3 Mart 2010 Çarşamba Günü Haberleri

3 Mart 2010 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Gökhan Gönül Milli Takım Kadrosundan Çıkarıldı Honduras ile Bu Akşam Özel Maçta Karşılaşacak (A) Milli Futbol Takımı'nda, Sakatlığı Tam Geçmeyen Gökhan Gönül'ün, Kadrodan Çıkarıldığı Bildiril..
Başbakan Erdoğan: "İslamla Terörü Eş Değer Görmek Art Niyettir" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "İslamla, Müslümanla Terörü Eş Değer Görmek Art Niyettir, Kötü Niyettir, Suizandır, Çirkin Bir P..
Acıbadem Kayseri Hastanesi Tüm Branşlarda Sgk ile Anlaştı Acıbadem Kayseri Hastanesi, 2 Mart 2010 Tarihinden İtibaren Sosyal Güvenlik Kurumu (Sgk) ile Tüm Branşlarda Anlaşma Yaptı.
Kayserili Liselilerden Danıştay Protestosu Kayseri'de Meslek Lisesi Öğrencileri, YÖK'ün Yaptığı Düzenlemeleri Bozan ve Reddeden Danıştay Üyelerini İstifaya Çağırdı.
Sermaye Piyasası Lisanslama Sınavlarına Rekor Başvuru Sermaye Piyasası Kurulu Lisanslama sınavlarına 24 bin 331 kişi başvuruda bulundu. Rekor başvurunun yapıldığı sınavlar 27-28 Mart'ta yapıl..
Rus Uzman Uyardı: İkinci Kriz Dalgası Yok, Ancak Toparlanma Zaman Alacak Rusya Ekonomik Krizin Yaralarını Sarmaya Devam Ediyor. Sanayi Üretimi, Ekonomik Büyüme ve Tüketim Rakamlarında Kısmen ..
Göz Ameliyatı Lazerle İz Bırakmadan 10 Dakikada Göz alanındaki bütün yeni gelişmeleri dünya ile birlikte aynı anda Gazianteplilerle buluşturan Özel Mirkelam Göz Lazer Göz Merkezi Baş Hekimi ..
Vali Harput'un Hedefi Bursa'yı Dünya Turizm Merkezi Yapmak Vali Şahabettin Harput, Bursa'yı Dünya Turizm Merkezi Yaparak, Yıllık 400 Milyar Dolar Ciroluk Dünya Turizminden Yüzde 10 Pay Almak ..
Siverek'te Kaza Gerginliği Şanlıurfa'nın Siverek İlçesi'nde Evlerinin Önünde Oynarken Manevra Yapan Kum Yüklü Kamyonun Altında Kalan 4 Yaşındaki Esma Turan'ın Yaşamını Yitirmesi Gerginliğe Yo..
Kendini Savcı Olarak Tanıtan Dolandırıcı Yakalandı
Kendini Savcı Olarak Tanıtan Dolandırıcı Yakalandı
Gaziantep'te Kendini Kilis Cumhuriyet Savcısı Olarak Tanıtarak Vatandaşları Dolandıran Bir Kişi Yakalandı. Bir İhbar Üzerine Harekete Geçen Polis Ekipleri, Şüpheli M.çakıcı'yı Küsget Sanayi Sitesi'nde Gözaltına Aldı.
Anne Kızın Katil Zanlıları Adliyeye Çıkarıldı
Anne Kızın Katil Zanlıları Adliyeye Çıkarıldı
Kocaeli'nin Gebze İlçesi Eskihisar Köyündeki Çamlık Alanda Elif Okutan (36) ve Kızı Yağmur Okutan'ın (8) Öldürülmesiyle İlgili Gözaltına Alınan 4 Kişi Adliyeye Çıkarıldı.
