4 Aralık 2010 Cumartesi Günü Haberleri

4 Aralık 2010 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.



Tarih:  Kategori: 
4. Ulusal Mübadele ve Balkan Türk Kültürü Araştırmaları Kongresi Samsun'da 4. Ulusal Mübadele ve Balkan Türk Kültürü Araştırmaları Kongresi.
Thk'nın Model Uçak Eğitimleri Samsun'da Türk Hava Kurumu'nca (thk) Düzenlenen 'Model Uçak Kursu'na Katılan Öğretmenler Öğretmenler, Kurs Süresince Kendi Yaptıkları Model Uçakları Uçurdu
Samsun'da Uyuşturucu Ticareti İddiası Samsun'da Uyuşturucu Ticareti Yaptığı Öne Sürülen Bir Kişi Tutuklandı
İlk Kez Çocuklarına Mektup Yazacaklar 58 Yaşındaki Hoşnaz Mert, Yurt Dışındaki, 38 Yaşındaki Gülten Katanalp İse Asker Olan Oğluna Mektup Yazabilmenin Heyecanıyla Okuma Yazma Kursuna Katılıyo..
Bank Asya 1. Lig -Altay: 3 - Boluspor: 3 Bank Asya 1. Lig'de 15. haftanın ilk maçında Altay ile Boluspor 3-3 berabere kaldı.
Birgi Köylerinde Altın Madeni Aramasına Tepki Ödemiş İlçesine Bağlı Birgi Beldesinin Hacıhasan ve Kemer Köylerinde Bir Maden Şirketi Tarafından Altın Madeni Araması Yapılması, Yöre Halkının T..
İhh Gönüllüsü Bahattin Yıldız İstanbul'da Anıldı Afganistan'da Uçağının Düşmesi Sonucu Vefat Eden İnsan Hak ve Hürriyetleri (ihh) İnsani Yardım Vakfı Gönüllüsü Bahattin Yıldız, İstanbul'da Dü..
Muharremiye Konserleri Muharremiye Konserleri, Kavvali Müziği Sanatçısı Faiz Ali Faiz'in 6 Aralıktaki Konseriyle Başlayacak
Başbakan Erdoğan'ın Rektörlerle Buluşması Sona Erdi (fotoğraflı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Rektörlerle Buluşması Sona Erdi
Odunpazarı'na 50'inci İş Yeri Açıldı 2006 Yılında Hayata Geçirilen Odunpazarı Evleri Yaşatma Projesi Kapsamında Cazibe Merkezi Haline Gelen Tarihi Bölgede Cihannüma Sanat Atölyesi Açıldı.
İran'ın Sınır Kapılarını da TOBB Modernize Edecek Edirne Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yardımcı, TOBB'un, İran'ın Türkiye Sınırındaki Gümrük Kapılarının Modernizasyonunu da Y..
Üzerlerinde Esrar Bulundu Bursa'nın İznik İlçesinde Üzerlerinde Esrar Bulunan 2 Kişi Gözaltına Alındı
Kaçak Sigara Satarken Yakalandı Bursa'da Kaçak Sigara Satarken Yakalanan Kişi Gözaltına Alındı
'Tepebağ Bölgesi Bir An Önce Güzelleştirilmeli' Adana Büyüksaat Bölgesi Koruma ve Geliştirme Platformu Başkanı Teyfik Kısacık, 'Tepebağ Bölgesi Bir An Önce Güzelleştirilmeli' Dedi.
"Stk'ların Bir Kısmı İyi Niyetli" Enerji Bakanı Yıldız, Yenilenebilir Enerji Kaynaklarına Yönelik Yatırımlara İtiraz Eden Sivil Toplum Kuruluşlarının Bir Kısmının İyi Niyetli, Söyledi.
Başbakan Erdoğan'ın Rektörlerle Buluşması Sona Erdi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Rektörlerle Buluşması Sona Erdi.
