30 Haziran 2011 Perşembe Günü Haberleri

30 Haziran 2011 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yığılca'da "Engel Olma, Destek Ol!" Eğitimi "engel olma, destek ol!" eğitimi verilmeye başlandı.
Düzce'de Elektrik Kesintisi Düzce'deki bazı yerleşim birimlerine, programlı bakım, onarım, tesis, arıza giderme ve hat çalışmaları nedeniyle 2-3 Temmuz tarihlerinde elektrik verilemeyecek.
Akçakoca'da Zabıta Çalışmaları Akçakoca Belediye Zabıta Amiri Özkan Ünal, vatandaşların modern şehircilik anlayışında zabıta ekiplerinin kurallarına uyumaları gerektiğini söyledi.
Kadirli Belediyesi'nden Yaşlı Bakım Hizmeti Çalışması Kadirli Belediyesi tarafından yaşlı bakım hizmeti kapsamında 3 aileye hasta yatağı verildiği bildirildi.
Kadirli'de Trafik Kazası: 3 Yaralı Kadirli'de, iki otomobilin çarpışması sonucu 1'i çocuk 3 kişi yaralandı.
Milli Eğitim Müdürü Akkurt Açıklaması 11 yaş aralığında olan 1-5'inci sınıf öğrencileri, anne baba desteğine ihtiyaç duyduklarından günlük yaşantılarında birtakım zorluklarla karşılaşabilmekt..
Kilis'te Sigara Kaçakçılığı Kilis'te, sınırda iki kişi 19 bin 20 paket kaçak sigara ile birlikte ele geçirildi.
Evrensel Gençlik Derneğinden Belediye Başkanına Ziyaret Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy'u, Evrensel Gençlik Derneği Başkanı Barış Kaya ve yönetimi ziyaret etti.
Bakka Yönetim Kurulu Toplantısı Safranbolu ilçesinde Batı Karadeniz Kalkınma Ajansının (BAKKA) yönetim kurulu toplantısı yapıldı.
Karabük'te "Zaman Yönetimi" Sempozyumu Karabük'te, "Zaman Yönetimi" konulu sempozyum düzenlendi.
Karabük'te "Bina Enerji Kimlik Belgesi Uzmanı" Eğitimi Karabük Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Genel Sekreteri Cem Biçen, "Bina Enerji Kimlik Belgesi Uzmanı" eğitiminin verileceğini bildirdi.
Karabük'te "Kirvem Polis Olsun" Projesi Karabük'te ailelerinin maddi imkanları yetersiz 150 çocuk, İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Büro Amirliğince "Kirvem Polis Olsun" projesi kapsamınd..
Yalova'ya Şeyh Şamil Heykeli Dikilecek Yalova Belediyesi tarafından Kuzey Kafkas halklarının politik ve dini liderliğini yapmış olan Şey Şamil'in heykeli dikileceği bildirildi.
YAÜ Rektörü Prof. Dr. Eruslu: Bizim 2023'e Kadar 23 Bin Öğrenci Hedefimiz Var Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Niyazi Eruslu, "Bizim 2023'e kadar 23 bin öğrenci hedefimiz var" dedi.
Kaya Tuzundan Yaptığı Süs Eşyalarını Yurt Dışına İhraç Ediyor Iğdır'ın Tuzluca ilçesinde inşaat işçisi Ahmet Can'ın kaya tuzundan yaptığı süs eşyaları, yurt dışında da büyük ilgi görüyor.
Polis, Vatandaşları "Ayak İzi" ile Uyardı (Fotoğraflı Iğdır Emniyet Müdürlüğünde görevli polisler, kentte olası hırsızlık olaylarına karşı vatandaşları broşürlerle uyardı.
73 Metre Yükseklikte Ölüme Meydan Okuyorlar Iğdır'da, Merkez Camisi'nin minarelerini inşa eden ustalar, 73 metre yükseklikteki minarenin tepesinde kemer bağlamadan kalas üzerinde çalışarak ad..
Ardahan'da Yol Yapım ve Onarım Çalışması Ardahan'da, karayolları ekipleri tarafından yol yapım ve onarım çalışmalarına başlandığı bildirildi.
Ambulans Helikopterler Yeni Doğan Bebek İçin Havalandı Ardahan'da, doğum esnasında rahatsızlanan bir bebeğin tedavisi için Erzurum ve Van'a ait hava ambulansları seferber oldu.
"Amasra Temmuzu Kültür ve Sanat Günleri" Amasra Belediye Başkanı Emin Timur, "Amasra Temmuzu Kültür ve Sanat Günleri" hazırlıklarının tamamlandığını bildirdi.
Bartın Defterdarından Tanışma Toplantısı Bartın Defterdarı Ali Sağlam, kente atanmasının ardından gazetecilerle tanışma toplantısı düzenledi.
Bartın Üniversitesine Özel Yetenek Sınavı ile Öğrenci Alınacak Bartın Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokuluna (BESYO), özel yetenek sınavı ile 50 öğrenci alınacağı bildirildi.
HAS Parti Bartın İl Başkanı Küçüktabak Açıklaması HAS Parti Bartın İl Başkanı Mustafa Küçüktabak, Mücahit Mekeç'in "Genel başkan yaptığımız adam, partisini bölerek ayrıldı" şeklindeki sözleri..
Yetişkinlere Yabancı Dil Öğretimi Projesi Bartın Üniversitesince "Yetişkinlere Yabancı Dil Öğretimi Yoluyla Kültürlerarası Farkındalığın Geliştirilmesi" projesi hazırlandığı bildirildi.
