22 Mart 2010 Pazartesi Günü Haberleri

22 Mart 2010 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Gölbaşı'nın Selametli Beldesinde Nevruz Kutlaması Gölbaşı'nın Selametli Beldesinde Nevruz Bayramı Düzenlenen Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı
Serbest Döviz Piyasası -Ankara'da Dolar 1,5460 Lira, Avro 2,0930 Liradan Satıldı Ankara'da Cuma Günü Akşam Saatlerinde 1,5338 Liradan Satılan ABD Doları, Bugün Akşam Saatlerinde 1,5460 Lirada..
Beypazarı Milli Eğitim Müdürülüğü, Köy Okullarının Bahçelerini Yeşillendirecek Ankara'nın Beypazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Boş Bulunan Köy İlköğretim Okullarının Bahçelerini Yeşillendir..
Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi -Mersin Büyükşehir Belediyesi: 88 - Çankaya Üniversitesi: 73 Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi'nde Mersin Büyükşehir Belediyesi, Çankaya Üniversitesi'ni 88-73 Ye..
Hacettepe Üniversitesinde '8. Uluslararası Nevruz' Şöleni Hacettepe Üniversitesi (hü) Rektörü Prof
'Köy Öğretmenleri ile Haberleşme Derneği' Beypazarı'nda Kütüphane Kuruyor 'Köy Öğretmenleri ile Haberleşme Derneği' Ankara Şubesi Başkanlığı, Beypazarı Altay İlköğretim Okuluna Kütüphane Kuru..
Adana Ticaret Borsası -Çukurova Pamuğu Kilosu 2,97 Tl'den Satıldı Adana Ticaret Borsasında, Çukurova Pamuğunun Kilosu 2,97 Tl'den Satıldı
Kozan'da Eğitim-basın İlişkisi Değerlendirildi Kozan Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-ge Birimi, Eğitim ve Basın İlişkilerinin Değerlendirildiği Toplantı Düzenledi
Kozan'ın Güneri Köyü İlköğretim Okulunun Ek Binaları Açıldı Kozan'ın Güneri Köyü İlköğretim Okulu'na Yeni Yapılan Ek Binalar Törenle Hizmete Açıldı
Kozan Emniyet Müdürlüğü 'Dostluk Turnuvası' Düzenledi Kozan Emniyet Müdürlüğü, Polis Teşkilatının Kuruluşunun 165'nci Yıl Dönümü Dolayısıyla Kurumlar Arası Futbol Turnuvası Düzenledi
Bingölün Alt Yapı Hayali Başbakanla Gerçekleşiyor
Bingöl'ün Alt Yapı Hayali Başbakan'la Gerçekleşiyor
Bingöl Belediye Başkanı Serdar Atalay, Şehrin Alt Yapı İhtiyacının Hükümet Tarafından Karşılanacağını Belirterek, "Bu, Türkiye'nin Belediyecilik Tarihinde Devrim Niteliğinde Bir Karardır." Dedi. Son Belediye Başkanları...
Alman Büyükelçi: Tarsustaki Saint Paul Kilisesi Daimi Hac Kilisesi Olsun
Alman Büyükelçi: Tarsus'taki Saint Paul Kilisesi Daimi Hac Kilisesi Olsun
Antalya'da Turizmcilerle Bir Araya Gelen Almanya'nın Ankara Büyükelçisi Eckart Cuntz, Hıristiyanların Hac Görevlerini Yerine Getirdiği Tarsus'taki Saint Paul Kilisesi'nin, Daimi Olarak Hac Kilisesi Olmasını Teklif Etti.
Nevşehir'deki Kar Maskeli Soygunun Failleri Bursa'da Yakalandı Nevşehir'de İçki Fabrikasında Güvenlik Görevlilerini Kelepçe ve Kablolarla Bağlayıp Etkisiz Hale Getirerek Oksijen Kaynağıyla Aç..
Yargıtay Başkanı Gerçeker: Anayasa Değişikliği Paketindeki Düzenlemeler Anayasaya Aykırı (1) Yargıtay Başkanı Hasan Gerçeker, Anayasa Değişikliği Teklifini Değerlendirdi. Düzenlemelerin Anaya..
Gaziantep Adliyesi Önünde Silahlı Saldırı ( 2 )
Gaziantep Adliyesi Önünde Silahlı Saldırı ( 2 )
Gaziantep Adliyesi Önünde Yaşanan Silahlı Çatışmada Öldüğü Belirtilen İbrahim Halil Çakmak(27)'ın Başından Ağır Yaralandığı ve Komada Olduğu Öğrenildi.