Yunanistanın Simi Adası Yetkilileri, Muğla ile İlişkileri Geliştirmek İstiyor
Yunanistan'ın Simi Adası Yetkilileri, Muğla ile İlişkileri Geliştirmek İstiyor
03.03.2010- Yunan Adalarıyla Muğla Arasında, Başta Turizm Olmak Üzere Ticari İlişkilerin Geliştirilmesi İçin Çeşitli Çalışmalar Yapılıyor. Simi Adası Belediye Başkanı Papakalodoukas Lefterdos, Encümen Üyeleri ve Ticaret...
Cami Musluklarını Çalan Hırsız Not Bıraktı: Hocam! Beni Affedin
Cami Musluklarını Çalan Hırsız Not Bıraktı: Hocam! Beni Affedin
Kağıthane'de, Benzerine Pek Rastlanılmayan Bir Hırsızlık Olayı Yaşandı. Yatsı Namazı Sırasında Cami Tuvaletine Giren Hırsız, Şadırvandaki Muslukları Çaldı. Gece Yarısına Doğru İşini Bitiren Zanlı, Giderken de Geride Bir...
Çiftçiler, Tarlayı Cep Telefonuyla Sulayacak
Çiftçiler, Tarlayı Cep Telefonuyla Sulayacak
Şırnak'ın Silopi İlçesindeki Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Öğrencileri Tarafından Hazırlanan "Tarlam Cebimde" Projesi Çiftçilere Büyük Kolaylık Sağlayacak. Proje Hayata Geçirilirse Çiftçiler Cep Telefonuyla...
Liseli Mucitlerden Karbon Monoksit Zehirlenmelerine Son Verecek Proje
Liseli Mucitlerden Karbon Monoksit Zehirlenmelerine Son Verecek Proje
Milli Eğitim Bakanlığı'nın Düzenlediği 'Proje Tabanlı Beceri Yarışması'nda Aksa Gaz Dağıtım A.ş.'ın Ortaklığında Atatürk Endüstri Meslek Lisesi'nin Hazırladığı 'Karbonmonoksit Zehirlenmesine Son' Adlı Proje Mersin...
CHPnin Çarşaf Açılımı Bitti!
CHP'nin Çarşaf Açılımı Bitti!
Mersin'de, CHP Kadın Kolları Üyesi Bir Grup, 'Hilafet'in Kaldırılışı' Nedeniyle Çarşafları Yırtarak Eylem Yaptı.
Tchibo’da Bu Hafta Performans ve Stil Bir Arada
Tchibo’da Bu Hafta Performans ve Stil Bir Arada
Spor yaparken şıklığınızdan ödün vermek istemiyorsanız önümüzdeki hafta mutlaka Tchibo'ya uğrayın.
Vali Kızılcık ve Eşi, Anasınıfı Açtı
Vali Kızılcık ve Eşi, Anasınıfı Açtı
Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık ve Eşi Sema Kızılcık, Atayurt Beldesi Alpaslan İlköğretim Okulu Bünyesinde Ziraat Bankası Arsin Şubesi'nin Katkılarıyla Oluşturulan Anasınıfının Açılışını Yaptı.
Başkan Akdoğan: Niğdenin Çehresi Değiştirecek Projeler Hazırlıyoruz
Başkan Akdoğan: Niğde'nin Çehresi Değiştirecek Projeler Hazırlıyoruz
Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, Belediyenin Hazırladığı Projelerle Şehrin Çehresini Değiştireceklerini Açıkladı.
Müsiad Rize Şubesi: Yargı Reformu Acilen Yapılmalıdır
Müsiad Rize Şubesi: Yargı Reformu Acilen Yapılmalıdır
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (Müsiad) Rize Şubesi, Yaptığı Yazılı Bir Açıklama ile Acilen Yargı Reformunun Yapılmasını İstedi. Dernek Açıklamasında, Bir Süredir Türkiye'de Yaşanan Olayların Vatandaşları...
