2014 Yılında Türkiye Neler İndirdi? - Haberler
Haberi Paylaş

2014 Yılında Türkiye Neler İndirdi?

KurumsalHaber.com - Haberler | Basın Bültenleri
2014 Yılında Türkiye Neler İndirdi?

Türkiye'de program indirme denince ilk akla gelen ve aylık 10 milyon tekil ziyaretçi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sitelerinden bir tanesi olan Tamindir.

Türkiye'de program indirme denince ilk akla gelen ve aylık 10 milyon tekil ziyaretçi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sitelerinden bir tanesi olan Tamindir.com, 2014 yılında yakalamış olduğu yaklaşık 130 milyon indirme sayısıyla bir kez daha sektörün nabzını tuttuğunu göstermiş oldu.

Program, uygulama ve oyun indirme seçeneklerinin dışında, kullanıcılarına en popüler ve güncel teknoloji içeriklerini de hazırladığı haberler, incelemeler, rehber blog yazıları ve videolarla sunan Tamindir.com, geçtiğimiz yıl içerisinde Türk internet kullanıcılarının ziyaret ve davranışlarını inceleyen Tamindir 2014 Türkiye İndirme Trendleri raporunu hazırlayarak, mobil platformlardaki büyümeyi ve sektörün hangi yöne doğru ilerlediğini gözler önüne serdi.

Kullanıcıların indirme alışkanlıklarının ve davranışlarının incelendiği raporda Türk kullanıcılarının mobil ve masaüstü işletim sistemleri üzerinde en çok indirdikleri program, uygulama ve oyun içerikleri teker teker paylaşılıyor. İndirme istatistiklerinin dışında 2014 yılında en çok okunan teknoloji haberler ine ve rehber blog yazılarına da yer verilen rapor, Türk kullanıcılarının mobil cihazlar ve oyun sektörüyle ne kadar içli dışlı olduğunu bir kez daha bizlere gösteriyor.

Özellikle masaüstü ve mobil geliştiricilerin, kullanıcı ziyaretlerini ve davranışlarını açık bir şekilde anlamalarına olanak sağlayacak çeşitli istatistiksel verilere dayanan raporun tamamına aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz.

Tamindir 2014 Türkiye İndirme Trendleri Raporu

2014 Yılında Türkiye Neler İndirdi?

KurumsalHaber.com - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title