23 Temmuz 2010 Cuma Günü Haberleri

23 Temmuz 2010 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
12 Eylül Mağduru Baysal: Darbecilerle Hesaplaşacağımız Bir Döneme Giriyoruz 12 Eylül Darbesi Sırasında Yıllarca Cezaevinde Kalarak Her Türlü İşkenceye Maruz Kalan Dönemin Gençleri, Bugün Dar..
Emniyetten Esrar Operasyonu Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi Uyuşturucu Madde Satıcılarına Yönelik Çalışmalarına Devam Ediyor. Bir İhbarı Değer..
TMK'dan Terör Değerlendirmesi Terörle Mücadele Koordinasyon Kurulunda, Son Dönemde Yaşanan Terör Olaylarının Değerlendirildiği Belirtildi.
Ösys Tercih Kılavuzu, Mahkemelik Oldu Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB), Ösys Kılavuzu'ndaki Teknoloji Fakültelerine İlişkin Duyuruların Yer Aldığı Bölümlerin İptali ve Yürütmesi..
Yüzbaşı Hamdi Bey Anıtı Tamamlandı Heykeltıraş Mustafa Kemal Altınsoy'a Yaptırılan Tabip Yüzbaşı Hamdi Bey Anıtının Montajı Afyonkarahisar Yol Güzergahında Bulunan Gediz Kavşağına Yapıldı. ..
Sırbistan Çalışma Bakanı Ljajic: Türkiye ile İlişkilerimiz Hiç Bu Kadar İyi Olmamıştı Sırbistan'ın Novi Pazar Bölgesinden Kocaeli'ne Gelen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Rasim Ljajic, Türk..
Rafınha Schalke'de Kalacak Alman Ligi ekiplerinden Schalke'nin sağ beki Rafinha'nın menajeri Naor Malaquias, Brezilyalı futbolcunun takımında kalacağını söyledi.

 Erdoğanın Miting Programı Netleşiyor
Erdoğan'ın Miting Programı Netleşiyor
Başbakan Erdoğan, Ankara, İstanbul, İzmir Gibi Büyükşehirlerde Pazar Günleri Programa Katılacak.
Kosova Ulaştırma Bakanı Fatmir Limay, Enka Yolunu Ziyaret Etti Kosova Ulaştırma ve Telekomünikasyon Bakanı Fatmir Limay ve Prizren Belediyesi Başkanı Ramadan Muya, ABD – Türkiye konsors..
Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden Prof. Dr. Atay: Danıştay'ın Kararı Çok Eleştirilecek Mahiyette (Özel) Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ender Ethem Atay, Danışt..
14 Günlük Efe'nin Yaşam Savaşı ZONGULDAK'ta, 14 günlük Efe Yıldırım, annesini ememesi ve beslenme sorunu nedeniyle kaldırıldığı hastanede karnında amonyak yükselmesi sonucu durumunun ciddiyet..
Türkiye Nizamettin Toğuçu İstedi
Türkiye Nizamettin Toğuç'u İstedi
Türkiye, Nizamettin Toğuç'un İade Talebini İtalya'ya İletti.
Başkan Karaosmanoğlu, Bakan Ljajice’den Ziyaret Sırbistan Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanı Ljajic, Başkan Karaosmanoğlu'ndan Belediyelerdeki Personelin Yetiştirilmesi İçin Destek İstedi.
Kanser Tedavisi İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Fakültesi Radyasyon Onkolojisi Anabilim Dalı Başkanı Yard
Doğanşehir Merkez Jandarma Karakol Komutanı Değişti Doğanşehir İlçe Jandarma Komutanlığı'na Bağlı Merkez Jandarma Karakol Komutanı Değişti
Konya Ticaret Borsası Konya Ticaret Borsasında (ktb) Anadolu Kırmızısı Buğdayın Kilosu 0,595 Liradan İşlem Gördü
Talas'ta Mahalleler Arası Futbol Turnuvası Talas Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünün Bu Yıl İkincisini Düzenlediği Mahalleler Arası Futbol Turnuvası Sona Erdi
Ayvalık Zeytinlerinin Şekil Bozuklukları Araştırılacak Ulusal Zeytin ve Zeytinyağı Konseyi (uzzk) Başkanı Mustafa Tan, 'Ayvalık Zeytin Çeşidi Meyvelerinde Görülen Şekil Bozukluklarının Olası ..
Devlet Bakanı Kavaf, Tekstil İşçileriyle Sohbet Etti Hey Tekstil'in Kurucusu ve Üst Yöneticisi (ceo) Aynur Bektaş, Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanı Selma Aliye Kavaf'ın Bugün ABD Seyaha..
Belediye Başkanı Tahmazoğlu, Şehit Ailelerini Ziyaret Etti Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şehit Ailelerini Ziyaret Etti
Kumluca Belediyesi Sivrisinekle Mücadelesini Sürdürüyor Kumluca Belediyesi, Sivrisinekle Mücadele Çalışmalarını Ara Vermeden Devam Ediyor
Alanya'da Silahlı Kavga Antalya'nın Alanya İlçesinde, Alacak Verecek Meseles Yüzünden Çıktığı İddia Edilen Kavgada 2 Kişi Tabancayla Yaralandı
'Unutulmaz Devlet Adamı İsmet İnönü Fotoğrafları Sergisi CHP Genel Sekreteri Önder Sav, Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ile Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün Görüşmesini, 'Kendi T..
