4 Haziran 2013 Salı Günü Haberleri

4 Haziran 2013 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Seyyar Satıcılar da Gezi Parkında
Seyyar Satıcılar da Gezi Parkı'nda
Gezi Parkı'nda günlerdir devam eden nöbet derme çatma barakalarda ve çadırlarda devam ediyor.
Adana'da Valilik Konağı Önünde 10 Kişi Gözaltına Alındı Adana'da, Gezi Parkı protestoları kapsamında Vali Konağı civarında 10'a yakın vatandaş gözaltına alındı.
Kadın Şairler Şiir ve Müzik Dinletisi
Kadın Şairler Şiir ve Müzik Dinletisi
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Şahin."Biz öyle güzel bir medeniyetten geliyoruz ki Aşık Veysel'den'Uzun İnce Bir Yoldayız'ı, Yunus Emre'yle insan sevgisini, Mehmet Akif'le vatan sevgisini, Sezai Karakoç'tan kaderin...
BM Irk Ayrımcılığının Ortadan Kaldırılması Komitesi Üyeliği Seçimleri Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç.Dr.Gün Kut, üyeliğe yeniden seçildi.
Beyaz Saray'ın Gezi Parkı Açıklaması İnternet Sitesinde Yayınlandı Beyaz Saray Türkiye'de meydana gelen olayları yakından ve endişeyle izlemeye devam ettiklerini açıkladı.
İzmit'te 3 Bin Kişilik Protesto İstanbul Taksim Gezi Parkı eylemine destek için İzmit'te bu akşam da Cumhuriyet Parkı'nda toplanan 3 bin kişi gösteri yaptı.
Türkiye Cezayir İş Forumu Başbakan Erdoğan."Aramızdaki ticaret hacmi geçtiğimiz yıl 5 milyar dolar seviyesine ulaştı."
Mardin'de Trafik Kazası: 2 Yaralı Hasta taşıyan ambulansın otomobille çarpışması sonucu 2 kişi yaralandı.
Elmadağ'da Trafik Kazası Geziden dönen öğretmen ve öğrencileri taşıyan minibüsün devrilmesi sonucu 17 kişi yaralandı.
Bariyerler Otomobile Saplandı
Bariyerler Otomobile Saplandı
10 gün içerisinde 17 kişinin yaşamını yitirdiği Çakal köprüsünde, yine kaza meydana geldi.
Belediye Meclisinde Maskeli ve Gaz Bombalı Gezi Protestosu
Belediye Meclisinde Maskeli ve Gaz Bombalı 'Gezi' Protestosu
İzmir'de Karabağlar Belediye Meclisi'nde gezi parkı protestosu yapıldı.
Mucur Anadolu Öğretmen Lisesi Öğrencileri Kaza Geçirdi: 16 Yaralı
Mucur Anadolu Öğretmen Lisesi Öğrencileri Kaza Geçirdi: 16 Yaralı
Ankara'ya gezi düzenleyen Mucur Anadolu Öğretmen Lisesi öğrencileri dönüş yolunda Elmadağ Çaykur mevkiinde kaza geçirdi.
Geziden Dönen Öğrenci Minibüsü Devrildi: 17 Yaralı
Geziden Dönen Öğrenci Minibüsü Devrildi: 17 Yaralı
Ankara'nın Elmadağ ilçesi yakınlarında meydana gelen trafik kazasında, geziden dönen öğrenci minibüsünün devrilmesi sonucu 17 kişi yaralandı.
Brüksel, Gezi Parkı İçin Üçüncü Protestosunu Yaptı Belçika'nın başkenti Brüksel'de Gezi Parkı için üçüncü kez protesto gösterisi gerçekleştirildi.
Eskişehir Sanayi Odası Genel Kuruluna Doğru Eskişehir Sanayi Odası başkan adayı Hatipoğlu."Eskişehir sanayisi için en iyisi yapacağız."
1erdoğan: Türkiye Cezayir Arasındaki Ticaret Hacmi 10 Milyar Dolara Ulaşmalıdır Resmi temaslarda bulunmak üzere Cezayir'e giden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Cezayir İş Forumu'nda bi..
Polisin Eylemcilerle Yol Açma Pazarlığı Sonuç Vermedi Beşiktaş'ta barikatları kaldırarak hayatı normale döndürmeye çalışan polis ile göstericiler arasında pazarlık yaşandı.
Kızılay'da Gezi Parkı Eylemi Yağmur Altında Devam Ediyor Kızılay'da sabah saatlerinde toplanan grubun eylemi akşam saatlerinde etkili olan yağmura rağmen devam ediyor.
