13 Aralık 2010 Pazartesi Günü Haberleri

13 Aralık 2010 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Trabzonspor Borsada da Güldürdü
Trabzonspor Borsada da Güldürdü
İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) İşlem Gören Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe Yatırımcısına Kaybettirirken, Trabzonspor Yatırımcısına Kazandırdı.
Adana Büyükşehir Belediye Meclis Toplantısı Adana Büyükşehir Belediye Meclisi Olağan Toplantısı Yapıldı
Profilo'dan Çamaşır Makinesi Alana Kurutma Makinesi % 50 İndirimli Tüm Ev Hanımları Kurutma Makinesinin Sağladığı Kolaylıklardan Yararlanmalı.
Niğdede 2 Gün Kar Tatili
Niğde'de 2 Gün Kar Tatili
Niğde'de Yoğun Kar Yağışı Nedeniyle Okullardaki Tatil, Bir Gün Daha Uzatılarak 2 Güne Çıkarldı.
Cam Bu Oyun Kadına Dair Çok Şey Sorgulatacak!
Cam Bu Oyun Kadına Dair Çok Şey Sorgulatacak!
Levent Kazak'ın Yazdığı, Laçin Ceylan'ın Yönetmenliğini Üstlendiği Yeni Tiyatro Oyunu "Cam"; Ocak Ayında Perdelerini Açacak.
Dünyada Bir Eşi Daha Yok
Dünyada Bir Eşi Daha Yok
Ayasofya'nın Bir Sırrı Daha Artık Sır Olmaktan Çıkıyor.
Maden Arama Ruhsatı 6 Yılda 24 Kat Arttı AK Parti Malatya Milletvekili Fuat Ölmeztoprak, Maden Tetkik Arama'nın Arama Ruhsatı Sayısı 2004 Yılında 25'ken Bu Yıl 623'e Ulaştığını Bildirdi.
Doktor Adına Kredi Karttı Çıkarttı, Teslim Alırken Suçüstü Yakalandı Trabzon'da, Bir Doktor Adına Düzenlediği Sahte Nüfus Cüzdanı ile Kredi Kartı ve Bankamatik Kartı Çıkarttıran Şahıs Suçüstü..
Trabzon'da 8 Bin 950 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi Trabzon'da Yapılan Operasyonda 8 Bin 950 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi.
Wikileaks: Rusya Litvinenko İçin Uyarmış, İngiltere Dikkate Almamış
Wikileaks: Rusya Litvinenko İçin Uyarmış, İngiltere Dikkate Almamış
Wikileaks'te Yayınlanan 2006'nın Aralık Ayına Ait Bir Diplomatik Yazışmaya Göre Kontrolden Çıkan Rus Ajanı Aleksandr Litvinenko'nun Öldürülmesinden Önce Moskova İngiltere'yi Uyarmış.
Eyüp'te 14 Saatli Su Kesintisi Eyüp'te Yapılacak Çalışmalar Nedeniyle 14 Saatlik Su Kesintisi Uygulanacağı Bildirildi.
Rize’de Haydi Kızlar Futbola  Şenliği…
Rize’de Haydi Kızlar Futbola Şenliği…
Rize'de, Kız Futbolunu Yaygınlaştırmak Bayanlara Sevdirmek Ve Kızların Da Futbol Oynayabileceğini Göstermek Amacıyla 'Haydi Kızlar Futbola' Şenliği Düzenlenecek.
Başbakan Erdoğan'ı Güldüren Not TBMM Genel Kurulu'nda, 2011 Mali Yılı Bütçesi'nin Tümü Üzerinde Görüşmeler Devam Ederken, Bakanlar Kurulu Sırasında Erdoğan'a İletilen Bir Not Erdoğan'ın Dakik..
Grupanya Fırsatlarıyla Yeni Yılda da Hayatın Keyfine Varın Arkadaşlarınızla Keyifli Vakit Geçirmek, Yeni İnsanlarla Tanışmak, Şehirdeki Eğlenceli Mekanları Keşfetmek İstiyor.
Pütürge'de Eğitime Kar Molası Pütürge İlçesinde Etkili Olan Kar Yağışının Elektrik Hatlarında Hasara Yol Açması Üzerine Nedeniyle İlçede ve Bağlı Köylerinde İlk ve Orta Dereceli Okullarda Eği..
