14 Temmuz 2013 Pazar Günü Haberleri

14 Temmuz 2013 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Polis Akademisi Güvenlik Bilimleri Fakültesinin 2012-2013 Yılı Mezuniyet Töreni
Polis Akademisi Güvenlik Bilimleri Fakültesinin 2012-2013 Yılı Mezuniyet Töreni
Polis Akademisi Başkanlığı Güvenlik Bilimleri Fakültesinin 2012-2013 Eğitim Öğretim Yılı 68. Mezuniyet Töreni Gölbaşı yerleşkesinde gerçekleştirilmiştir.
Osmaniye İlçelerinde OTSEP SWOT Toplantıları Tamamlandı Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi ve Osmaniye İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünün ortaklaşa hazırlayacağı Osmaniye İli Tarım Stra..
"Tarım Başlı Başına Stratejik Bir Sektördür" Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi ve Osmaniye İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünün ortaklaşa hazırlayacağı Osmaniye İli Tarım Stratejisi ve E..
2013 Ümit Kızlar Avrupa Basketbol Şampiyonası
2013 Ümit Kızlar Avrupa Basketbol Şampiyonası
Türkiye, Beyaz Rusya'yı 53 38 yenerek üçüncü oldu
Voleybol: Bayanlar Avrupa Ligi Belçika: 2 Almanya: 3 Almanya lig şampiyonu oldu
Osmaniye'deki Lise ve Dershane Yöneticileri Üniversitemizdeki İftar Yemeğinde Buluştu Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi'nde geçtiğimiz dönemlerde de düzenlenen Osmaniye İl ve ilçelerindeki lis..
Avrupa Ligi Şampiyonu Belçika
Avrupa Ligi Şampiyonu Belçika
Marmaris Amiral Orhan Aydın Spor Salonu'nda oynanan 2013 CEV Voleybol Avrupa Ligi Erkekler Dörtlü Finalinin ikinci gününde Belçika ile Hırvatistan şampiyonluk için karşı karşıya geldi.
Girişimciler "Yeni Fikirler Yeni İşlere" Akın Etti Türkiye'nin en büyük ödüllerini veren girişimcilik yarışması Yeni Fikirler Yeni İşler (YFYİ) 2013 yılı başvurularını rekor talep ile kapattı..
Halle Berry, Fransız Aktör Martinezle Evlendi
Halle Berry, Fransız Aktör Martinez'le Evlendi
Amerikalı oyuncu Halle Berry, Fransız aktör Oliver Martinez ile evlendi.
Basın Örgütleri Gazetecilere Yapılan Saldırıları Kınadı
Basın Örgütleri Gazetecilere Yapılan Saldırıları Kınadı
Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti ve Kuzey Ege Gazeteciler Cemiyeti gazetecilere yapılan saldırıları kınadı.
Bakan Yıldırım: 'Sultan Abdülmecidin Hayali Marmaray Projesi Gerçek Oluyor'
Bakan Yıldırım: "Sultan Abdülmecid'in Hayali Marmaray Projesi Gerçek Oluyor"
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, "Sultan Abdülmecid'in İstanbul hayali olan Marmaray projesi, 100 yıl gecikmeyle AK Parti iktidarında Recep Tayyip Erdoğan döneminde gerçeğe dönüşmüştür" dedi.
Girişimci ve Yenilikçi Üniversite Endeksi 2013 ODTÜ, "Girişimci ve Yenilikçi Üniversite Endeksi" sıralamasında 136 üniversite arasında 86,0 puanla 1. sırada yer almıştır.
BDPlilerden Anma
BDP'lilerden Anma
BDP'li bir grup, 14 Temmuz 1982'de Diyarbakır Cezaevinde, açlık grevinde ölenler için anma töreni düzenledi.
Taliban'ın Kaçırdığı Türk Tır Şoförü Kabil Büyükelçiliğinde Afganistan'da Taliban tarafından kaçırılan Türk tır şoförü Kerim Yeşil, dün serbest kalmasının ardından Türkiye'nin Kabil Büyükelçi..
Karaciğer Kistinden Kurtulan Kadın Anne Olmak İçin Gün Sayıyor
Karaciğer Kistinden Kurtulan Kadın Anne Olmak İçin Gün Sayıyor
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne karaciğerinde köpek kisti hastalığı tanısı ile başvuran ve yıllardır anne olma hayali kuran genç öğretmen, OMÜ'de uygulanan SİLS yöntemiyle olduğu ameliyat sayesinde kısa...
Almanya Başbakanı Merkel, Mursi'nin Serbest Bırakılmasını İstedi Almanya Başbakanı Angela Merkel, askeri darbeyle görevinden uzaklaştırılan Mısır Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi'nin serbest bıra..
Diş Hekimliği Mezuniyet Töreni Yapıldı
Diş Hekimliği Mezuniyet Töreni Yapıldı
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde eğitim gören 58 öğrenci mezun oldu.
