5 Şubat 2010 Cuma Günü Haberleri

5 Şubat 2010 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bahã§esinde Kaplan Besliyor Endonezya"da Yetkililer, Bir Kiåÿinin Bahã§esinde Nesli Tã¼kenmekte Olan 5 Sumatra Kaplanä± Buldu.
Hazine, 9 Şubat'ta İki Tahvil İhalesi Yapacak Hazine Müsteşarlığı, 9 Şubat'ta İki Devlet Tahvili İhalesi Gerçekleştirecek.
Milletvekili Yeni: Enflasyon Canavarını Biz Bu Ülkede Mahkum Ettik ve Öldürdük
Milletvekili Yeni: Enflasyon Canavarını Biz Bu Ülkede Mahkum Ettik ve Öldürdük
AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Yeni, Geçmiş Hükümetlerin, İşçi Memura Ait 13 Katrilyon Tutarındaki Tasarrufa El Koyduklarını Belirterek, "Enflasyon Canavarını Biz Bu Ülkede Mahkum Ettik ve Öldürdük." Dedi.
Aztech Dsl1015en Adsl2 + Kablosuz 4-Port Router Modem
Aztech Dsl1015en Adsl2 + Kablosuz 4-Port Router Modem
Aztech'in Ev Kullanıcılarını Hedefleyen Yeni Ürünü, Bir Cihazın Hem Kablolu Hem Kablosuz Bağlantısı için Adsl2 / 2 + Modem Desteği Yoluyla Sağlamak için İdeal Bir Çözüm.
Kalpar: Taraftarımız 12. Adam Olmalı
Kalpar: Taraftarımız 12. Adam Olmalı
Samsunspor Hocası Hüseyin Kalpar, Taraftarların Olağanüstü Destek Vererek, 12. Adam Olmaları Gerektiğini Söyledi.
Başbakan Erdoğan, MHP'yi CHP'nin Kuyruğuna Takılmakla Suçladı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, MHP'nin Geçmişte DSP'nin, Anap'ın Kuyruğuna Takıldığını Belirterek, "Bugün de CHP'nin Kuyruğuna Ta..
Genç Görünmenin Sırrı Gülümseyişinizde Saklı.
Genç Görünmenin Sırrı Gülümseyişinizde Saklı.
İsteyin, Gülüşünüz Bilgisayarla "Size Özel" Tasarlansın. Sizi Olduğunuzdan Daha Genç Gösterecek Güvenli Bir Gülümseyişe Kavuşun.
Rasmussen: Görevimizi Bitirinceye Kadar Kalacağız NATO Genel Sekreteri Anders Fogh Rasmussen, Afganistan'da Görevleri Bitinceye Kadar Kalmakta Kararlı Olduklarını Belirterek, 'Görevimizi 2011..
Elif  Şafak:  'Anadilim Türkçe'
Elif Şafak: "Anadilim Türkçe"
"Kelimelerle Köprüler Kurmak" Elif Şafak'ın Konferansının Başlığıydı.
ABDden Sürpriz İşsizlik Oranı
ABD'den Sürpriz İşsizlik Oranı
ABD'de İşsizlik Oranı Ocak Ayında Beklenmedik Biçimde Yüzde 9,7'ye Düştü.
Gül: Afganistanı Sadece Askeri Yollarla Çözemeyiz
Gül: Afganistan'ı Sadece Askeri Yollarla Çözemeyiz
NATO, İstanbul'daki Toplantıda Afganistan'a Ek Asker Gönderilmesi Meselesini Ele Alırken, Türkiye Sorunların Yalnızca Askeri Yollarla Çözülemeyeceği Uyarısını Yaptı.
Erdoğan: "Ülkenin Kadınlarına Dil Uzatılmıştır" AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Salı Akşamı TBMM Kürsüsünde Sergilenen Densizlik Türk Siyasi Hayatına Olduğu Kadar MH..
Vali Güler: Altyazı ile Atama Olmaz
Vali Güler: Altyazı ile Atama Olmaz
İstanbul Valisi Muammer Güler'in Valiler Kararnamesi ile Lefkoşa'ya Büyükelçi Olarak Atandığı İddia Edildi. Güler, Lefkoşa Büyükelçiliği'ne Atandığı Yönündeki İddiaları İse Yalanladı.
Baykal-Cübbeli İrtibatının Perde Arkası
Baykal-Cübbeli İrtibatının Perde Arkası
ANAP Afyon Eski Milletvekili Mahmut Koçak, Baykal ile"Cübbeli Hoca"nın Telefonda Görüşmelerinin Detaylarını Anlattı.
Define İçin Sahte Para Basmaya Kalktılar
Define İçin Sahte Para Basmaya Kalktılar
Şüpheliler Arasında Anafor Operasyonunda Adı Geçen Emekli Bir Albay da Var.
'FBde de GSlılar Var'a Sert Tepki
"FB'de de GS'lılar Var"a Sert Tepki
Hasan Şaş'ın, Şu Anda Fenerbahçe'de de Galatasaraylılar Var." Şeklindeki Açıklamasının Yankıları Sürüyor.