Cars Karakter Arabalar Yeni Modelleriyle Miniklere Göz Kırpıyor Erkek çocuklarının vazgeçilmez oyuncağı Cars Karakter Arabalar, göz kırpan yeni modelleri ile minikleri eğlendiriyorlar.
Eviniz İsmek Sayesinde Göz Kamaştırıyor İSMEK'in, yetenekli ve alanında deneyim sahibi kursiyerlerine ileri düzeyde eğitim vererek onları profesyonel iş hayatına hazırlamak amacıyla hayata ge..
Pıerre Cardın’den Kahvaltıda Bahar Havası Pierre Cardin porselen bahar aylarının yaklaştığı bugünlerde ilkbaharın ışıltısı ve sıcaklığını kahvaltı sofralarına taşıyor.
Cenevre’de Ford Rüzgarı Ford, Cenevre Otomobil Fuarı'nda, yeni nesil Focus SW ve Kuga Powershift Otomatik gibi ilk kez sergilediği modellerin yanı sıra Focus BEV gibi çevreci teknolojik çözüm..
Eyyvah Eyvah Şarkıları Canlı Canlı Beyaz Show'da BKM Film yapımı EYYVAH EYVAH, sinema salonlarında seyirciyi kahkahadan kırmaya devam ederken, ekran başındakileri de yerlerinde fıkır fıkır oy..
'Kemik Erimesi Rahatsızlığını Süt Tüketimi ve Egzersizle Geciktirebilirsiniz'
"Kemik Erimesi Rahatsızlığını Süt Tüketimi ve Egzersizle Geciktirebilirsiniz"
Giresun Görele Sağlık Grup Başkanı Dr. Muhammet Şenol, 35 Yaşından Sonra Çoğunlukla Kadınlarda Görülen Kemik Erimesine Bağlı Olarak İleriki Yaşlarda Kırıklar ve İskelet Sisteminde Bozukluklara Rastlandığını Söyledi.
THY, Potanın Devlerinden Maroussi ile Ana Sponsorluk Anlaşması İmzaladı Türk Hava Yolları (THY), Dünyanın En Başarılı Basketbol Kulüplerinden Yunan Maroussi Bc Basketbol Kulübü ile Ana Sponso..
İzmir Ticaret Borsası 03.03.2010- İzmir Ticaret Borsası'nda Pamuk ve Üzüm Fiyatları Şöyle Oluştu:
Bursa 3 Önemli Fuara Aynı Anda Evsahipliği Yapıyor
Bursa 3 Önemli Fuara Aynı Anda Evsahipliği Yapıyor
Bursa 3 Önemli Fuara Aynı Anda Ev Sahipliği Yapıyor. Geçtiğimiz Hafta Kitapseverleri Buluşturan 8. Kitap Fuarı'nın Ardından Eğitim ve Sağlık Fuarları da Ziyarete Açıldı.
AP Türkiye Raportörü Oomen-ruijten: Türkiyenin Modernleşmesi Bizim de Yararımıza
AP Türkiye Raportörü Oomen-ruijten: Türkiye'nin Modernleşmesi Bizim de Yararımıza
Türkiye'nin Avrupa Birliği Yolundaki İlerlemesini Desteklediklerini Belirten Avrupa Parlamentosu (AP) Türkiye Raportörü Ria Oomen-ruijten, Bunun Sadece Türkiye Değil Avrupa'nın da Yararına Olduğunu Söyledi. "Türkiye'nin...
Çinde 2 Bin 252 Kişilik Beyin Fırtınası
Çin'de 2 Bin 252 Kişilik Beyin Fırtınası
2 Bin 252 Üyesi Bulunan Çin Halk Siyasi Danışma Konferansı (Çhsdk) 11. Ulusal Komitesi'nin 3. Toplantısı Pekin'de Başladı.
Çin'den Uzaya İnsansız Modül Uzay Alanında İddialı Olduğunu Gösteren Çin, Gelecek Yıl Uzaya İnsansız Bir Modül Gönderecek.
