3 Mart 2010 Çarşamba Günü Haberleri

3 Mart 2010 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Başbakan'a Hakaret Ettiği İddiasıyla Yargılanan Öğrenci Hakim Karşısına Çıktı 03.03.2010- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a Hakaret Ettiği İddiasıyla Hakkında 3 Aydan 2 Yıla Kadar Hapis Cezası ..
Cumhuriyet Köyünü Kış Tatbikatı Heyecanı Sardı
Cumhuriyet Köyünü Kış Tatbikatı Heyecanı Sardı
Kars Merkeze 10 Kilometre Mesafedeki Cumhuriyet Köylülerini, Akbaba Dağları'ndaki 2010 Sarıkamış Kış Tatbikatı Heyecanı Sardı.
Başını Çekyata Çarpan 2 Yaşındaki Çocuk Hayatını Kaybetti Bursa'da, Odada Oynadığı Sırada Başını Çekyata Çarpan 2 Yaşındaki Çocuk Hayatını Kaybetti.
Giresun Üniversitesi'nden ABD'ye Tasarı Tepkisi Giresun Üniversitesi, ABD Temsilciler Meclisi Dış İlişkiler Komitesi'nde Yarın 1915 Olaylarının Soykırım Olarak Tanınmasının İstendiği Tasarını..
DSP'li Macit: Basın Özgürlüğü Demokrasinin Vazgeçilmezidir Demokratik Sol Parti(dsp) Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Hasan Macit, Başbakan'ın Tek Sesli Medyayı Hedeflediğini ..
Türk Toplumu, Zamanı İyi Yönetemiyor
Türk Toplumu, Zamanı İyi Yönetemiyor
Life Performans Management Platformu Koordinatörü Sosyolog Uğur Ersoy, Türk Toplumunun Zamanı İyi Yönetemediğini Söyledi. İnsanların Büyük Çoğunluğunun Günlük Hayatlarını Monoton Bir Şekilde Geçirdiğine Dikkat Çeken Uğur...
Sağlık Bakanlığı, 3 -6 Yaş Çocuklar İçin Ezgersiz Programı Hazırladı Hareketli Yaşam ve Fiziksel Aktivitenin Önemine Dikkat Çeken Sağlık Bakanlığı, 3-6 Yaş Çocuklar İçin Ezgersiz Programı Haz..
Vural Savaş: Gerçek Bir Demokrasi Olsa, Türkiye'de Darbeler Olmazdı Yargıtay Onursal Başkanı Vural Savaş, Çok Partili Hayata Geçildiğinden Bu Yana Türkiye'de Gerçek Bir Demokrasi Olmadığını B..
Adana Cumhuriyet Başsavcısı Beytorun: Eğitime Verilen Öncelik Huzur ve Refahı da Beraberinde Getirir
Adana Cumhuriyet Başsavcısı Beytorun: Eğitime Verilen Öncelik Huzur ve Refahı da Beraberinde Getirir
Adana Cumhuriyet Başsavcısı Sabri Beytorun, Sivil Toplum Kuruluşlarının Eğitime Vereceği Önceliğin Şehirlerdeki Huzur ve Refahı da Beraberinde Getireceğini Söyledi.
Öz Orman-iş Sinopta Örgütlenmesini Tamamladı
Öz Orman-iş Sinop'ta Örgütlenmesini Tamamladı
Öz Orman-iş Sinop Bölge Başkanı Nermin Yılmaz, Sendikanın Sinop'ta İl Temsilciliğinin Kurulduğunu ve Tüm Altyapısını Hazırlayarak Örgütlenme Çalışmasını Tamamladığını Söyledi.
Giresun'da Dere Taşkınlarının Önlenmesi İçin Projeler Hazırlanıyor AK Parti Giresun Merkez İlçe Başkanı Çetin Çakıroğlu, Küçük Güre Deresinin Taşkın Koruma Çalışmaları İçin 5 Milyon Liralık P..
Erdoğan: 'İslamla Terörü Eş Değer Görmek Art Niyet' Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 'İslamla, Müslümanla Terörü Eş Değer Görmek Art Niyettir, Kötü Niyettir, Suizandır, Çirkin Bir Propagandanın..
Borsa 1. Seansta 51.479,07 Puan İMKB Bileşik Endeksi Birinci Seansta, Dünkü Kapanışa Göre 2,96 Puan Artarak 51.479,07 Puandan Kapandı. Hisse Senetleri Ortalama Yüzde 0,01 Değer Kazandı.
