7 Ocak 2011 Cuma Günü Haberleri

7 Ocak 2011 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Avrasya Liselerarası Münazara Yarışması Başlıyor! Robert Kolej Münazara Kulübü'nün Düzenlediği Ve Yeditepe Üniversitesi İle ESU Türkiye'nin Desteğiyle Hayata Geçirilen, 21 Ülkeden 64 Münazara..
İktibas Dergisinin Ocak Sayısı Çıktı
İktibas Dergisinin Ocak Sayısı Çıktı
İktibas Dergisi 31. Yılının İlk Sayısında Kapağa Türkiye'de İslami Hareketin Önemli İsimlerinden Birisi Ve Aynı Zamanda Derginin De Kurucusu Olan Ercümend Özkan'ı Taşıyor.
Başkentte Ulaşım Zamları Protesto Edildi
Başkentte Ulaşım Zamları Protesto Edildi
Başkent'te Ulaşıma Yapılan Zam, Yaklaşık 500 Kişilik Grup Tarafından Protesto Edildi.
Yeni Nissan Micra ile Tanışma Zamanı Sıradışı Tasarım Anlayışı İle Moda İkonu Haline Gelen "Şehrin Anahtarı Nissan Micra", Barındırdığı Teknolojiler İle De Tam Bir Şehir Otomobili.
Tartılarınızın Ölçü ve Ayarlarını Yaptırın
Tartılarınızın Ölçü ve Ayarlarını Yaptırın
MANİSA Belediyesi, 3516 Sayılı Ölçü Ve Ayarlar Kanunu'na Göre, Ölçü Ve Tartı Aletlerinin İki Yılda Bir Yapılması Gereken Periyodik Muayeneleri İçin Esnafa Çağrıda Bulundu.
Başkan Selmanoğlu 2011 Yılına Güvenle Giriyoruz
Başkan Selmanoğlu 2011 Yılına Güvenle Giriyoruz
Mega Projeler Bir Bir Hayata Geçirilecek
Amerikalı Kadının İranda Gözaltına Alındığı İddiası
Amerikalı Kadının İran'da Gözaltına Alındığı İddiası
Amerikalı Bir Kadının, Burada Casusluktan Gözaltına Alındığı İddiaları Üzerine, Ermenistan İstihbarat Servisi, Belirtilen İsimde Bir Kadının Ülkelerinden İran'a Geçmediğini Açıkladı.
Papandreu, Patrik Bartholomoes ile Telefonda Görüştü Yunanistan Başbakanı Yorgo Papandreu, Erzurum'da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Yaptıkları Görüşmeye İlişkin Fener Rum Patriği Bartholo..
Dp Genel Başkanı Cindoruk: Başbakanlık Diktatörlük Haline Gelmiştir Demokrat Parti'nin 65. Yıldönümü Münasebetiyle Partililere Yemek Verildi.
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama Mesajı
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama Mesajı
Tarihsel Gelişim Seyri İçerisinde Basın, Özellikle 19. Yüzyılın Son Çeyreğinden İtibaren Toplum Vicdanının Sesi Olmuştur.
Sebahattin Akkaya’nın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Bayramı Mesajı Burdur Belediye Başkanı Sebahattin Akkaya 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Dolayısıyla Bir Kutlama Mesajı Yayınladı.
Çgsm Ocak - Şubat - Mart Programı
Çgsm Ocak - Şubat - Mart Programı
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Çağdaş Gösteri Sanatları Proje Geliştirme Uygulama Merkezi - Çgsm'nin Ocak, Şubat, Mart Aylarında Yapacağı Atölyeler Belirlendi.
Papandreu'nun Ziyaretine Muhalefetten Tepki Yorgos Petalotis, "Yunanistan Başbakanı Yorgo Papandreu'nun, Erzurum'da Yaptığı Konuşmasında, Yunanistan ile Türkiye Arasında İşbirliğinin Önkoşull..
