18 Ağustos 2014 Pazartesi Günü Haberleri

18 Ağustos 2014 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
5 İlde 2000 Kadın Aynı Anda Sahillerde Spor Yaptı 16 Ağustos'ta 5 farklı ilde gerçekleştirilen "Kumfit" etkinliği büyük ilgi gördü.
E-Devlet Askerlik Yeri Sorgulama İşlemi Tc Kimlik Numarası Askerlik Yeri Öğrenme Askerlik sorgulama ekranı T.C NO ile askerlik sorgulama,Askerlik yeri öğrenmek için tıkla, ASKERLİK YERLERİ ÖĞ..
Beşir Atalay: Çözüm Sürecinde Yeni Aşama İmralı'ya Farklı Heyet "Çözüm sürecinin yol haritası eylül sonunda çıkar. Belki bazı yasal düzenlemelere ihtiyaç olabilir. İşin özü terörün bitmesi, e..
Gaziantep'i Karıştıran Zehirli Su Dedikodusu Gaziantep'te, bugün 'Suriyeliler içme suyu şebekesine zehir attı' dedikodusu kentte paniğe neden oldu.
FMF Hastaları İzmir'de Bir Araya Geldi Ailevi Akdeniz Ateşi hastalığıyla mücadele eden FMF hastası vatandaşlar İzmir'in Menemen ilçesinde bir araya geldi.
Bursalı Atletler Kentte Gurur Kaynağı Oldu Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü atletizm takımı, Samsun'da yapılan, Gençler Liginin final karşılaşmalarında 3.'lük kupasını alarak Bursa'nın gu..
Ümraniye'nin "Bilge Çocukları'' Yaz Okuluna Başladı Ümraniye Belediyesi Kütüphane Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren "Bilge Çocuklar Yaz Okulu'' 2 Kültür Merkezinde eğitimlerine başladı.
Meb E-Okul Kayıt Bilgisi Sorgulama Vbs Veli Bilgilendirme Sistemi Giriş Okul kayıtları bu yıl E-Okul üzerinden yapılacak. Peki E-Okul kayıtları nasıl yapılır? E-Okula nasıl kayıt olunur? E-Ok..
Kartepe Belediye Başkanı Üzülmez, Muhtarlarla Bir Araya Geldi Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, mahalle muhtarları ile mutad toplantılarının 2.'sini Ekoköy'de gerçekleştirdi.
Okullar Liseler Ne Zaman Açılacak? Meb E Okul Kayıt İşlemleri Okullar ne zaman açılacak? 2014-2015 Eğitim ve Öğretim Yılı ne zaman başlayacak? Okullar ne zaman açılıyor? Liseler ne zaman açıl..
"Su Stresinden Kayıpları Önleyerek Kurtulacağız" Aşırı sıcaklarla birlikte su sıkıntısına yönelik söylentilerin arttığı İstanbul'da gelir getirmeyen su oranı yüzde 38,8 olarak belirlendi.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10