Başbakana Ağır Suçlama
Başbakan'a Ağır Suçlama
CHP Lideri Kılıçdaroğlu: "Sayın Başbakan Senin Mali Sicilin Mali Geçmişin Temiz Değil"
Dha Spor - Bank Asya 1. Ligi...Altay: 3 - Boluspor: 3 Dha Spor - Bank Asya 1. Ligi...Altay: 3 - Boluspor: 3
- Hollandada Kar Ve Buzlanma Hayatı Felç Etti
- Hollanda'da Kar Ve Buzlanma Hayatı Felç Etti
- Hollanda'da Kar Ve Buzlanma Hayatı Felç Etti Hollanda'nın Bir Çok Bölgesinde Aralıksız Devam Eden Kar Yağışı, Aşırı Soğuklar Ve Buzlanma Hayatı Felç Etti
- Kokteylli Albüm Tanıtımı
- Kokteylli Albüm Tanıtımı
- Kokteylli Albüm Tanıtımı Ersoy Dinç, Gecen Ay Piyasaya Çıkan "Emanet" İsimli Albümü İçin Bir Tanıtım Kokteyli Düzenledi
Yalçıntaştan Birlik Çağrısı
Yalçıntaş'tan Birlik Çağrısı
İTO Başkanı Boğaziçi Bölgesel Ortaklık Zirvesi'nin 2.Gününde Konuştu.
Kentsel Dönüşüm Paneli Toplu Konut İdaresi Başkanı Erdoğan Bayraktar, İşsizlikten Sonra En Büyük Sorunun Kentsel Dönüşüm Olduğunu, Türkiye'nin Bunu Bugünden Yarına Mutlaka Başarması Gerektiği..
Bozkırın Tezenesi Muharrem Ertaş, Bozlaklarla Anıldı
'Bozkırın Tezenesi' Muharrem Ertaş, Bozlaklarla Anıldı
Muharrem Ertaş, Ölümünün 26'ncı Yıl Dönümünde Memleketi Kırşehir'de Bozlaklarıyla Anıldı.
Akşehir'de 'Okul Öncesi Eğitim' Konulu Panel Akşehir'de Küçükağa Anaokulu, Okul Öncesi Çocukların Davranışları ve Bu Dönemde Şiddet Duyguları Konulu Bir Panel Düzenlendi
Engelli Öğrencilerden Başkan Kalaycı'ya Ziyaret Meram Şükrü Doruk İlköğretim Okulu Özel Eğitim Sınıfı Öğrencileri, Dünya Özürlüler Günü Dolayısıyla Meram Belediye Başkanı Serdar Kalaycı'yı Ma..
Tekerlekli Sandalye Dağıtım Töreni AK Parti Eskişehir Milletvekili Emin Nedim Öztürk, Geçen İki Ay İçinde Ülkede 7 Bin 500 Engelli Vatandaşı İş Sahibi Yaptıklarını Söyledi
Hastanede Slogan Atan Eylemcilere 'Sus' Uyarısı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Rektörlerle Buluşmasını Protesto Eden ve Polisin Müdahalesi Sırasında Yaralanan Bazı Öğrenciler Hastanede Teda..
Valilik Muhtarlara Yazıcı Dağıttı Siirt Valiliği, Kent Merkezindeki Mahalle Muhtarlarına Daha Önce Dağıtımı Yapılan Bilgisayarlara Ek Olarak, 20 Adet Yazıcı Dağıttı.
Füze Kalkanı'na İzmir'de Protesto İzmir'de CHP Üyeleri ve Bir Grup Üniversite Öğrencisinin Katılımıyla NATO Füze Kalkanı Projesi Protesto Edildi.
İpsala'da 160 Kilogram Eroin Ele Geçirildi Türkiye'den Hollanda'ya Gitmek Üzere Edirne'nin İpsala Sınır Kapısı'na Gelen Bir Tır'da Yapılan Aramada 160 Kilogram Eroin Ele Geçirildi.
