3 Mayıs 2010 Pazartesi Günü Haberleri

3 Mayıs 2010 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Fenerbahçe Ülker Yarı Finalde
Fenerbahçe Ülker Yarı Finalde
Bornova Belediyesi'ni 86 - 54 Yenen Fenerbahçe Ülker, Seride 3 - 0 Üstünlük Sağladı ve Yarı Finale Yükseldi.
Cumhurbaşkanı Gül'ün Görüşmeleri Cumhurbaşkanı Abdullah Gül çırağan Sarayında Kazakistan Başbakan Yardımcısı aynı zamanda Sanayi ve Yeni Teknolojiler Bakanı Aset Issekeshev ve Japonya Prensi ..
Cumhurbaşkanı Gül Japon Prensi Mıkasa ile Bir Araya Geldi
Cumhurbaşkanı Gül Japon Prensi Mıkasa ile Bir Araya Geldi
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Japonya Prensi Tomohito Mıkasa ve Beraberindeki Heyetle Bir Araya Geldi.
Bdp'li Yıldız: AK Parti Kendi Vekillerine Paketi Anlatamamış, İkna Edememiştir Barış ve Demokrasi Partisi (Bdp) Grup Başkanvekili Bengi Yıldız, Anayasa Değişiklik Paketinde Yer Alan Parti Kap..
Antalya'da Karma Plastik Sanatlar Sergisi Açıldı İstanbul Devlet Güzel Sanatlar Akademisi 80'liler Konservatuvarı ve Sanatı Koruma Derneği'nce (idgsa 80'liler), Akdeniz Üniversitesi'nde İstan..
10'ncu Madde 335 Oyla Kabul Edildi Meclis Genel Kurulu'nda Anayasa değişikliği teklifinin 10'ncu maddesinin gizli oylamasına 409 milletvekili katıldı.
Gördes Huzurevi ve Yüksekokul Yararına Resim Sergisi
Gördes Huzurevi ve Yüksekokul Yararına Resim Sergisi
Manisa'nın Gördes İlçesinde, Geliri Gördes Huzurevi ve Gördes Meslek Yüksekokulu'na Bağışlanmak Amacıyla, Gördes Anadolu Lisesi 12. Sınıf Öğrencilerinden Metin Dilbaz Tarafından, Gördes'in Tarihi ve Doğası Konulu...
"Cindoruk'un Açıklamaları Saygısızlığın Ötesinde" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Dış İlişkiler Başkanı Ömer Çelik, Demokrat Parti (Dp) Genel Başkanı Hüsamettin Cindoruk'un, Başbakan Rece..
'İran Uaek ile İşbirliğinde Bulunmuyor' Uluslararası Atom Enerjisi Kurumu (Uaek) Başkanı Yukiya Amano, İran'ın Uaek ile Gerekli İşbirliğinde Bulunmadığını Belirtti.
AKP'li Çelik'ten Cindoruk'a Tepki AKP Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik, Demokrat Parti Genel Başkanı Hüsamettin Cindoruk'un, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan ile ilgili sö..
CHP'nin Kararını Anayasa Mahkemesi ve HSYK Belirleyecek Anayasa Değişikliği Teklifinin İkinci Tur Oylamasında Siyasi Parti Kapatmalarıyla İlgili 8'inci Maddenin Paketten Düşmesi Üzerine Gözle..
İlk Fireye İktidar ve Muhalefet Ne Dedi?
İlk Fireye İktidar ve Muhalefet Ne Dedi?
Anayasa Değişiklik Teklifinde 8. Maddenin Yeterli Oyu Alamayarak Düşmesine İktidar ve Muhalefetten Farklı Görüşler Geldi
Alanya ve Beldelerinin Çöp ve Arıtma Problemi Ortak Tesisle Çözülecek Alanya ve Beldelerinin Çöp ve Arıtma Problemi Tek Çatı Altında Ortak Bir Projeyle Çözülecek. Avrupa'daki Arıtma Tesisleri..
Ziraat Türkiye Kupası Finaline Doğru Ziraat Türkiye Kupası Finalinde 5 Mayıs'ta Şanlıurfa Gap Arena Stadı'nda Fenerbahçe ile Karşılaşacak Olan Trabzonspor, Hazırlıklarının Trabzon Bölümünü Ta..