Düzce'de Trafik Kazası: 2 Yaralı Düzce'de Meydan Gelen Trafik Kazasında İki Kişi Yaralandı
Bülent Arınç Antalyada
Bülent Arınç Antalya'da
Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç Bugün Saat 20.00 Sularında Anadolu Jet Uçağı ile Antalya Havaalanı'na İndi.
Meriçte Ki Duvar Tartışıldı
Meriç'te Ki Duvar Tartışıldı
Başbakan Erdoğan ile Papandreu Ortak Basın Toplantısı Düzenledi
Kartepeliler Çözüm İçin 444 3 373ü Arayacak
Kartepeliler Çözüm İçin 444 3 373'ü Arayacak
Kartepe Belediyesi, Yeni Yıl İle Birlikte Yeni Uygulamalarında Startını Verdi.
Papandreu Erzurum'dan Ayrıldı Yunanistan Başbakanı Yorgo Papandreu, Üçüncü Büyükelçiler Konferansı İçin Bulunduğu Erzurum'dan Ayrıldı.
Haydar Deresi’ne Kalıcı Çözüm
Haydar Deresi’ne Kalıcı Çözüm
BELEDİYE Başkanı Cengiz Ergün, Haftalık Mahalle Ziyaretleri Kapsamında Gittiği Kaynak Mahallesi'ni Gezerek, Çalışmaları Ve Sorunları Yerinde İnceledi.
Galatasarayda Arjantinli Emiliano Insuanın Doğum Günü Kutlandı
Galatasaray'da Arjantinli Emiliano Insua'nın Doğum Günü Kutlandı
Sıkıtılı Bir Dönem Geçiren Galatasaray İkinci Hazırlıklarını Antalya'da Sürdürürken Bu Akşam Arjantinli Emiliano Insua'ya Sürpriz Bir Doğum Günü Kutlaması Yapıldı.
Çorlu Belediye Meclisi Muhsin Yazıcıoğlu'nun İsminin Parka Verilmesini Reddetti Büyük Birlik Partisi Eski Genel Başkanı Merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun İsminin Çorlu'da Bir Park veya Sokağa Veri..
Başbakan Yardımcısı Arınç Alanya'da Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğünün Bilgilendirme Toplantısı'na Katılmak Üzere Antalya'nın Ala..
Baykan, 47 Yaşında Cübbe Giyip Avukatlık Ruhsatı Aldı Türkiye Amatör Spor Külüpleri Konfederasyonu Genel Başkanı ve Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Baykan Avukatlık Cüb..
Galatasaray, İkinci Yarı Hazırlıklarını Antalyada Sürdürüyor
Galatasaray, İkinci Yarı Hazırlıklarını Antalya'da Sürdürüyor
Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı, Devre Arası Hazırlık Kampı İçin Geldiği Antalya'daki Çalışmalarını Bu Akşam Yaptığı Antrenmanla Sürdürdü.
Vali Mevlüt Bilici’nin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı
Vali Mevlüt Bilici’nin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı
İletişimin En Etkili Kanallarından Olan Basın, Halkın Haber Alma, Kamuoyu Oluşturma Ve Anlatım Özgürlüğünün Güvencesidir.
Başbakan Erdoğan İle Papandreu Ortak Basın Toplantısı Düzenledi
Başbakan Erdoğan İle Papandreu Ortak Basın Toplantısı Düzenledi
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Yunanistan Başbakanı Yorgo Papandreu, iki ülke arasındaki ilişkileri konusundaki soruları yanıtladılar.
Toyota Finans İle 3 Ay Vadeli Takas!..
Toyota Finans İle 3 Ay Vadeli Takas!..
Toyota Finans Sistemi Türkiye'de Bir İlki Gerçekleştiriyor...
Alacahırka’da Yıkım Başlıyor Cilimboz Deresi Yatağında Bulunan Ve Yaklaşık 2 Ay Önce Sular Altında Kalan Binaların Yıkım Töreni, Devlet Bakanı Faruk Çelik'in Katılımıyla, 8 Ocak Cumartesi Gün..