Karaağaç Köprüsü Türkiye ile Yunanistanı Birbirine Bağlayacak
Karaağaç Köprüsü Türkiye ile Yunanistan'ı Birbirine Bağlayacak
Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ve Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım Türkiye'yi Yunanistan'a, Edirne'yi ise Karaağaç Mahallesi'ne bağlayacak köprünün temelini attı.
Bilim Danışmanlığı Semineri: Bu Benim Eserim
Bilim Danışmanlığı Semineri: Bu Benim Eserim
TUBİTAK Bilim İnsanı Destekleme Daire Başkanlığı tarafından desteklenen "Bilim Danışmanlığı Semineri: Bu Benim Eserim" adlı bilimsel etkinlik 1-5 Temmuz 2013 tarihleri arasında üniversitemiz Eğitim Fakültesi'nde...
Sudan Devlet Başkanı Beşir Nijerya'da Sudan Devlet Başkanı Ömer el Beşir, insan hakları savunucularının protestolarına rağmen Afrika Birliği Sağlık Zirvesine katılmak üzere Nijerya'ya geldi.
Girişimci ve Yenilikçi Üniversiteler Sıralamasında Yükselişimiz Sürüyor
'Girişimci ve Yenilikçi Üniversiteler Sıralamasında Yükselişimiz Sürüyor'
Niğde Üniversitesi, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından açıklanan, Girişimcilik ve Yenilikçilik Endeksi 2013 sıralamasına girebilen 50 üniversiteden devlet üniversiteleri arasında 28'inci sıraya yükseldi.
Alman Ordusunda 300 Aşırı Sağcı Asker Tespit Edildi Alman ordusunda (Bundeswehr) 300 aşırı sağ eğilimli asker tepit edildiği bildirildi.
İzzetiye Köyü, Keşanın Yeni Mahallesi Oldu
İzzetiye Köyü, Keşan'ın Yeni Mahallesi Oldu
Edirne'nin Keşan ilçesine bağlı İzzetiye Köyü, yapılan Referandum sonucunda Keşan'a mahalle olarak bağlandı.
Rektör İnanç'tan Ramazan Ayı Mesajı Muş Alparslan Üniversitesi Rektörü Nihat İnanç Ramazan Ayı mesajı yayınladı.
Kaz Dağları'nda "Büyük Atlama" Etkinliği Nehirlerin yaşaması için tüm Avrupa’da 2005 yılından bu yana aynı gün ve saatte yapılan "büyük atlama" etkinliği kapsamında, Çanakkale'nin Küçükkuyu..
İsdemir'de Grev Kararı HAK İŞ'e bağlı Çelik İş Sendikasının örgütlü olduğu İskenderun Demir ve Çelik A.Ş'de (İSDEMİR) toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde anlaşma sağlanamaması üzerine grev kar..
Karabüksporda Birinci Etap Kamp Sona Erdi
Karabükspor'da Birinci Etap Kamp Sona Erdi
Kardemir D.Ç Karabükspor yaklaşık 10 gündür Gerede'de sürdürdüğü birinci etap kampını bugün tamamlayarak 2 günlük izne çıktı.
KPSS Muş'ta Sorunsuz Gerçekleşti Öğretmenlik ile kamudaki A ve B grubu kadrolar için düzenlenen Kamu Personeli Seçme Sınavı oturumları Muş'ta sorunsuz tamamlandı.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çelik Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çelik Açıklaması
"Öyle anlaşılıyor ki Sayın Bahçeli için bir kabus olmuş bu çözüm süreci. Çünkü PKK'nın eylem ve söylemleri Sayın Bahçeli senin için ancak mamadır, senin varlık sebebindir. PKK terörü, bölücülük, Kürtçülük olmazsa senin...
Kanala Düşen Genç Kayboldu Şanlıurfa'da sulama kanalına düşen inşaat işçisi kayboldu
Reyhanlı İlçesi Sosyal Destek Eylem Planı "Reyhanlı İlçesi Sosyal Destek Eylem Planı" çerçevesinde öğretim elemanı ve öğrencimizden oluşan 40 kişilik ekip faaliyet göstermektedir.
Romanya'da Bio-Dent Projesi Görüşüldü Romanya'nın Craiova kentinde bulunan Craiova Üniversitesin'e Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder'in de bulunduğu heyet 2 ve 3 ..
Alanyada Yangın
Alanya'da Yangın
Alanya ilçesinde makilik tepede çıkan yangında, yaklaşık 7 dönüm alan zarar gördü.
Samandağ'da Yüksekokul Kurulması İçin Görüşmeler Yapıldı Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder, Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir ve üniversitemiz Genel Sekret..
Gaziantepte Cinayet
Gaziantep'te Cinayet
Gaziantep'te bir kişi bıçaklanarak öldürüldü.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10