2011 Avrupa Olimpik Gençlik Yaz Festivali Denetleme Toplantısı Trabzon'da 23-30 Temmuz Tarihleri Arasında Yapılacak 11
Kızılay, Aydıncık'ta Kan Bağışı Kabul Etti Kızılay Mersin Şubesi, Aydıncık İlçesinde Kan Bağışı Kabul Etti
Tarsus'ta Mesleki Eğitim Kursları İş ve İşçi Bulma Kurumu Tarsus Şubesi ile Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'nce İşsiz Gençlere Yönelik 'Elektrik Tesisatçısı', ..
"Ege Diyaloğu"na Devam Türkiye ile Yunanistan Arasındaki İstikşafi Temasların 43'üncüsü, Yarın İstanbul'da Yapılacak.
Mevlana ve Ailesinin Konya'ya Gelişinin 782'nci Yıl Dönümü Mevlana Müzesi Bahçesinde Düzenlenen Programda, Ünlü Tiyatro Sanatçıları, Mevlana Celaleddin-i Rumi ve Ailesinin 782 Yıl Önce Konya'..
Geçici 18. Madde de Düşürülecek Siyasi Partilerin kapatılmasını zorlaştıran teklifin 8, Anayasa'nın 69. maddesinin TBMM Genel Kurulu'nda yapılan gizli oylamada paketten düşmesinin ardından gö..
Vob'da Kapanış İzmir'deki Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsasında (vob) Bugün, Ağustos 2010 Vadeli İMKB 30 Endeksine Dayalı Kontrat 72,600 Lira, Dolar Kuruna Dayalı Kontrat 1,5205 Liradan İşlem Gö..
10. Madde 335 Oyla Kabul Edildi TBMM Genel Kurulunda, Anayasa Değişikliğinin 2. Turunda, Teklifin 10. Maddesi 73 Ret Oyuna Karşı 335 Oyla Kabul Edildi.
Aliağa'da Trafik Haftası Kutlamaları İzmir'in Aliağa İlçesinde Uluslararası Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası Kapsamında Bir Dizi Etkinlik Düzenlendi
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş: İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul Metrosunun Ulaştırma Bakanlığınca Yapılması İçin Talepleri Olduğunu Bildirdi
Uluslararası Yunus Emre Kültür ve Sanat Haftası Eskişehir'de, Yerli ve Yabancı Hat Sanatçıları Tarafından Hazırlanan 'Kaligrafinin ve Tipografinin Sanatsal Yansımaları-yunus Emre' Sergisi Açı..
Uzunköprü'den Kısa Kısa AK Parti Edirne Milletvekili Necdet Budak, 'Kimsenin Edirne'den Beni Alı Koymaya Yüreği ve Bileği Yetmez' Dedi
Bursa'nın Makedon Konukları Makedonya'nın Studeniçani Kenti Yetkilileri, Türk İşbirliği ve Kalkınma İdaresi Başkanlığı'nın (tika) Organizasyonuyla Çeşitli Temaslarda Bulunmak Üzere Bursa'ya G..
At Yarışları -Altılı Ganyan 11.651,21 Lira İkramiye Verdi Bursa'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonucunda Altılı Ganyan 11
Bosna Hersek Parkına Şehitkamil Belediyesi Desteği
Bosna Hersek Parkı'na Şehitkamil Belediyesi Desteği
Şehitkamil Belediye Başkanı M. Rıdvan Fadıloğlu, Bosna Hersek Parkı'ndaki Çalışmaların, Çevre Sakinlerinden Gelen Dilek ve İstekler Doğrultusunda Yapıldığını Söyledi. Başkan Fadıloğlu, Açıklamasında, Bosna Herkes...
Karapınar Belediye Başkanı Mugayıtoğlu: Obruk Endişesiyle İlçeden Taşınanlar Var
Karapınar Belediye Başkanı Mugayıtoğlu: Obruk Endişesiyle İlçeden Taşınanlar Var
Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Mugayıtoğlu, Obruk Oluşumlarının Sıklaşmasıyla İlçeden Bazı Vatandaşların Taşındığını Açıkladı. Tedirginliğin Arttığını Dile Getiren Başkan Mugayıtoğlu, İlçenin Başka Bir Yere...
Memur-sen Başkanı Gündoğdu: Karakol Baskını Yapanlarla 1 Mayısı Kana Bulayanlar Aynı Eller
Memur-sen Başkanı Gündoğdu: Karakol Baskını Yapanlarla 1 Mayıs'ı Kana Bulayanlar Aynı Eller
Memur-sen ve Eğitim-bir-sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın "Karakol Baskını Yapanlarla 1 Mayıs'ı Kana Bulayanların Aynı Eller Olduğuna" Yönelik Açıklamasını Destekledi.