Belediyeden Evi Yanan Ailelere Destek
Belediyeden Evi Yanan Ailelere Destek
Manisa'da Geçtiğimiz Günlerde Farklı Mahallelerde Evi Yanan Ailelere Belediye Elini Uzattı.
Komutan Balanlı'dan Chronıcle'a Cevap Orgeneral Bilgin Balanlı, Hakkında Yazılan Makalede Gerçek Dışı Olgulara Dayalı İddialara Yer Verildiği Gerekçesiyle Chronicle Dergisine Düzeltme ve Ceva..
Başbakan Erdoğan İle Papandreu Ortak Basın Toplantısı Düzenledi
Başbakan Erdoğan İle Papandreu Ortak Basın Toplantısı Düzenledi
Palandöken Kayak Merkezi'nde basın mensuplarının karşısına çıkan Başbakan Erdoğan ve Yunanistan Başbakanı Papandreu, iki ülke arasındaki ilişkileri konusundaki soruları yanıtladılar
Süleyman Saim Tekcan 50. Sanat Yılında Çırağan Sanat Galerisi’nde
Süleyman Saim Tekcan 50. Sanat Yılında Çırağan Sanat Galerisi’nde
Yağlı Boyalarında Geleneği Modernleştiren Üslubu Ile Bir Ekolün Yaratıcısı Olan Süleyman Saim Tekcan'ın 50. Sanat Yılı Kapsamında Gerçekleştirilecek
Fırtına Schalkeyi Çarptı!
Fırtına Schalke'yi Çarptı!
Trabzonspor, Schalke Karşısında Adeta Şov Yaptı.
Yağış Uyarısı
Yağış Uyarısı
Adana'nın Karataş ve Yumurtalık İlçelerinde Kuvvetli Gök Gürültülü Sağanak Yağış, Sahil Kesimlerinde ve Açıklarında Su Hortumu Oluşma Riski ve Hortum Anında Kısa Süreli Fırtına Bekleniyor.
Elazığ Bem-Bir-Sen’den Muhteşem Yüzyıl Dizisine Tepki…
Elazığ Bem-Bir-Sen’den Muhteşem Yüzyıl Dizisine Tepki…
Rtük Osmanlı'yı Karalayan Yalan Yanlış Dizilere Geçit Vermemelidir
Belediye Başkanı Mustafa Poyraz’ın Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama Mesajı Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, Basın Mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü Kutladı.
Shakespearein Macbeth Oyunu
Shakespeare'in Macbeth Oyunu
Haluk Bilginer'in Türkçe'ye Çevirdiği Oyunu Kemal Aydoğan Yönetiyor.
Sarıkamış Şehitleri İçin Bisikletleriyle Kars'a Geldiler İstanbul'da 25 Aralık Cumartesi Günü Başlayan '2. Sarıkamış Şehitlerini Anma Bisiklet Turu'na Katılan Sporcular, Kars'a Ulaştı.
Başkan Özhasekinin Kabul Günü
Başkan Özhaseki'nin Kabul Günü
Mehmet Özhaseki, Çeşitli Sivil Toplum Örgütü, Dernek Ve Sendika Temsilcileri İle Bazı Muhtarlardan Oluşan Yaklaşık Yüz Kişilik Ziyaretçi Grubunu Makamında Kabul Ederek Ayrı Ayrı Görüştü.
Dıscovery'nin Fırlatılışı Yine Ertelendi Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesi, 3 Şubatta Fırlatılması Öngörülen Discovery Uzay Mekiğinin Uzaya Gönderiliş Tarihini Devam Eden Onarımların Tamamla..
Rixos Hotels, İstanbul’daki İlk Oteli İçin Pera’yı Seçti
Rixos Hotels, İstanbul’daki İlk Oteli İçin Pera’yı Seçti
Rixos Hotels, Mülkiyeti Orjin Grup'a Ait Pera'daki Tarihi Royal Otel'in İşletmesini Aldı
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10