12 Aralık 2014 Cuma Günü Haberleri

12 Aralık 2014 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
UCM Savcısından BMGK'ya Eleştiri Sudan'da işlenen soykırım ve savaş suçları gibi konuları soruşturan UCM Savcısı Fatou Bensouda, BMGK'ya yaptığı periyodik sunumda eleştirel açıklamalar yaptı.
İran Sınırındaki Tır Kuyruğu İran'ın, Türk tırlarına uyguladığı yakıt depolarını mühürleme uygulamasını kaldırmasına karşın Gürbulak'ta 13 kilometreye varan tır kuyruğu çok yavaş eriyor.
Windows 10 ile İlgili Yeni Ayrıntılar 21 Ocakta Açıklanacak!
Windows 10 ile İlgili Yeni Ayrıntılar 21 Ocak'ta Açıklanacak!
İki hafta önce sizlere Windows 10 hakkındaki yeni gelişmeleri duyurmuştuk. Aynı haberde Microsoft'un Windows 10 ile ilgili daha fazla ayrıntıyı Ocak ayında gerçekleştireceği bir etkinlikle duyuracağını da belirtmiştik....
Aydın Esnaf Odaları Birliği Başkanı Çetindoğan, Annesini Kaybetti
Aydın Esnaf Odaları Birliği Başkanı Çetindoğan, Annesini Kaybetti
Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Selahittin Çetindoğan'ın annesi Emine Kır hayatını kaybetti.
13 Kuruşluk Zam Talebi İçin Grev Yapacaklar Bangkok'taki özel otobüs operatörleri bakanlığı otobüs seferlerini durdurmakla tehdit ediyor.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Kimse Osmanlıcanın Öğrenilmesinden Korkmasın" Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan, “Kimse Osmanlıcanın öğrenilmesinden ve öğretilmesinden korkmasın.
Csu'nun Olağan Genel Kongresi Almanya’da tartışmalara yol açan önerge değiştirilmiş şekliyle kabul edildi.
Dizilerden Reklam Yapmak
Dizilerden Reklam Yapmak
Kızıltepe'de Taksi Şoförü Boğazı Kesilerek Öldürüldü Mardin'in Kızıltepe ilçesinde, bir taksi şoförü, aracına iki kişiyi aldıktan bir süre sonra boğazı kesilerek öldürülmüş halde bulundu.
Nazillide Karısını Öldüren Doktor Hastaneye Sevk Edildi
Nazilli'de Karısını Öldüren Doktor Hastaneye Sevk Edildi
Aydın Nazilli'de çalıştığı patoloji teknisyeni eşi Ayşegül Kurtuluş'u 35 bıçak darbesiyle öldüren şizofreni hastası doktor, savcının talimatıyla hastaneye sevk edildi.
Aile Hekimleri Eylem Yaptı, Vatandaş Mağdur Oldu Muğla'nın Ortaca ilçesinde, görev yapan aile hekimleri yeni yılda yürürlüğe girecek olan nöbet tutma zorunluluğu getiren yasaya tepki amacıyla..
Hattat Hasan Çelebiye Saygı Gecesi
Hattat Hasan Çelebi'ye Saygı Gecesi
Cumhurbaşkanı Erdoğan: (1) "Dil, medeniyetin, hafızanın, millet olabilmenin ana vasfıdır.
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız Açıklaması "Çok net olarak son 5,5 ayda düşen petrol fiyatlarından dolayı oluşan şudur; depomu 210 liraya dolduruyorsam şimdi 165 liraya dolduruyorum.
Erdoğan: "Diliniz Neyse, Dünyanız da Odur" İstanbul - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Üsküdar Belediyesi tarafından düzenlenen Hattat Hasan Çelebi'ye Saygı Gecesi'ne katıldı.
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Açıklaması Batı Trakya’yı ziyaret eden Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, “Yunanistan’dan en büyük arzumuz Batı Trakya’da yaşayan Türk-Müslüman azınlığın hak..
İsrail'e Giden İşçiler Uyuşturucu Bağımlısı Oluyor Tayland İstihdam Departmanı, İsrail'de çalışan Tayland vatandaşı gurbetçi işler üzerinde yapılan araştırma sonuçlarını yayınladı.
"Şampiyonluğun En Büyük Adaylarından Birisiyiz" Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, 4-1 galip geldikleri Sivasspor maçının ardından, "Bu akşam 3 puan aldık, şampiyonluğun en büyük aday..
Kızıltepede Taksici Cinayeti
Kızıltepe'de Taksici Cinayeti
Mardin’in Kızıltepe ilçesinde bir ticari taksi şoförü, boğazı bıçakla kesilerek öldürüldü.
İsmail Kartal'ın Maç Sonu Basın Toplantısı - Fenerbahçe 4-1 Sivasspor
Bekir İrtegün'ün Maç Sonu Açıklamaları - Fenerbahçe 4-1 Sivasspor.
Bekir İrtegün'ün Maç Sonu Açıklamaları - Fenerbahçe 4-1 Sivasspor
Bekir İrtegün'ün Maç Sonu Açıklamaları - Fenerbahçe 4-1 Sivasspor.
"El Uzaya Gidiyor, Biz Osmanlıca Tartışıyoruz Diyerek Sulandırıyorlar" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Osmanlıca dersiyle ilgili yapılan tartışmaların meseleyi sulandırdığını ileri sürdü.
'Kimse Osmanlıcanın Öğrenilmesinden ve Öğretilmesinden Korkmasın'
"Kimse Osmanlıcanın Öğrenilmesinden ve Öğretilmesinden Korkmasın"
Cumhurbaşkanı Erdoğan, son zamanlarda tartışılan Osmanlıca konusunda, "Kimse Osmanlıcadan, Osmanlıcanın öğrenilmesinden ve öğretilmesinden korkmasın." dedi.
İsmail Kartal: Haklı Bir Galibiyet Aldık Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Sivasspor karşısında haklı bir galibiyet aldıklarını ve bu çıkışın devam edeceğini öyledi.
Bodrum'da Yabancılar İçin Noel Etkinliği Geceden elde edilen gelir, engelliler için harcanacak.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10