılan silahlı saldırıda, bir güvenlik görevlisi yaralandı.
ABD Başkanı Obama Açıklaması "IŞİD gerçek bir tehdit" "(Tahran'da büyükelçilik açılması) Asla, asla demem ama Küba ve İran ile ilişkilerimiz ve iki ülkenin durumu farklı"
Bakanlar Kurulu Sonrası Açıklama Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç Bakanlar Kurulu Toplantısı sonrası açıklama yapıyor
Bakanlar Kurulu Sonrası Önemli Açıklama Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç Bakanlar Kurulu Toplantısı sonrası önemli açıklamalar yaptı.
Arınç: Artık Gına Geldi Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç Bakanlar Kurulu Toplantısı sonrası açıklama yaptı.
Bakanlar Kurulu Sonrası Önemli Açıklama Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç Bakanlar Kurulu Toplantısı sonrası önemli açıklamalar yaptı.
Arınç: "Sayın Cumhurbaşkanımızın Başkanlığında Bakanlar Kurulu Toplanmasını Uygun Buluyoruz" Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, "Sayın Cumhurbaşkanımızın başkanlığında Bakan..
Antalyada Silahlı Kavga: 2 Yaralı
Antalya'da Silahlı Kavga: 2 Yaralı
Antalya'da alacak-verecek meselesi nedeniyle çıkan kavgada 2 kişi av tüfeği ile vurularak yaralandı.
Melis İrem Erkek ve Gözde Melsum Erdost'un Düellosu
Melis İrem Erkek ve Gözde Melsum, Mazhar ve Özkan'ın seçimi olan 'Hit the Road Jack' isimli şarkıyla düellolarını gerçekleştirdiler.
2014ün En İyisi Cristiano Ronaldo!
2014'ün En İyisi Cristiano Ronaldo!
Portekizli yıldız, Global Futbol Ödülleri töreninde 2014'ün en iyi oyuncusu ödülüne layık görüldü.
Arınç: 19 Ocak Tarihini Cumhurbaşkanı ve Başbakan Görüşerek Birlikte Belirledi Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 19 Ocak’ta Bakanlar Kurulu'na başkanlık ..
"Bizim İçin Önemli Bir Galibiyet Oldu" Eskişehirspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, "Bizim için önemli bir galibiyet oldu." dedi.
Ersun Yanal'dan Basın Toplantısında İlginç Cevap Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Eskişehirspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.
Bülent Arınç : Toplantının Yapılmasını Talep Etmek Cumhurbaşkanımızın Hakkıdır (1) Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, Bakanlar Kurulu Toplantısı sonrası açıklamalarda bulund..
Trabzonspor Evinde Çöktü Ziraat Türkiye Kupasında evinde Manisasporu 9-0 mağlup eden Trabzonspor, ligde ise Eskişehirspora evinde 4-1 mağlup olarak zirve yarışında yara aldı.
İzmirgazdan 2014e Elveda, Yeni Yıla Merhaba Gecesi
İzmirgaz'dan 2014'e Elveda, Yeni Yıla Merhaba Gecesi
İzmir'i 2005 yılından itibaren başlattığı altyapı çalışmalarıyla doğalgazla buluşturan İzmirgaz ailesi, geleneksel hale gelen yıl sonu personel gecesinde bir araya geldi.
Anıl Jüriyle Bir Türlü Vedalaşamadı
O Ses Türkiye 29. bölüm düellolarda Anıl Şimşek'in, Ebru Gündeş ve Hadise ile vedalaşması uzun sürdü.
Yarışmacılar Kopya Çekmiş
O Ses Türkiye 29. bölüm düellolarda Gökhan, yarışmacılarının kısa sürede hazırlandığını ve bunun için kopya çektiklerini dile getirdi.
Gökhan'ı Elektirik Çarptı
O Ses Türkiye 29. bölüm düellolarda Gökhan, kollarını jüri koltuğuna vurduğu sırada elektrik çarpmasıyla sarsıldı.
Trabzonspor – Eskişehirspor Soyunma Odaları – Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, 4 – 1 yenildikleri Eskişehirspor maçının ardından düzenlediği basın toplantısında, "Oyun disiplininden ..
Mısır'da Gazetecilerin Cezaevinde Tutulması ABD: "Derin kaygılarımızı Mısır hükümetine iletmeye devam ediyoruz" "Mısır hükümetini, (gazeteciler hakkındaki) bu kararların düzeltilmesine yöneli..
Kredi Ve Burs Miktarı Artıyor Bakanlar Kurulu sonrasında açıklamalarda bulunan Başbakan Yardımcısı Arınç, kredi ve burs miktarının arttırıldığını söyledi.
Öğrencilere Müjdeli Haber Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç Bakanlar Kurulu Toplantısı sonrası önemli açıklamalar yaptı.
Arınç: Ben Mağdur Durumundayım! Bülent Arınç, Kozmik oda konusunda kendisine sorulan soruya " Ben mağdur durumundayım" dedi
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10