Basında Sansürün Kaldırılışının Yıl Dönümü Ankara Valisi Alâaddin Yüksel, Basında Sansürün Kaldırılışının 102
Camili Vadisi'ne Hes Yapımında Kamu Yararı Yok RİZE İdare Mahkemesi'nin, UNESCO'nun, 'Dünya Biyosfer Rezerv Alanı' ilan ettiği Artvin'in Borçka İlçesi'ndeki Camili Vadisi'nde yapımı planlanan..
Büyük Windows Açığına Geçici Yama!
Büyük Windows Açığına Geçici Yama!
Microsoft, Bütün Windows Sürümlerini Tehdit Eden Kritik Açığa Karşı Geçici Önlem Aldı!
Erdoğan'dan 12 Eylül Çıkışı Başbakan, 'Biz 12 Eylül Sonrasının Baskılarını da Bütün Ruhumuzda, Bedenimizde Hissettik' Dedi.
Mevka – Koski Arasında Hibe Sözleşmesi İmzalandı
Mevka – Koski Arasında Hibe Sözleşmesi İmzalandı
Konya Büyükşehir Belediyesi Koski Genel Müdürlüğü İLE Mevlana Kalkınma Ajansı Arasında 2 Proje İçin Hibe Sözleşmesi İmzalandı.
Cindoruk, Başbakan'ın Ağlamasını Fıkra ile Değerlendirdi Dp Genel Başkanı Cindoruk, Başbakan'ın Ağlamasını Bir Fıkra ile Değerlendirdi. Başbakan'ın Ağlayarak "Referandumdan Sonuç Almak İstiyo..
Sosyal -İş Kadıköy Belediyesi'nde "Grev" Yapan Genel -İş Üyesi İşçilere Sahip Çıktı Disk'e Bağlı Sosyal -İş Sendikası, Kadıköy Belediyesi'nde Çalışan 470 Belediye İşçisinin Grevinin Yanında O..
CHP'li Sav: Hiç Kimsenin Gücü Lozan'la Elde Ettiğimiz Kazanımları Geri Döndürmeye Yetmeyecektir CHP Genel Sekreteri Önder Sav, Lozan Barış Antlaşması'nın İmzalanışının 87. Yıldönümü Dolayısıy..
Üniversite Adaylarına Tavsiyeler
Üniversite Adaylarına Tavsiyeler
Doğru Tercih Buluşması, Eğitim Danışmanı Cihat Şener, Sait Gürsoy, Burak Kılanç'ın Katılımıyla Düzenlendi.
Barış Yüzbaşı Şehit Oldu
Barış Yüzbaşı Şehit Oldu
Hain Pusuda Ağır Yaralanan Yüzbaşı İbrahim Barış Yurtsever, Tedavi Gördüğü GATA'da Şehit Oldu.
Passaparola Cumartesi Gecesi Starda
Passaparola Cumartesi Gecesi Star'da
Türk televizyonlarının en uzun soluklu yarışma programı “Passaparola”, Metin Uca’nın renkli sunumuyla Star’da! Türkiye’nin en çok sevilen kelime ve bilgi yarışması...
Ölümüne Serinlik
Ölümüne Serinlik
Şanlıurfa'da, 45 Dereceyi Bulan Kavurucu Çöl Sıcaklarından Serinlemek İsteyen Küçük Çocuklar, Sulama Kanallarında Ölümüne Serinliyor. Akçakale ve Harran Ovasındaki Verimli Tarım Arazilerini Suya Kavuşturan Sulama...
Lancia Delta Hard Black Türkiye’de!
Lancia Delta Hard Black Türkiye’de!
Parlak Siyah Tavan ve Mat Siyah Gövde Renkli Lancia'nın Seri Üretim İlk Otomobili Türkiye'de!
Coca -Cola İşçilerine Yüzde 10 Zam Coca -Cola İçecek A.ş., Şirketle Öz Gıda -İş Sendikası Arasında 1 Nisan 2010 -31 Mart 2012 Dönemini Kapsayan Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı.
CHP’li Kadınların Seçim Üssü
CHP’li Kadınların Seçim Üssü
CHP Gaziantep İl Kadın Kolları'nın Yeni Hizmet Bürosu Açıldı.
Mersin Polis Meslek Eğitim Merkezi Mezuniyet Töreni Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Osman Karakuş, Teşkilatta Yüksek Öğrenimi Tamamlayan Personelin Oranının Yüzde 82'ye Ulaştığını Bildirdi
525 Numaralı Otobüsün Ücretli Olması Bornova Metrodan Kalkıp Üniversite İçi Sefer Yapan ve Daha Önce Ücretsiz Olan Büyükşehir Belediyesi'ne Ait 525 Numaralı Otobüse Binişin 10 Kuruş Olarak Üc..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10