Operasyonu Facebookta İfşa Etti
Operasyonu Facebook'ta İfşa Etti
İsrail'li Bir Asker, Filistin'e Düzenlenecek Operasyonun Yeri ve Zamanını Facebook'ta Yazınca Operasyon İptal Edildi.
‘Dumansız Bir Yaşam Defilesi’ ile İstanbul Optimum’da sizlerle buluşuyor İstanbul optimum'da dumansız hava sahasına, ünlü mankenlerden tam destek.
Timoşenko Hükümeti Düştü Yeni Cumhurbaşkanı Seçilen Viktor Yanukoviç'in Eski Partisi Bölgeler Partisi'nin Girişimiyle Parlamentoda Yapılan Güven Oylamasında Başbakan Yuliya Timoşenko Hüküm..
Folik Asit Nedir? Folik Asit; organizmada hücrelerin oluşmasında (özellikle kemik iliğinde alyuvarların oluşmasında), DNA sentezinde ve bazı aminoasitlerin metabolizmasında önemli rol oynar. ..
Sağlık Sen, Bakanlar Kurulu Kararının İptali İçin Dava Açtı Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (Sağlık Sen) Trabzon Şube Başkanı Erkan Bulut, Sağlıkla İlgili Üst Öğrenim Bitiren Sa..
Tem'de Takla Atan Otomobilin Sürücüsü Öldü Sakarya'nın Akyazı İlçesinde, Tem Otoyolu'nda Takla Atan Otomobilin Sürücüsü Hastaneye Kaldırılırken Yolda Öldü.
Kardeşini Öldürmekten Müebbet Hapse Mahkum Oldu Rize'de Tartışma Sonucu Kardeşini Vurarak Öldürdüğü İddia Edilen Sanık Müebbet Hapse Çarptırıldı.
Kartalkaya'da Kaybolan 4 Tatilci Bulundu Bolu'daki Kayak Merkezi Kartalkaya'da Snowboard Yaparken Kaybolan 4 Tatilci Bulundu.
Abant Beyaza Büründü
Abant Beyaza Büründü
Bolu'da Bulunan Abant Tabiat Parkı, Gece Yağan Kar Yağışı Sonrası Beyaz Örtüye Büründü.
CHPli Başkana 8 Yıl Hapis
CHP'li Başkana 8 Yıl Hapis
Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, İhaleye Fesat Karıştırmak Suçundan 8 Yıl Hapis Cezasına Çarptırıldı.
Kılıçdaroğlu, Kaos Planları Soruları Karşısında Sessiz Kaldı
Kılıçdaroğlu, 'Kaos' Planları Soruları Karşısında Sessiz Kaldı
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkan Vekili Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye'de Darbe Döneminin Kapandığını, Olacaksa da Darbelerin Önünde Önce CHP'nin Duracağını Açıkladı. Kılıçdaroğlu, 'Kaos' Planlarını İhtiva Eden...
Aya Ayak Basan İlk İnsan Adana'ya Geliyor Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Alper Akınoğlu, Aya Ayak Basan İlk İnsan Olan ABD'li Astronot Neil Armstrong'un Adana'ya Geleceğini Açıkladı.
Teoman, 'unplugged' konseri ile İş Sanat’taydı
Teoman, "unplugged" konseri ile İş Sanat’taydı
Şarkılarının sözleri, yorumu ve duruşuyla Türkiye'de rock müziğin on yılı aşkın süredir parlayan yıldızı olarak gösterilen Teoman, hayranları ile sıcak bir buluşma için dün gece İş Sanat sahnesindeydi.
Akdağ: Medula Sisteminde Değişiklik Yapılacak Sağlık Bakanı Recep Akdağ, 'Medula Reçete Provizyon Sistemi' Yaşanan Soruna İlişkin, 'Zannediyorum Kısa Süre İçerisinde Sorunları Aşacak Değişikl..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10