Havalimanında 4 Bin 880 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi
Havalimanında 4 Bin 880 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi
İzmir Gümrük ve Muhafaza Başmüdürlüğü Ekipleri, Adnan Menderes Havalimanı'nda Ukrayna Uyruklu Bir Kişi Tarafından Getirilen Yedi Valizde, Toplam 4 Bin 880 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirdi. Gözaltına Alınan S.s., İfadesinin...
Denizlide Kaçak Sigara ve Çay Ele Geçirildi
Denizli'de Kaçak Sigara ve Çay Ele Geçirildi
Denizli'de 902 Paket Kaçak Sigara ve 73 Kg. Kaçak Çay Ele Geçirildi.
Başbuğun Amacı İşi Sulandırmak
'Başbuğ'un Amacı İşi Sulandırmak'
AK Parti Ankara Milletvekili Özdalga, Başbuğ'un Amacının Gerçeğin Ortaya Çıkması Değil İşi Sulandırmak Olduğunu Söyledi.
Hayvanları Koruma Derneği'nde Horoz Dövüşü Ele Geçirildi Erzurum Polisi, Kanatlı Kümes Hayvanları Koruma, Yaşatma ve Tanıtma Derneği'ne Yönelik Düzenlediği Operasyonda 42 Dövüş Horozu Ele Geç..
Dpli Belediye Başkanı AK Partiye Geçti
Dp'li Belediye Başkanı AK Parti'ye Geçti
Gümüşhane'nin Şiran İlçesinin Demokrat Parti'li Belediye Başkanı Yavuz Altıparmak ve İl Genel Meclis Üyesi Baki Yeniçeri AK Parti'ye Geçti.
Başkan Özhaseki: Hazırladığımız Projelerle Kayseriyi Daha İleriye Taşıyacağız
Başkan Özhaseki: Hazırladığımız Projelerle Kayseri'yi Daha İleriye Taşıyacağız
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Çalışmalarına İlk Seçildikleri Günkü Azim ve Şevkle Devam Ettiklerini Söyledi. Başkan Özhaseki, Hazırlanan Yeni Projelerle Kayseri'yi Daha da...
AK Parti Heyeti, Cindoruk ile Görüştü Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Adalet Bakanı Sadullah Ergin ve AK Parti Grup Başkanvekili Bekir Bozdağ'dan Oluşan AK Parti Heyeti, Dp Genel Başkanı Hüs..
Atatürk Büstünde Lastik Yakanlar Yakalandı
Atatürk Büstünde Lastik Yakanlar Yakalandı
Diyarbakır'ın Ergani İlçesindeki İsmetpaşa İlköğretim Okulu'nun Bahçesindeki Atatürk Büstünde Araba Lastiği Yakmaya Çalışanlar Yakalandı. Dün Gece, Karanlıktan Yararlanarak Kaçan Zanlılar, Emniyetin Sıkı Takibi Sonucunda...
Elazığ Belediyesi, Yapım Halindeki Binalarda Denetimlerini Artırdı Elazığ Belediyesi Yapı Kontrol Müdürlüğü, Yapım Aşamasında Olan Binaların Denetim ve Kontrollük İşlerini Sıklaştırdı.
Sağlık Bakanlığı, İrem Yağcı'nın Ölümü ile İlgili Savunma İstedi Sağlık Bakanlığı, Mantar Zehirlenmesi Tanısı Konulan Ancak Adli Tıp Raporunda Beyincik İçi Kanaması Sonucu Öldüğü Belirtilen 1..
Kck Gençlik Yapılanmasının Davası Ertelendi Terör Örgütü PKK'yı da Bünyesinde Barındıran Kürdistan Topluluk Birliği-türkiye Meclisi'nin (Kck-tm) Şırnak'taki Yapılanmasıyla İlgili Dava Ertelen..
Gaziantep'te Paha Biçilemez Altın Kemer Ele Geçirildi Gaziantep'te Şüpheli Görülen Bir Araçta Yapılan Aramada, Paha Biçilemez Tarihi Altın Kemer Ele Geçirildi.
Tema Vakfı Başkanı Karaca: Okumak İbadet, Okumamak İse Vatan ve Millete İhanettir
Tema Vakfı Başkanı Karaca: Okumak İbadet, Okumamak İse Vatan ve Millete İhanettir
Türkiye, Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı (Tema) Onursal Başkanı Hayrettin Karaca, Hayatın Temelinin Toprağa Dayandığını Belirtti. İnsanın Kendisine Başka Dünyalar Oluşturması İçin...