Taksim Gezi Parkındaki Olaylar
Taksim Gezi Parkı'ndaki Olaylar
AB Bakanı ve Başmüzakereci Bağış."Bunlar İstanbul'un Gezi Parkı'ndaki dört tane ağacın yerinden sökülmesi, iki tanesinin kesilmesiyle alakalı bir mesele değil" "Bu süreçte 'Ahmet, Mehmet, AK Parti, CHP, MHP kaybetti'...
Mezarlıkta Elbiseleriyle Gömülmüş 2 Kişinin Kemikleri Çıktı Cizre'de Dicle Nehri'nde boğulan gencin defni için iki ayrı yerde kazılan mezar yerinde elbiseleriyle gömülmüş 2 kişiye ait kemikle..
Türk Telekom, Comet İnnovasyon Ödülü Kazandı Türk Telekom, yenilikçi işbirliği kategorisinde Nakina Systems ile Pipeline dergisinin sponsorluğunu yaptığı COMET İnnovasyon Ödülü'nü kazandı.
Beyaz Saraydan Gezi Parkı Açıklaması
Beyaz Saray'dan Gezi Parkı Açıklaması
Beyaz Saray Sözcüsü Jay Carney, Gezi Parkı eylemlerinde kullanılan şiddet nedeniyle Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın özür dilemesinden dolayı memnuniyet duyduklarını söyledi.
Taksim Gezi Parkı'ndaki Olaylar Taksim Meydanı, Gezi Parkı ve İstiklal Caddesi'nde akşam saatlerinden itibaren hareketlilik artarken, alana gelen çok sayıda kişi müzik eşliğinde eğleniyor Güm..
At Yarışları
At Yarışları
Adana yarışlarında altılı ganyan 1.038,84 lira ikramiye verdi.
İş Adamlarından Türkçe Olimpiyatları'na Övgü Uluslararası Türkçe Derneği (TÜRKÇEDER) tarafından "Uluslararası Dil ve Kültür Festivali" kapsamında düzenlenen 11.Türkçe Olimpiyatları'nın gala g..
Kolombiya NATO Üyeliği Konusunda Geri Adım Attı Savunma Bakanı Pinzon."İşbirliği anlaşması planlıyoruz".
Suriyedeki İç Savaş
Suriye'deki İç Savaş
BMMYK, Kusayr'dan kaçabilen küçük bir grubun Lübnan'a ulaştığını bildirdi Sığınmacılar."Kusayr'da halk sığınıklarda ya da korunmak için kazılmış çukurlarda saklanmaya çalışıyor" "Erkeklerle seyahat tehlikeli".
Taksim Gezi Parkı'ndaki Olaylar KESK, DİSK, TTB ve TMMOB ile yarın iş bırakacak.
Cizrede Mezarlıkta Elbiseleriyle Gömülmüş İki Kişiye Ait Kemikler Bulundu
Cizre'de Mezarlıkta Elbiseleriyle Gömülmüş İki Kişiye Ait Kemikler Bulundu
Şırnak'ın Cizre ilçesinde dün serinlemek için girdiği nehirde boğulan 16 yaşındaki İbrahim Aslan'ın toprağa verilmesi sırasında yapılan 2 ayrı kazıda elbiseleriyle gömülmüş kemikler bulundu.
İzmir Valililği'nden İçişleri Bakanlığı'na 'Soruşturma Yapılsın' Başvurusu İzmir Valiliği, son günlerde İzmir'de meydana gelen olaylar sırasında elinde sopa bulunan ve sivil görünümlü bazı ki..
Artvin'in Borçka İlçesinde Teleferik Kazası: 1 Ölü Artvin'in Borçka ilçesinde teleferik kazasında genç bir kız hayatını kaybetti.
Taksim Gezi Parkındaki Olaylar
Taksim Gezi Parkı'ndaki Olaylar
AK Parti Manisa Milletvekili Yurttaş."Bu ülkede 10 yılda, 2 milyar 711 milyon ağaç fidanı diken bir iktidarı ağaca ve yeşile düşman göstermek asla gerçeklerle bağdaşmaz".
Halkı İsyana Teşvik Gerekçesiyle 16 Gözaltı
Halkı İsyana Teşvik Gerekçesiyle 16 Gözaltı
İzmir'de, sosyal medya üzerinden halkı isyana teşvik ettikleri gerekçisiyle 16 kişi gözaltına alındı.
Taksimdeki Eyleme Yalovadan Destek Sürüyor
Taksim'deki Eyleme Yalova'dan Destek Sürüyor
Yalova'da Taksim Gezi Parkı'ndaki olayları protesto etmek amacıyla yürüyüş düzenlendi.
Bitliste Ambulans Traktöre Çarptı: 5 Yaralı
Bitlis'te Ambulans Traktöre Çarptı: 5 Yaralı
Tatvan ilçesinde hasta almaya giden ambulansın traktöre çarpması sonucu 5 kişi yaralandı.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10