Şimşek: Gündemimizde Yeniden Yapılandırma Yok Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Vergi Borçlarının Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Bir Gündemleri Olmadığını Belirterek, 'Belki Genele İlişkin Değ..
Hikmet Sami Türk: AKP'ye İkinci Bir Kapatma Davası, Önlenmeye Çalışılıyor Adalet Eski Bakanlarında Hikmet Sami Türk, AKP'nin Önümüzdeki Günlerde Meclis'e Sunmaya Hazırlandığı Anayasa Taslağın..
DSP'li Yağız Köşe Yazarlarının İmza Kampanyasını Sordu DSP İstanbul Milletvekili Süleyman Yağız, Köşe Yazarlarının Başbakan Erdoğan'ın Sözlerine Tepki Amacıyla Başlattıkları İmza Kampanyasını..
İlaç Takip Sistemi 16 Mayıs'a Ertelendi Sağlık Bakanlığı İlaç ve Eczacılık Genel Müdürlüğü, "Karekodlu Ürün İşlemleri" Konulu Bir Genelge Yayımlayarak, İlaç Takip Sistemi'nin(its) 16 Mayıs 20..
Çocuk Göz Hastalıkları Sorunları Erciyes Üniversitesi'nde Masaya Yatırılacak Çocuk Göz Hastalıklarıyla (Oftalmoloji) İlgili Her Türlü Sağlık Sorun ve Çözüm Önerileri Erciyes Üniversitesi'nde ..
Dr. İbrahim Bağcivan: Hastalığınızın Tedavisini İnternetten Aramayın Bilgisayar ve İnternet Teknolojisinin Hızlı Bir Şekilde Her Eve Girmeye Başlaması, Tedavi Arama Yöntemlerini de Değiştirdi..
Gözyaşı Kanal Tıkanıklığı Artık Lazerle Tedavi Edilecek
Gözyaşı Kanal Tıkanıklığı Artık Lazerle Tedavi Edilecek
Özel Mirkelam Göz Lazer Göz Merkezi Başhekimi Dr. Hüseyin Mirkelam, Halk Arasında Göz Sulanması Olarak Bilinen Gözyaşı Kanal Tıkanıklığını Artık Lazerle Sorunsuz Bir Şekilde Tedavi Ettiklerini Söyledi.
Maliye Bakanı: Şirket Bazında Vergi Affı Olabilir-1 Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Genel Bir Vergi Affına Karşı Olduklarını Ancak Şirket Bazında Vergi Yapılandırılması Yapılabileceğini Açıkladı..
Multipayla Yurt Dışına Para Transferi Kolaylaşacak
Multipay'la Yurt Dışına Para Transferi Kolaylaşacak
Türkiye Finans, Artan Yurt Dışı Para Transferleri Hacmine Paralel Olarak Müşterilerine Önemli Bir Kolaylık Sağlayacak Multipay Hizmetini Başlattı. Multipay ile 'Egzotik Para Birimleri' Olarak Adlandırılan 135'ten Fazla...
Rum Basını: Erdoğan'a Olumlu Cevap Vermek Bizim Politikacıların Harcı Değil Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Rum Gazetecilere Yaptığı Açıklamalar, Kıbrıs'ın Güneyinde Büyük Yankı Uyandırdı. C..
Ukrayna Parlamentosu, Timoşenko Hükümetinin Geleceğini Görüşüyor Ukrayna Parlamentosu, Başbakan Yuliya Timoşenko Hükümetinin Güven Oylamasını Görüşmeye Başladı. 450 Sandalyeli Parlamentonu..
İhsanoğlu, İsviçre Hükümetine Minare Yasağı Konusundaki Sorumluluğunu Hatırlattı İslam Konferansı Teşkilatı (İkt) Genel Sekreteri Ekmeleddin İhsanoğlu Dün İsviçre Dışişleri Bakanı Micheline A..
Medya'da Kadın "Şiddet" ve "Taciz"le Ön Plana Çıktı Medya Takip Merkezi'nin (Mtm) 2009 Yılını Kapsayan 'Medyada Kadın' Başlıklı Rapor Medyada Kadının En Çok "Taciz" ve "Şidde" Haberlerinde Ye..
