24 Ağustos 2014 Pazar Günü Haberleri

24 Ağustos 2014 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Burdur, 4.8 Büyüklüğünde Depremle Sallandı
Burdur, 4.8 Büyüklüğünde Depremle Sallandı
Ağlasun Belediye Başkanı MHP'li Aydın Kaplan, gece saatlerinde meydana gelen 4.8 büyüklüğündeki deprem nedeniyle can ve mal kaybı olmadığını söyledi.
Portodan Premier Lige!
Porto'dan Premier Lig'e!
West Bromwich Albion, Porto forması giyen Varela'yı sezon sonuna kadar kiraladığını duyurdu.
Düzcede Trafik Kazaları
Düzce'de Trafik Kazaları
Düzce’de D-100 karayolunda 3 aracın karıştığı kazalarda 2 si çocuk toplam 11 kişi yaralandı.
İkitellide Suriyelilerin Ev ve İş Yerlerine Saldırıldı
İkitelli'de Suriyelilerin Ev ve İş Yerlerine Saldırıldı
Küçükçekmece'nin İkitelli semtinde Suriyeli 2 kişinin bir Türk çocuğunu dövdüğü iddiasıyla toplanan mahalle sakinleri, Suriyelilere ait ev iş yerlerine saldırdı.
Botan Çayındaki Su Yükselmesi
Botan Çayı'ndaki Su Yükselmesi
Limak Şirketler Grubu'ndan açıklama: "Grubumuza ait Alkumru ve Kirazlık hidroelektrik santrallerinin olağan çalışma prosedürü içerisinde üretime geçilmiş olup herhangi bir taşkın, baraj kapağı arızası ya da kapakların...
Burdurdaki Depremde Kerpiç Evler Hasar Gördü
Burdur'daki Depremde Kerpiç Evler Hasar Gördü
Burdur'da merkez üssü Ağlasun İlçesi olan 4.8 büyüklüğündeki depremde ilk belirlemelere göre bazı kerpiç evler hasar gördü, bazı vatandaşlar baygınlık geçirdi.
Başörtüsü Mağdurlarından Anlatılmamış Öyküler Kitabı Başörtüsü Mağdurlarından Anlatılmamış Öyküler Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Başörtüsü Mağdurl..
Batı Düşüncesinin Oluşumunda İslam'ın Rolü Kitabı Batı Düşüncesinin Oluşumunda İslam'ın Rolü Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Batı Düşüncesinin Oluşu..
Batı Emperyalizmine Karşı Osmanlı'nın Direnişi Kitabı Batı Emperyalizmine Karşı Osmanlı'nın Direnişi Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Batı Emperyaliz..
Erdoğan, Gazzeli yaralı çocuğa tespih hediye etti - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Gazze'den Türkiye'ye getirilen yaralıları ziyaret etti.
Saimbeylide Orman Yangını
Saimbeyli'de Orman Yangını
Sarıçiçek Yaylası'ndaki orman yangınının bazı bölgelerde kontrol altına alındı.
Miliç Sahili 2 Can Aldı
Miliç Sahili 2 Can Aldı
Samsun’un Terme ilçesinin Miliç mevkiinde serinlemek için denize giren 14 yaşındaki Yunus Emre Soylu akıntıya kapılarak kayboldu.
Namus İçin Kurşun Yağdıran Şahıs Serbest
Namus İçin Kurşun Yağdıran Şahıs Serbest
Ereğli'de, kendisini aldatırken yakaladığı karısı ve sevgilisine kurşun yağdıran zanlı Ş.B. çıkarıldığı mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
Burdur 4.8 ile Sallandı
Burdur 4.8 ile Sallandı
Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü verilerine göre, merkez üssü Burdur'un Ağlasun olan 4.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Batı Medyasında İslam İmajı Kitabı Batı Medyasında İslam İmajı Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Batı Medyasında İslam İmajı Kitabı kitabının kısa öze..
Batı ve Japon İşletme Yönetimi Kitabı Batı ve Japon İşletme Yönetimi Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Batı ve Japon İşletme Yönetimi Kitabı kitabının..
Batılı Bilginin Eleştirisi Üzerine Kitabı Batılı Bilginin Eleştirisi Üzerine Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Batılı Bilginin Eleştirisi Üzerine Kita..
Burdur, 4.8 Büyüklüğünde Depremle Sallandı
Burdur, 4.8 Büyüklüğünde Depremle Sallandı
Burdur'da merkez üssü Ağlasun olan 4.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Ordu'da Dereye Giren 5 Arkadaştan 2'si Boğuldu Akkuş ilçesinde serinlemek için dereye giren 5 arkadaştan 2'si boğuldu.
Van Gaalden Transfer Vurgusu
Van Gaal'den Transfer Vurgusu
Manchester United teknik patronu Louis Van Gaal, Sunderland ile 1-1 berabere kaldıkları maçın ardından açıklamalarda bulundu.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10