Van'da Arsenikli Su Sorunu Van Belediye Başkanı Bekir Kaya, 'Sağlık Bakanlığı Ne Kadar Haberdardır Bilemiyoruz Ama Biz Arsenik Arıtma Tesisi İhalesini Bitirdik' Dedi
Büyükşehir Belediyesi Gemi ile Samsunluları Gezdiriyor Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin Satın Aldığı 400 Kişilik 'Samsunum 1' Adlı Gemi ile Samsunluları Gezdirdiği Bildirildi
'İçinizdeki Öküze Oha Deyin' Adlı Kitabın Yazarı Akyürek Omü'de Konferans Verdi Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde Kürsiye Bir Koli Yumurta ile Çıkarak, 'Yumurtalı Saldırılara Karşılık Verebilmek..
'Horasan'dan Anadolu'ya Bir Göçün Türküsü' Konseri Gaziantep Üniversitesi'nde 'Horasan'dan Anadolu'ya Bir Göçün Türküsü' Konulu Konser Düzenlendi
Özel İdare Genel Sekreteri Yılmaz'dan Mezun Olduğu Liseye Ziyaret Gaziantep İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Cafer Yılmaz 1988 Yılında Mezun Olduğu 19 Mayıs Lisesi'ni Ziyaret Etti
En Düşük Faizli Yeni Yıl Kredisi Halkbank’tan
En Düşük Faizli Yeni Yıl Kredisi Halkbank’tan
Halkbank, 2011'i Fırsata Dönüştürmek İsteyenler İçin Yeni Yıl Kredisi'ni Hizmete Sundu.
Gelin Ziynet Alacağı Davası Açıyor
Gelin 'Ziynet Alacağı' Davası Açıyor
Safiye Soyman'ın Oğlunu Evlendirmeden 2 Gün Önce 'vasi Tayini' Davası Açtığı Ortaya Çıktı.
Aydın'da Kimya Gıda ve Ziraat Mühendislerinden İmza Kampanyası Aydın Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Mahmut Nedim Barış, Basın Toplantısı Düzenledi.
Pedal Çevirerek Dünyayı Geziyor Bisikletiyle Dünya Turuna Çıkan Dört Yıl Sonra Ülkesine Dönmeyi Planlayan Arjen Van Lierop, Alanya'da Verdiği Molada Türk İnsanının Misafirperverliğinin Kendi..
'Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dersleri Müfredat Bilgilendirme Toplantısı' Devlet Bakanı Faruk Çelik, 'Hedefimiz, Yanlış Bilgiyi Değil, Bizzat Doğru Bilgiyi Çocuklarımızın Devlet Kanalıyla Alm..
AB Genel Sekreterliği, Sivil Toplum Kuruluşlarıyla Bir Araya Geldi Avrupa Birliği Genel Sekreterliği, Sivil Toplum Kuruluşlarıyla Bir Araya Geldi
Seyhan Nehri'nde Balık Ölümleri Adana'da, Kimyasal Maddelerin Suya Karışmasıyla Seyhan Nehri'nde Çok Sayıda Balık Öldü, Zehirlenme Uyarılarına Rağmen Halk, Ölü Balıkları Toplamak İçin Yarıştı
Facianın Sebebi Kaçamakmış
Facianın Sebebi Kaçamakmış
Ders Arasında Kaçamak Yapıp Arkadaşlarını Gezdirmek İstemiş.
Yaşlı Adamın Hazin Sonu
Yaşlı Adamın Hazin Sonu
Karlı Yolda Kayıp Düşen Yaşlı Adam Hayatını Kaybetti.
BDPden Karadağ Öldürüldü İddiası
BDP'den Karadağ Öldürüldü İddiası
Hakkari BDP Yönetim Kurulu Üyesi Bor: "Karadağ ve Gençler Ateş Edilerek Durduruldu"
Feci Kaza Kamerada
Feci Kaza Kamerada
Beton Pompasının Tünel Girişinde Yaptığı Kaza Kamerada...
Kosgeb Tadında Döner
Kosgeb Tadında Döner
Geçtiğimiz Günlerde KOSGEB-İŞKUR Ortaklaşa Düzenlenen Girişimcilik Kurslarının Sertifikaları BESOB Öncülüğünde Düzenlenen Törenle Verilmişti.
Ağaoğlu En İddialı Projeye Hazırlanıyor Türkiye'nin En Büyük Gayrimenkul Projesi İçin İmzalar Atıldı, Ağaoğlu En İddialı Projeye Hazırlanıyor
2011 Bütçe Görüşmeleri Notlar: Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve Kaplan'ı Dinledi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM Genel Kurulu'nda Bugün Başlayan Bütçe Maratonunda Bdp Şırnak Milletvekili H..
Denizlide Beyaz Çile
Denizli'de Beyaz Çile
Denizli'de Haftasonu Yağan ve Pekçok Yolun Kapanmasına Neden Olan Karla Mücadele Sürüyor.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10