Cizre'de 2 Kilogram Esrar Ele Geçirildi Şırnak'ın Cizre ilçesinde, 2 kilo 21 gram esrar ele geçirildi.
Batman'da Okul Müdürleri Toplantısı Milli Eğitim Müdürü Şerif Akboğa, şube ve okul müdürleriyle toplantıda biraraya geldi.
Batman'da Zabıta Ekipleri Kaldırım Denetimlerine Başladı Batman Belediyesi tarafından kaldırım işgallerine son vermek amacıyla zabıta ekipleri denetimlerine başladı.
"Batman Meslek Edindirme Kursları" Projesi Milli Eğitim Müdürü Şerif Akboğa ve şube müdürleri, SODES projeleri kapsamında uygulanan "Batman Meslek Edindirme Kursları Projesi"ni inceledi.
AB Uyum Sürecinde 2'nci Dönem Danışma Kurulu Toplantısı Yapıldı Kırıkkale Valiliği İl Planlama Müdürlüğü'nce organize edilen "AB Uyum Sürecinde 2'inci Dönem Danışma Kurul Toplantısı" yapıldı.
CHP Kırıkkale Merkez İlçe Başkanı Görevden Alındı CHP Kırıkkale Merkez İlçe Başkanı Bülent Uslu, İl yönetimli tarafından görevden alındı.
Yahşihan TÜPRAŞ Rafineri Demiryolu Hattı Bakıma Alındı Bahşılı-Karakeçili güzergahındaki ilçe, kasaba ve köy yollarını bağlantısını sağlayan hemzemin geçit ve yol trafiğe kapatıldı.
Yahşihan Tüpraş Rafineri Demiryolu Hattı Bakıma Alındı TÜPRAŞ Kırıkkale Rafineri demiryolu hattı bakıma alındığı için Bahşılı-Karakeçili güzergahındaki ilçe, kasaba ve köy yollarını bağlantıs..
Kırıkkale "Kurumsal İletişim" Semineri Kırıkkale Belediyesi çalışanlarına iletişim konusunda seminer verildi.
Bayburt'un İlk Seramik Sergisi Açıldı Bayburtlu Kadınlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin açtığı kursta yapılan el sanatları görücüye çıktı.
Baksı Müzesi'nde Sempozyum Düzenlenecek Baksı Halk Sanatları Araştırma ve Uygulama Merkezi'nde 'Çözgüdeki Anadolu' projesi kapsamında 'Bayburt-Erzurum-Erzincan Kilimleri' sempozyumu düzenlene..
Aksaray'da 3 İlçeye Pasaport Büro Amirliği Kuruldu Aksaray'da 3 ilçeye pasaport büro amirliğinin kurulduğu bildirildi.
Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta: "Yeni Sanayi 2014'de Hazır Olacak" Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta yeni sanayi sisteminin 2014 yılında hazır olacağını söyledi.
Otomobilde İntihar Girişimi İddiası Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde, erkek arkadaşıyla otomobille gezdiği sırada ruhsatsız tabanca ile kendini vurduğu iddia edilen kadın ağır yaralandı.
Emekliler Derneği Devrek Şube Başkanı Köseler Açıklaması Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimler Derneği Devrek Şube Başkanı Cemil Köseler, "Açlık ve yoksulluk sınırı rakamlarına baktığımızda eme..
Yankesicilik İddiasıyla 9 Kadın Gözaltına Alındı Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde tırnakçılık yöntemiyle dolandırıcılık ve yankesicilik yaptıkları iddiasıyla 9 kadın gözaltına alındı.
Zonguldak Kent Konseyi Genel Kurulunun Ardından Zonguldak Kent Konseyi Başkanı Yesari Sezgin, genel kurul üyeleriyle birlikte kent için artı değer yaratmaya çalışmaya devam edeceklerini bildi..
Erdemir'deki Teşvikli Çıkış Uygulaması "Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları (ERDEMİR) TAŞ'da çalışanların takas ve teşvik yöntemiyle emekli edilmesindeki beklentimiz, bu çizginin aşılmamasıdır"..
Zonguldak'ta Emekliler Haftası Kutlaması Zonguldak'ta Emekliler Haftası dolayısıyla tören düzenlendi.
Sağlık Merkezlerinin Yangın Denetimleri Yapıldı Zonguldak İl Sağlık Müdürlüğü Sivil Savunma Uzmanlığınca, sağlık merkezlerinin yangın denetimlerinin yapıldığı bildirildi.
CHP Ereğli İlçe Başkanı Kartal Açıklaması CHP Ereğli İlçe Başkanı Hayrettin Kartal, 25 Haziran'da gerçekleştirdikleri değerlendirme toplantısının, bazı çevrelerce çarpıtılmak istendiği iddias..
Emekliler Günü Kutlama Mesajı (GMİS) Genel Başkanı Eyüp Alabaş, emeklilerin yaşam düzeyinin, bir ülkenin genel refah seviyesini gösterdiğini bildirdi.
1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı Kutlama Mesajı Zonguldak'ın Çatalağzı beldesinde faaliyet gösteren Eren Enerji Elektrik Üretim AŞ, 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı dolayısıyla ku..
Bahadın Belediyespor-Çekerek Belediyespor Maçı Pazar Günü Oynanacak Yozgat 2. Amatör Futbol Liginden, bir üst lig olan Yozgat Amatör Süper Lig'e çıkmak için mücadele eden Çekerek Belediyespor..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10