12 Temmuz 2011 Salı Günü Haberleri

12 Temmuz 2011 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Moody's İrlanda'nın Kredi Notunu Düşürdü Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Moody's'in İrlanda'nın kredi notunu Baa3'ten Ba1'e düşürdüğü bildirildi.
Metabolizma Hızınız Kilonuzu Belirliyor! 3-5 kilo fazlası olanın kilo vermesi mi yoksa şişmanın zayıflaması mı daha kolay? Bunu metabolizma farkı belirliyor.
Türkiye’de Sağlık Turizminin Dopingi Lazer Ameliyatları
Türkiye’de Sağlık Turizminin Dopingi Lazer Ameliyatları
Yaz ayları sağlık turizminde doping etkisi yarattı.
Dişlerinizin Konuşma Tarzınızı Belirler! Bazıları konuşmaktan kaçınır ya da konuşurken ağzını kapatır.
Alzheimer 10 Yıl Önceden Teşhis Edilecek! Günümüzün en büyük sorunlarından olan Alzheimer hastalığının ilk aşamalarında teşhisi yolunda önemli bir adım atıldı.
28 Yaşına Gelmeden Zayıflayın! Kilo sorunu yaşayanlar hangi yaşta daha çok zayıflayacağınızı merak ediyorsanız işin sırrı bu haberde!
Hazar Gölü'nde Bir Kişi Kayboldu Serinlemek için Hazar Gölü'ne giren bir kişi kayboldu.
Finansbank’tan Günde 2 TL’den Başlayan Taksitlerle İhtiyaç Kredisi 'Bizce Mümkün' sloganıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına özel çözümler üreten Finansbank, günde 2 TL'den başlayan taksitlerle ..
20 Dakikada Estetik Yaptırmak Hayal Değil! Türkiye’de en çok yapılan plastik cerrahi operasyonların başında burun estetiği geliyor. Plastik cerrahide ise yeni trend öğle yemeği arasında lokal..
Dondurma Çocuğunuzun İçin Tehlikeli Olabilir! Bireylerin ilerleyen yaşlarındaki sağlık durumlarının, çocukluk dönemi beslenmeleriyle ne kadar yakından ilgili olduğunu artık hepimiz biliyoruz..
Diyarbakırda Jandarmaya Roketli Saldırı, 3 Asker Yaralı
Diyarbakır'da Jandarmaya Roketli Saldırı, 3 Asker Yaralı
Diyarbakır'ın Hazro İlçesi'nde İlçe Jandarma Karakol Komutanlığı'na PKK'lı teröristler, roketatar ve uzun namlulu silahlarla saldırı düzenlendi.
Sadri Şener Serbest
Sadri Şener Serbest
Sadri Şener yurtdışı yasağı konularak serbest bırakıldı.
Obama'dan Amerikalı Askere "Şeref Madalyası" ABD Başkanı Barack Obama, Afganistan"daki bir kahramanlığından dolayı Çavuş Leroy Petry'ye ABD'nin en yüksek madalyası olan "Şeref Madalyası"nı ta..
Haftada 3 Saat Tempolu Yürüyüş Kanser Hücrelerini Öldürüyor Düzenli fiziksel aktivite sağlıklı bir yaşamın olmazsa olmazlarındandır.
Serinlemek İçin Ilık Su İçin! Yaz sıcakları yorgunluk ve halsizliği de beraberinde getirebiliyor. Sıvı kayıpları ve düzensiz beslenme bireyleri hastalıkların eşiğine kadar götürüyor.
Türkiye'de Sağlık Truziminin Dopingi; Lazer Ameliyatlar Yaz ayları sağlık turizminde doping etkisi yarattı. Bu dönemde yabancı hasta sayısında yaşanan artış, sağlık gruplarının da yüzünü gül..
Çocuğunuzu Diş Hekimiyle Korkutmayın! Diş hekimlerine karşı olumsuz tavırlar sergileyen ve kontrole gitmekten korkan çocuklar, yetişkinlik dönemlerinde de bu durumdan rahatsız olmaya devam ed..
Sarkan Göğüslerinizi Mastopexy İle Dikleştirin! Güzelliğine düşkün kadınlar özellikle yaz aylarında en çok göğüs dikleştirme operasyonlarını tercih ediyor.
Erken Yaşta Sünnet Neden Yararlıdır? Tatilin başlaması ile birlikte sünnet mevsimi de açılmış oldu. Aileler özellikle çocukları okula başlamadan evvel sünnet olmalarını tercih ediyor.
Hamilelik Depresyonu Bebeğinize Neler Yapıyor? Kadınların hamilelik döneminde ve doğum sonrasında yaşadıkları depresyon hormonel değişiklik olarak düşünülüyor ve teşhis edilemiyor.
Federasyondan Aysala Ceza Tehdidi
Federasyon'dan Aysal'a Ceza Tehdidi
TFF'den Aysal'a Önce Uyarı Sonra Ceza Tehdidi
Sadri Şener'e Yurtdışı Yasağı Şike soruşturması kapsamında gözaltına alınan Trabzonspor Başkanı Sadri Şener çıkarıldığı Nöbetçi 12. Ağır ceza Mahkemesi'nce tutuksuz yargılanmak üzere serbest ..
Trabzonspor?un Hollanda Kampı Devam Ediyor Yeni sezon hazırlıklarına Hollanda'da devam eden Trabzonspor, yarınki Genk maçı öncesi son antrenmanını bu akşam Venlo yakınlarındaki Tegelen kasaba..
Burun Estetiği İşlevsel Olmalıdır! Burun estetiği, burunun nefes almadaki rolü ve yüzün en dikkat çekici noktası olması nedeniyle büyük önem taşıyor.
Gül Koca Yusuf Heykelini Açtı
Gül Koca Yusuf Heykelini Açtı
Cumhurbaşkanı Gül, efsanevi pehlivan Koca Yusuf'un heykelini törenle hizmete açtı.
IMF Başkanı Yardımcılarını Atadı Uluslararası Para Fonu Başkanı Christine Lagarde, iki yardımcısını seçti.
CHP Kadirlide Toplu İstifa
CHP Kadirli'de Toplu İstifa
CHP Kadirli İlçe Başkanı Mehmet Amanvermez, "Partimizde yaşadığımız iletişim kopukluğu nedeniyle yanlış anlaşılmalara neden olduk" diyerek, görevinden istifa ettiğini açıkladı.
Sadri Şener Serbest Bırakıldı Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, futbolda şike iddialarına yönelik soruşturma kapsamında nöbetçi mahkeme tarafından yurt dışına çıkış yasağı konularak ser..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10