11 Temmuz 2011 Pazartesi Günü Haberleri

11 Temmuz 2011 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yaz Mevsiminde 4 Saatten Fazla Susuz Kalmayın! Sıcak ve nemli havaların yaşandığı yaz döneminde, açık büfe öğünler, uzayan geceler ve değişen yeme alışkanlıklarıyla mide rahatsızlıkları da ar..
Televizyon Çocukları Saldırganlaştırıyor! Çocuktaki saldırganlık eğilimi ile televizyon arasında bir bağlantı tespit edildi. Araştırmalara göre, seyretme olmadan sadece açık cihazın yakınında..
Karbonhidratla Tekrar Barışabilirsiniz! Yeni yayımlanan ve çarpıcı saptamalarda bulunan bir kitap, patatesi de içeren karbonhidrat ağırlıklı yiyeceklerin kilo vermeye yardımcı olabileceğini i..
Sürekli Diyet Yapıyorum Asla Zayıflayamıyorum! Sürekli diyet yaptığınız halde kilo veremiyorsanız sebebi yedikleriniz değil sağlık sorununuz olabilir.
Hiç Kilo Aldırmayan Besinler Var! Safra kesesinin kasılmasına neden olan hormon, kolesistokinin'i hiç duymamış olabilirsiniz fakat bu hormon en iyi kilo verdiricilerden bir tanesidir.
Ertesi Gün Hapı Nasıl Kullanılır? İsmi "Ertesi Gün Hapı" olsa da bu ilaç cinsel birleşmeden sonra 72 saat (3 gün) içerisinde alınabilir.
Clınton: Esad Vazgeçilmez Değil ABD Dışişleri Bakanı Hillary Clinton, Suriye Devlet Başkanı Beşşar Esad'ın vazgeçilmez olmadığını, ABD'nin Esad'ın rejiminin iktidarda kalmasından çıkarı bulun..
Rahatsızlanan Şakar Hastaneye Kaldırıldı Futbolda şike operasyonu kapsamında gözaltına alınan Trabzonspor Kulübü As Başkanı Nevzat Şakar emniyette bulunduğu sırada rahatsızlanarak hastaneye k..
Mahkeme, Timoşenkoya Yeni Avukat Bulması İçin 3 Gün Süre Verdi
Mahkeme, Timoşenko'ya Yeni Avukat Bulması İçin 3 Gün Süre Verdi
Yuliya Timoşenko'nun yargılanmasına 15 Temmuz'a kadar ara verildi.
Yemeklerinizi Tuz Kullanmadan Lezzetlendirin! Tuz, bakteri, maya ve küf oluşumunu engelleyerek bozulmayı önler, yiyeceklerin içindeki lezzeti ortaya çıkarır, kraker gibi yiyeceklerde kuruluk ..
Gül'e Protesto Girişimi Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Bulgaristan Parlamentosu Başkanı Tzerzka Tzaçeva ile görüştü.
Bilecikteki Depremde Halk Büyük Korku Yaşadı
Bilecik'teki Depremde Halk Büyük Korku Yaşadı
Bilecik'te meydana gelen 4. 7 büyüklüğündeki depremde ölen ya da yaralanan olmazken halk büyük korku yaşadı.
"Seçimlerde Millet Mesajını Verdi" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 12 Eylül halkoylaması ve 12 Haziran seçimlerinde milletin "Yeni bir anayasa yapın, milli birlik ve kardeşlik projesini sürdür..
Başbakan Erdoğan: "Bırakın Yargıya Müdahale Etmeyin" Başbakan Erdoğan, Kılıçdaroğlu'nun kendisinin mahkumiyet dönemlerine ilişkin sözlerini de hatırlattığı konuşmasında, mahkum olmasına neden..
Serdaroğlu: İşçiler Sendikal Haklarından Vazgeçmeyecektir DİSK'e Bağlı Birleşik Metal İş Sendikası, Schneider Electric'in, Manisa, İzmir ve Gebze fabrikalarında çalışan toplam 2 bin 50 işçini..
Şakar Hastaneye Kaldırıldı
Şakar Hastaneye Kaldırıldı
Futbolda şike soruşturması kapsamında gözaltına alınan Trabzonspor Asbaşkanı hastaneye kaldırıldı
Fenerbahçe Teşekkür Etti
Fenerbahçe Teşekkür Etti
Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu, futbolda şike iddialarına yönelik soruşturma sürecinde yaşananların ardından, taraftarlarına, Türk futbol ailesine, Futbol Federasyonuna ve Kulüpler Birliği Vakfına teşekkür etti.
Mecliste Tarihi An! O Şiiri Okudu Video
Meclis'te Tarihi An! O Şiiri Okudu Video
Başbakan Erdoğan hapis yatmasına neden olan şiiri Meclis kürsüsünden okudu.
'İşte Yemin Ettiniz. Ne Oldu?'
"İşte Yemin Ettiniz. Ne Oldu?"
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, yemin krizi aşıldıktan sonra da CHP'ye yüklenmeye devam etti.
2. Tulum ve Müzik Festivali Sona Erdi
2. Tulum ve Müzik Festivali Sona Erdi
Başbakanlık Tanıtma Fonu ile Kültür ve Turizm Bakanlığınca desteklenen festival, Rize Sahil Parkı'nda düzenlenen kapanış törenleri ile sona erdi.
Trabzonsporlu Taraftarlar Federasyonu Protesto Etti
Trabzonsporlu Taraftarlar Federasyonu Protesto Etti
Şike soruşturması kapsamında gözaltına alınan Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'e destek vermek amacıyla bir grup taraftar emniyetin önünde toplandı.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10