Çocukların Korunmasına Yönelik Strateji Eylem Planı Pilot İl Bursada Gerçekleştirildi
Çocukların Korunmasına Yönelik Strateji Eylem Planı Pilot İl Bursa'da Gerçekleştirildi
Çocuk Koruma Mekanizmalarının İl Düzeyinde Modellenmesi Projesi Kapsamında Yürütülen "Yerel Düzeyde Çocuk Koruma Mekanizmalarının Güçlendirilmesine Yönelik Bir Strateji Geliştirilmesi" Strateji Eylem Planı Pilot İl...
Omuz Atma Tartışması Kanlı Bitti Bursa'da Bir Genç, Omuz Atma Tartışması Sonrası Karnından Bıçaklandı.
Emekli Hakim Asım Korkut, HSYK Başkan Vekili Özbeki Yalanladı: 6 Ay Tutuklu Kaldım, Kimse Geçmiş Olsun Diye Bile Aramadı
Emekli Hakim Asım Korkut, HSYK Başkan Vekili Özbek'i Yalanladı: 6 Ay Tutuklu Kaldım, Kimse Geçmiş Olsun Diye Bile Aramadı
03.03.2010- İzmir'deki "Yengeç" Operasyonunda Gözaltına Alınarak 6 Ay Tutuklu Kalan 10. Ağır Ceza Mahkemesi Eski Başkanı Asım Korkut, Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Başkan Vekili Kadir Özbek'i Zorda Bırakacak...
Yeşilkart İptal Olacak Korkusu, İş Talebinden Vazgeçirdi Kahramanmaraş'ın Elbistan İlçesinde, İş-kur Tarafından 3 Aylığına Alınacak 20 Kişilik Hizmetli İlanına 175 Kişi Başvurdu. Ancak, İş-ku..
Kayınpederinin Üvey Kardeşi Tarafından Bacağından Vuruldu Bursa'nın İnegöl İlçesinde Bir Kişi, Kayınpederinin Üvey Kardeşi Tarafından Tabancayla Bacağından Vuruldu.
Maliye Bakanı Şimşek: Vergi Affında Gelir İdaresi'ne Esneklik Tanınabilir Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Genel Vergi Yapılandırmasının Şu Anda Gündemlerinde Olmadığını Belirterek, Ancak Bir Mod..
Balıkesir İl Jandarma Komutanı Özçelik, Balyoz Kapsamında Tutuklandı
Balıkesir İl Jandarma Komutanı Özçelik, 'Balyoz' Kapsamında Tutuklandı
03.03.2010- 'Balyoz' Darbe Planı Soruşturması Kapsamında Balıkesir İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Murat Özçelik'in de Tutuklandığı Öğrenildi. İstanbul Özel Yetkili Cumhuriyet Savcılığı'nın Yürüttüğü Soruşturma...
CHP'li Okay: İktidarın Derdi Yargıyı AKP'lileştirmek CHP Grup Başkanvekili Hakkı Süha Okay, Anayasa Değişikliği Konusunu Değerlendirirken, "İktidar Partisi Yargıyı AKP'lileştiriyor. Böyle Bir..
Grizu Patlamasında Vefat Eden 263 Madenci Dualarla Anıldı
Grizu Patlamasında Vefat Eden 263 Madenci Dualarla Anıldı
Zonguldak'ta, 3 Mart 1992 Tarihinde Kozlu Maden Ocaklarında Meydana Gelen Grizu Patlamasında Yaşamını Yitiren 263 Madenci Dualarla Anıldı.
İnegöllü Öğrenciler, 19 Mayıs Atatürkü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramına Hazırlınıyor
İnegöllü Öğrenciler, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı'na Hazırlınıyor
İnegöl İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı'nda Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi, Gençliğin Ataya Cevabı ve Şiirleri Okuyacak Olan Öğrencileri Seçmek Amacıyla Yarışma Düzenledi.
Lastiği Patlayan Kamyonet Otobüs Durağına Daldı: 7si İran Uyruklu 10 Yaralı
Lastiği Patlayan Kamyonet Otobüs Durağına Daldı: 7'si İran Uyruklu 10 Yaralı
Nevşehir'de 71 Yaşındaki Hüseyin Ongur'un Kullandığı Kamyonet Lastiği Patlayınca Direksiyon Hakimiyetini Kaybetti ve Halk Otobüsü Bekleyen 7 İran Uyruklu Geçici Mültecinin Yaralanmasına Neden Oldu.