Hafriyat Kamyonunun Altında Kalan İşçi Öldü Düzce Konuralp Beldesi D 655 Karayolu Kenarında Ortun Gıda Şirketine Ait İş Merkezi İnşaatının Kazı Çalışması Sırasında Kamyonun Altında Kalan Bir ..
"Bölgesel Asgari Ücret Uygulaması ile İlgili Hazırlık İçinde Değiliz" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Ömer Dinçer, Bölgesel Asgari Ücret Uygulaması ile İlgili Herhangi Bir Hazırlık ve Çalış..
Greenpeace Üyeleri İklim Değişikliğine Dikkat Çekmek İçin Eylem Yaptı İzmir'de Greenpeace Üyeleri, Hükümetin İklim Değişikliği Karşısında Sessiz Kaldığını İddia Ederek Eylem Yaptı. Protesto, ..
Başbakan ve Ekonomi Kurmaylarına, Teşvik Süresi Uzatılsın Mektubu Sivas'ta 2010 Yılı Sonunda Yatırıma Katkı Oranlarının Düşecek Olması Nedeniyle Başbakan ve Ekonomi Kurmaylarına Mektup Gönder..
İklim Değişikliğine 'Uyuyarak' Dikkat Çektiler Greenpeace Üyeleri, İklim Değişikliğine Dikkat Çekmek İçin Taksim'de Farklı Bir Eylem Yaptı. Göstericiler, 'Erdoğan Uyuma, İklim İçin Harekete G..
Gökkuşağı Koleji'nin Yeni Müdürü Duyar Basınla Tanıştı Çanakkale'de Faaliyet Gösteren Özel Gökkuşağı Koleji'nin Müdürlüğüne Yeni Getirilen Mustafa Duyar, Ulusal ve Yerel Basın Mensuplarıyla T..
SDÜ Öğrencileri İşadamlarının Fahri Danışmanı Olacak, Isparta Süleyman Demirel Ünivertesi Öğrencilerinin Ispartalı İşadamlarına Fahri Danışmanlık Yapmalarını Sağlayacak Proje Başladı.
Müftülükten Şehit Yakınları ve Gazilere Vefa Trabzon İl Müftüsü Veysel Çakı, Vatan ve Millet İçin Canlarını Ortaya Koyan Şehitlerin Yakınlarına ve Gazilere Karşı Vefalı Olunmasını İstedi.
Kozan'da Dünya Özürlüler Günü Etkinliği Kozan'da, Türkiye Beyazay Derneği Şubesi, 3 Aralık Dünya Özürlüler Günü Kapsamında Kutlama Etkinliği Düzenlendi
Kozan Hem'de 'Obezite ile Mücadele' Semineri Kozan Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nde(hem) 'Obeziteyle Mücadele' Konulu Seminer Düzenlendi
48 Kız Çocuğu Eğitime Kazandırıldı
48 Kız Çocuğu Eğitime Kazandırıldı
Bitlis'in Hizan İlçesinde 48 Kız Çocuğunun Daha Eğitime Kazandırıldığı Bildirildi.
"Başörtülülere Hukuk Üzerinden Hukuksuzluk Yapılıyor" Mazlumder Kocaeli Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Medine Küçük, Türkiye'de Başörtüsü Konusunda Hukuk Üzerinden Hukuksuzluğun Sürdüğünü Söyled..
Adana'da Esrar Operasyonu Adana'ya Diyarbakır'dan Getirilen ve Polis Kontrolünde Dikkat Çekmemesi İçin Üzerine Barkod Yerleştirilen 53 Kilogram Kubar Esrar Ele Geçirildi.
Bunu da Yaptılar!
Bunu da Yaptılar!
Japonya Şimdi de Futbola El Attı, Bakın FIFA'ya Nasıl İnanılmaz Bir Teklif Sundu.
Yalçıntaş'ın Tahliye Kararının Gerekçesi Murat Yalçıntaş'ın, 'Delilleri Yok Etme, Gizleme ve Değiştirme veya Başkaları Üzerinde Baskı Kurma Yönünde Bulgular Bulunmadığı, Gerekçesiyle Tahliye ..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10