Trabzonda Silah ve Mühimmat Kaçakçılığı Yaptığı Tespit Edilen 2 Kişi Yakalandı
Trabzon'da Silah ve Mühimmat Kaçakçılığı Yaptığı Tespit Edilen 2 Kişi Yakalandı
Trabzon'da Silah ve Mühimmat Kaçakçılığı Yaptığı Tespit Edilen 2 Kişi Yakalandı. Yakalanan Şahısların Adreslerinde Yapılan Aramalarda 4 Mavzer, 13 Tabanca ve Çok Sayıda Mermi ile Silah Yapımında Kullanılan Malzemeler Ele...
Yargıtay Başkanı Gerçeker: Anayasa Değişikliği Taslağı Yargı Bağımsızlığı'na Aykırı Yargıtay Başkanı Hasan Gerçeker, AKP'nin Açıkladığı Anayasa Değişikliği Taslağına İlişkin "Bütün Bu Düzenle..
Kendini Başkomiser Olarak Tanıtan Kişi Vatandaşın 36 Bin Kontörünü Çarptı Samsun'un Bafra İlçesinde Telefonla Aradığı Kişiye Kendisini Başkomiser Olarak Tanıtan Dolandırıcı, Telefonuna 36 Bin..
HSYK Başkanvekili Özbek: Yüksek Yargı ile Dalga Geçiyorlar Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Başkanvekili Kadir Özbek, Aayasa Değişiklik Paketine İlişkin, 'Kusura Bakmasınlar Ama Yüks..
Merkezi Yönetim Brüt Borç Stoku Şubat'ta 452.7 Milyar Tl'ye Ulaştı Merkezi Yönetim Brüt Borç Stoku Şubat 2010'da 452.7 Milyar Tl'ye Ulaştı. Şubat Ayında Bir Önceki Aya Göre 4.5 Milyon Tl'lik ..
Silopideki Okul Müdürleri Ziyaretlerle Güç Birliği Yapıyor
Silopi'deki Okul Müdürleri Ziyaretlerle Güç Birliği Yapıyor
Şırnak'ın Silopi İlçesindeki Okul Yöneticileri Karşılıklı Ziyaretlerle Güç Birliği Yapıyor. Atatürk Lisesi Okul Müdürü Vehbi Özdemir ile Müdür Yardımcısı Erhan Çiftçi, Silopi'ye Yeni Atanan Okul Müdürlerine 'Hayırlı...
İşte AKPNin 26 Maddelik Anayasa Paketi
İşte AKP'Nin 26 Maddelik Anayasa Paketi
AKP'de bir süredir çalışmaları devam eden Anayasa değişikliğine ilişkin taslak metin yürütme ve yürürlük düzenlemeleri dahil olmak üzere toplam 23 maddeden oluşuyor.
Tema Zonguldak Temsilciliği, Ormancılık Haftasını Kutladı
Tema Zonguldak Temsilciliği, Ormancılık Haftası'nı Kutladı
Tema Zonguldak Temsilcisi Berran Aydan, Ormancılık Günü ve Orman Haftası ile Dünya Su Günü'nü Kutladı.
Nevruzda, Volkan Konak Rüzgarı Mehmed Hakkı ÖZBAYIR/MANİSA, (DHA) CBü Muradiye Yerleşkesi'nde nevruz kutlamaları kapsamında düzenlenen konser öncesi öğrencilere pilav ayran dağıtıldı.
Erenler'de İçme Suyu Kesintisi Sakarya'nın Erenler İlçesinde Bakım Çalışması Sebebiyle Yarın Su Kesintisi Uygulanacak.
İşsiz Kız, Durakta Bulduğu 4 Bin Lirayı Sahibine Teslim Etti
İşsiz Kız, Durakta Bulduğu 4 Bin Lirayı Sahibine Teslim Etti
Adapazarı'nda işsiz 26 yaşındaki Seher Malkoç otobüs durağında bulduğu 4 bin lirayı sahibine teslim etti.
Dolmuş Şoförlerin Yüzde 42'si Halk Arasında İyi Bir İmaja Sahip Olmadıklarını Düşünüyor Yapılan Araştırmada, Otobüs Şoförlerinin Yüzde 40'ı İşinden Memnun Değilken, Yüzde 42'si Halk Arasında ..
İsrailli Turistleri Oryantaller Karşıladı
İsrailli Turistleri Oryantaller Karşıladı
Antalya'Nın Alanya İlçesi'Ne 'Mirage 1' Adlı Yolcu Gemisiyle Gelen İsrailli Turistler, Limanda Tarkan'In 'Şımarık' Şarkısı Eşliğinde Oryantallerin Dans Gösterisiyle Karşılandı.
Dp Lideri Cindoruk: Hükümet Yargı ile İlgili Olan Meselelerini Anayasa ile Çözmeye Çalışıyor Demokrat Parti Genel Başkanı Hüsamettin Cindoruk, Hükümetin Yargı ile İlgili Olan Meselelerini Ana..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10