Hızlı Tren'de Hummalı Çalışma Ulaştırma Bakanı Yıldırım, Ankara-Konya Yüksek Hızlı Tren Hattını Yıl Sonuna Yetiştirmek İçin Var Güçleriyle Çalıştıklarını Belirtti.
Et Fiyatlarındaki Artış Durdu Et Fiyatlarında Artışın Durduğu, Karkas Sığır ve Koyun Etinin Toptan 15 İla 16 Liradan Satıldığı Bildirildi.
Şubat Ayının Zam Şampiyonu Sivri Biber Tüketici Fiyatları Endeksi Kapsamındaki Mal ve Hizmetler İçinde Şubat Ayında En Yüksek Fiyat Artışı Yüzde 87.77 ile Sivri Biberde Yaşanırken, Fiyatı En ..
MHP, Taş Ocaklarının Araştırılması İçin Komisyon Kurulmasını İstedi MHP Karaman Milletvekili Hasan Çalış, Taş Ocaklarının Çevreye Verdiği Zararların Araştırılarak, Alınması Gereken Önlemlerin..
Gökçek'e "Kitlesel Basın Açıklamasıyla" Yanıt Verilecek Tüketici Hakları Derneği Genel Başkanı Turhan Çakar, Toplu Taşım Araçlarına Yapılan Yüzde 33 Zammın İptal Edilmesi Üzerine Ankara Büyük..
Wsj: "Erdoğan Savunmaya Geçti" Wall Street Journal, Başbakan Erdoğan'ın Darbe İddialara İlişkin Soruşturmaların Çerçevesinde Çok Sayıda Subayın Gözaltına Alınması, Yargı Reform Çabası ve Medy..
Çetkoder, Ekmek Hijyeni Konusunda Uyardı: Denetimler Artsın, Çarpık Üretim ve Satışın Önüne Geçilsin
Çetkoder, Ekmek Hijyeni Konusunda Uyardı: Denetimler Artsın, Çarpık Üretim ve Satışın Önüne Geçilsin
Çevre ve Tüketici Haklarını Koruma Derneği (Çetkoder) Genel Başkanı Mustafa Göktaş Ekmeğin Gramajı ve Üretimi ile İlgili Herkesin Çok Dikkatli Olması Gerektiğini Belirtti. Göktaş, Valileri, Kaymakamlari, Tarım Müdürlüğü...
Yekta Güngör Özden: Niyetleri Kötü, Yargıyı Yok Etmeye Çalışıyorlar Anayasa Mahkemesi Eski Başkanı Yekta Güngör Özden, AKP'nin Önümüzdeki Günlerde Meclis'e Sunmaya Hazırlandığı Anayasa Taslağ..
Sorulara Bütün Konular Dahil
Sorulara Bütün Konular Dahil
Yarımağan, 45 Günlük Özür Devamsızlığı Hakkı Verilen Öğrencilerin de Okullardaki Tüm Müfredattan Sorumlu Olduklarını Belirtti.
Meslek Liseliler Bunu da Yaptı
Meslek Liseliler Bunu da Yaptı
Endüstri Meslek Lisesi Öğrencileri, 400 Lira Harcama ile 2 Ay Emek Sarf Ederek Müthiş Bir Projeye İmza Attı.
Mehir Vakfı, Engelli Çifti Evlendirdi
Mehir Vakfı, Engelli Çifti Evlendirdi
Mehir Vakfı, Kurulduğu 1996 Yılından Beri Maddi İmkanı Olmadığı İçin Evlenemeyen Çiftleri Evlendiriyor. Vakıf, Bugüne Kadar Hayırseverlerin Destekleriyle 7 Bine Aşkın Çifti Evlendirdi.
Hazro İlk Kez Yatırım Yüzü Gördü, 70 Kadın İş Sahibi Olacak
Hazro İlk Kez Yatırım Yüzü Gördü, 70 Kadın İş Sahibi Olacak
Eğitim ve Gelişmişlik Bakımından Türkiye'nin Geri Kalan Yerlerinden Biri Olan Diyarbakır'ın Hazro İlçesi, İlk Kez Yatırım Yüzü Gördü. Kaymakamlığın Kurduğu ve Özel Sektörün İşleteceği Tekstil Atölyesi, İlçenin Tek...
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10