Özürlü Kadrosu İçin Sınava Girecek Engellilere Ücretsiz Kurs Düzenlendi
Özürlü Kadrosu İçin Sınava Girecek Engellilere Ücretsiz Kurs Düzenlendi
Afyonkarahisar'da, Özürlü Memur Alımı Sınavına Girecek Engelliler İçin Ücretsiz Kurs Düzenlendi. Afyonkarahisar Belediyesi 30 Haziran Tarihinde Yapılacak Sınav Öncesi İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile İşbirliği Yaptı. Özel...
Trafik Kazalarının Yüzde 98'i İnsan Kaynaklı Manavgat Emniyet Müdür Yardımcısı Musa Etlioğlu, Trafik Kazalarının Yüzde 98'inin İnsan Kaynaklı Olduğunu Belirtti.
Prof. Dr. Sakaoğlu: Türkçe'nin Kullanılmasında Önemli Hatalar Yapılıyor Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi "Medya ve Dil" Konulu Panel Düzenlendi. Fırat Üniversitesi Atatürk Kültür Merkez..
Gaziantep Üniversitemizde Aydınlanma Günleri
Gaziantep Üniversitemizde Aydınlanma Günleri
Gaziantep Üniversitesi Atatürkçü Düşünce Topluluğu Üyeleri, "Türk Milliyetçiliği" Konusunda Aydınlanma Günü Gerçekleştirildi.
Giresun Valisi Yaman'a İş Adamlarından Onur Ödülü Tunceli Valisi İken 29 Mart 2009 Mahalli İdareler Seçimi Öncesi Valilik İmkânlarını Siyasi Partinin Seçim Propagandasında Kullandığı Gerekçes..
Türk Ocakları Kayseri Şubesi'nden '3 Mayıs Türkçüler' Günü Mesajı Türk Ocakları Kayseri Şubesi, 3 Mayıs Türkçülük Günü Dolaysıyla Bir Mesaj Yayınladı. Mesajda, Millet Sevdalısı Evlatların Sür..
Kadir Topbaş: Bir Gün Nasip Oldu Tesadüfen Annemin Ayağının Altını Öptüm İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kadın Koordinasyon Merkezi, İstanbullu Kadınların Anneler Günü İçin Bir Program Düzenle..
Süryani Katolik Antakya Patriği Mardin'de Dostluk ve Barış Mesajı Verdi Süryani Katolik Antakya Patriği Mor İgnatios Yusuf Lll. Younan ve Beraberindeki Ruhani Heyet Mardin'e Geldi. Mardin Va..
AKP Gurubu Yarın Toplanıyor AKP Grup toplantısı, yarın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında saat 11.30'da yapılacak.
Tanju İfade Verdi
Tanju İfade Verdi
Şike Soruşturması Kapsamında Eski Futbolcu Tanju Çolak'ın İfadesine Başvuruldu.
Bitlis Tabipler Odası Seçimi Sonuçlandı Bitlis Tabipler Odası Seçimini Bitlis Hekimler Platformu Kazandı. Platformun Yönetim Kurulu Üyesi Uz. Dr. Musa Şahin, Seçimi Kazandıkları İçin Çok Mutl..
Lugano Antrenmanı Yarıda Bıraktı
Lugano Antrenmanı Yarıda Bıraktı
Fenerbahçe Antrenmanda Ayak Tabanında Ağrı Hisseden Lugano Antrenmanı Yarıda Bıraktı.
Gaziantepte Emniyet Kemeri Takan Sürücüler Ödüllendiriliyor
Gaziantep'te Emniyet Kemeri Takan Sürücüler Ödüllendiriliyor
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Gaziantep Üniversitesi ve İl Emniyet Müdürlüğü İşbirliği ile Gerçekleştirilen 'Trafik Gönüllüsüyüm' Projesiyle Gaziantep'in Kavşaklarında Sürücüler Uyarıldı.
İdilde Hava Destekli Operasyon
İdil'de Hava Destekli Operasyon
Şırnak'ın İdil İlçesi'ndeki Beyazdağ'da bir grup PKK'lının bulunduğu istihbaratını alan güvenlik güçleri hava destekli operasyon başlattı.
Altılı Ganyan 11.651,21 Lira İkramiye Verdi Bursa'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonucunda Altılı Ganyan 11.651,21 Lira İkramiye Verdi.
Ödülleri  Abdulhey Verdi
Ödülleri Abdulhey Verdi
Badminton heyecanı Beykoz'da yaşandı
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10