24 Aralık 2014 Çarşamba Günü Haberleri

24 Aralık 2014 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ekin Erdoğan ve İsmet Tümer'in Düellosu
Ekin ve İsmet, Gökhan Özoğuz'un seçimi olan 'Ben Ölmeden Önce' isimli şarkı ile düellolarını gerçekleştirdiler.
Geleceğin Şehirleri Sempozyumu" - Başbakan Davutoğlu (10) Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Şehirleri olan devletler güçlü olacak.
Ataman'dan Küfür Tepkisi Türkiye Basketbol Ligi'nde Pınar Karşıyaka'ya 84-77 yenilerek 12 maçta 6 galibiyette kalan Galatasaray Liv Hospital'da Antrenör Ergin Ataman, karşılaşmada kendisine y..
Akrep Burcu Günlük Yorum (25 Aralık 2014) www.Astrofoni.com - Günlük, Haftalık, Aylık Burç Yorumları Astrolog Demet Baltacı ile her gün Dailymotion Türkiye'de ! Doğum haritanızı (HOROSKOP) iç..
Aslan Burcu Günlük Yorum (25 Aralık 2014) www.Astrofoni.com - Günlük, Haftalık, Aylık Burç Yorumları Astrolog Demet Baltacı ile her gün Dailymotion Türkiye'de ! Doğum haritanızı (HOROSKOP) iç..
Balık Burcu Günlük Yorum (25 Aralık 2014) www.Astrofoni.com - Günlük, Haftalık, Aylık Burç Yorumları Astrolog Demet Baltacı ile her gün Dailymotion Türkiye'de ! Doğum haritanızı (HOROSKOP) iç..
Başak Burcu Günlük Yorum (25 Aralık 2014) www.Astrofoni.com - Günlük, Haftalık, Aylık Burç Yorumları Astrolog Demet Baltacı ile her gün Dailymotion Türkiye'de ! Doğum haritanızı (HOROSKOP) iç..
Boğa Burcu Günlük Yorum (25 Aralık 2014) www.Astrofoni.com - Günlük, Haftalık, Aylık Burç Yorumları Astrolog Demet Baltacı ile her gün Dailymotion Türkiye'de ! Doğum haritanızı (HOROSKOP) içi..
İkizler Burcu Günlük Yorum (25 Aralık 2014) www.Astrofoni.com - Günlük, Haftalık, Aylık Burç Yorumları Astrolog Demet Baltacı ile her gün Dailymotion Türkiye'de ! Doğum haritanızı (HOROSKOP) ..
Kova Burcu Günlük Yorum (25 Aralık 2014) www.Astrofoni.com - Günlük, Haftalık, Aylık Burç Yorumları Astrolog Demet Baltacı ile her gün Dailymotion Türkiye'de ! Doğum haritanızı (HOROSKOP) içi..
Koç Burcu Günlük Yorum (25 Aralık 2014) www.Astrofoni.com - Günlük, Haftalık, Aylık Burç Yorumları Astrolog Demet Baltacı ile her gün Dailymotion Türkiye'de ! Doğum haritanızı (HOROSKOP) için..
Oğlak Burcu Günlük Yorum (25 Aralık 2014) www.Astrofoni.com - Günlük, Haftalık, Aylık Burç Yorumları Astrolog Demet Baltacı ile her gün Dailymotion Türkiye'de ! Doğum haritanızı (HOROSKOP) iç..
Terazi Burcu Günlük Yorum (25 Aralık 2014) www.Astrofoni.com - Günlük, Haftalık, Aylık Burç Yorumları Astrolog Demet Baltacı ile her gün Dailymotion Türkiye'de ! Doğum haritanızı (HOROSKOP) i..
Yay Burcu Günlük Yorum (25 Aralık 2014) www.Astrofoni.com - Günlük, Haftalık, Aylık Burç Yorumları Astrolog Demet Baltacı ile her gün Dailymotion Türkiye'de ! Doğum haritanızı (HOROSKOP) için..
Geleceğin Şehirleri Sempozyumu" - Başbakan Davutoğlu (9) şbakan Ahmet Davutoğlu, "Şehirleri olan devletler güçlü olacak.
Yengeç Burcu Günlük Yorum (25 Aralık 2014) www.Astrofoni.com - Günlük, Haftalık, Aylık Burç Yorumları Astrolog Demet Baltacı ile her gün Dailymotion Türkiye'de ! Doğum haritanızı (HOROSKOP) i..
Otobüsün Altında Kalan Engelli Hayatını Kaybetti
Otobüsün Altında Kalan Engelli Hayatını Kaybetti
Malatya’da kent merkezinde gerçekleşen kazada şehir içi yolcu otobüsünün altında kalan 57 yaşındaki engelli adam hayatını kaybetti.
Acun, 'O Ses'de Yarışmacıyı Fena Yakaladı 'O Ses Türkiye' düellolarda Hazal Sirman'ın seçim sırasında annesinden yardım istemesi Acun Ilıcalı'nın gözünden kaçmadı.
Göksenin Seyhan ve Eren Erbay'ın Düellosu
Göksenin ve Eren, Ebru Gündeş'in seçimi olan 'Ain't No Sunshine' isimli şarkı ile düellolarını gerçekleştirdi.
Davutoğlu: Kadim Şehirlerimiz Modrnite ile Yüzleşince Tahribe Uğradı Başbakan Ahmet Davutoğlu, şehirlerin modarnite ile yüzleştikçe tahribata uğradığını söyledi.
Geleceğin Şehirleri Sempozyumu" - Başbakan Davutoğlu (6) Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Şehirleri olan devletler güçlü olacak.
Gökhan Yarışmacıları Meyveye Benzetti
O Ses Türkiye düellolarda Gökhan, Göksenin Seyhan ve Eren Erbay'ın seslerini elma ve mandalinaya benzetmesi üzerine izleyenleri kahkahaya boğdu.
Güneş: Üç Puan İçin...
Güneş: Üç Puan İçin...
Bursaspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Samsunspor karşısında istediklerini aldıklarını söyledi.
Tbl | Pınar Karşıyaka: 84 - Galatasaray Liv Hospital: 77 Türkiye Basketbol Ligi'nde Pınar Karşıyaka, evinde Galatasaray Liv Hospital'ı 84-77 yendi.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10