Galibiyet Sedaya Armağan
Galibiyet Seda'ya Armağan
Ceyhan Belediyespor İstanbul Üniversitesi Galibiyetini Yoğun Bakımda Olan Kaptanları Seda'ya Armağan Etti.
Ankaragücü ve Gençlerbirliği'nin Maçları Yenikent Asaş Stadı'nda Oynanacak Türkiye Futbol Federasyonu, Ankara 19 Mayıs Stadı'nın Yıkılma Tehlikesinin Basında Haber Olarak Yer Bulmasının Ardın..
Başbakan Erdoğan'dan Tekel İşçilerine: Yanlışa Yönlendiren Sendika Temsilcilerine Uymayın Başbakan Erdoğan, Tekel İşçilerinin Başlattığı Açlık Grevinin İnsani Olmadığını Savundu ve "Sorumlusu..
İzmirde Sevgiliye Hediye Günleri Başladı
İzmir'de Sevgiliye Hediye Günleri Başladı
İzmir Uluslararası Fuar Alanı'nda, Sevgiliye Hediye Günleri Fuarı Başladı.
ABD, Afganistan'daki Ortaklarına Zırhlı Araç Sağlayacak ABD Savunma Bakanı Robert Gates, Afganistan'daki NATO Müttefiklerini Yol Kenarına Yerleştirilen Bombalardan Korumak İçin Zırhlı Araçlar..
Rus Medyası Düşük Maaşla Lüks Arabalara Sahip Olan Polislerin Durumunu Tartışıyor
Rus Medyası Düşük Maaşla Lüks Arabalara Sahip Olan Polislerin Durumunu Tartışıyor
Rusya'nın St.petersburg Kentinde Bir Trafik Polisinin 43 Bin Dolarlık Lexus Markalı Arabası Çalındı. Rus Basını, Ortalama Maaşları 245 Dolar Olan Polislerin Lüks Arabalara Sahip Olmasını Tartışmaya Açtı. Çalınan Lüks...
Kurtlar Vadisinin Mematisi Erbilde Baklavacı Açtı
Kurtlar Vadisi'nin Memati'si Erbil'de Baklavacı Açtı
Irak'ta Yasaklı Olan Kurtlar Vadisi-ırak Filminin Oyuncularından Gürkan Uygun, Erbil Valisi Nevzat Hadi ile Birlikte Güllüoğlu Baklavalarının Şubesini Açtı. Irak Pazarına Hızlı Giren Baklavacı Güllüoülu, Erbil'de İki...
Haiti'de Yardım Helikopteri Düştü: 2 Kişi Öldü Haiti'de Yarım ve Kurtarma Çalışmalarına Katılan Bir Helikopterin Düştüğü Bildirildi. Helikopterdeki İki ABD Vatandaşının Öldüğü Belirtildi.
Bagajdaki Eroini Uyuşturucu Uzmanı Köpek Dila Buldu
Bagajdaki Eroini Uyuşturucu Uzmanı Köpek Dila Buldu
İstanbul'da Jandarmanın Uyuşturucu Satıcılarına Yönelik Operasyonunda Yurt Dışına Gönderilmeye Çalışılan 10 Kilogram Eroin Ele Geçirildi. Eğitimli Narkotik Köpeği Dila'nın Uyuşturucuyu Bir Çırpıda Bulması Dikkat Çekti....
Kutsal Değerleri Hiçe Sayan Doktorları Atatürke Şikayet Etti
Kutsal Değerleri Hiçe Sayan Doktorları Atatürk'e Şikayet Etti
Denizli Tabip Odası Tarafından Düzenlenen "Ilımlı İslam ve Bilim" Adlı Toplantıda Milletin Kutsal Değerlerinin Hiçe Sayan Konuşmalar Yapılmasına Tepki Gösteren Bir Kişi, İzmir'de Cumhuriyet Meydanı'nda Bulunan Atatürk...
Karla Mücadele Ekipleri Kayseri'de 18 Köy Yolunu Ulaşıma Açtı Tüm Yurtta Etkili Olan Kar Yağışının Ardından Kayseri'de İlçelerle Bağlantısı Kesilen Köy Yollarının Ulaşıma Açılabilmesi İçin Yo..
Isaf Ülkelerinden Afganistana 40 Bin Ek Asker Taahhüdü
Isaf Ülkelerinden Afganistan'a 40 Bin Ek Asker Taahhüdü
NATO Genel Sekreteri Anders Fogh Rasmussen, Afganistan'daki NATO Kuvvetlerine 40 Bin Yeni Askerin Katılacağını Söyledi. NATO'nun Afganistan'daki Görevini Tamamlamadan Ayrılmasının Söz Konusu Olmadığını Aktaran Rasmussen,...
Edremitte Kaza Yapan İş Makinesi Taşeron Firmaya Ait Çıktı
Edremit'te Kaza Yapan İş Makinesi Taşeron Firmaya Ait Çıktı
05.02.2010- Balıkesir'in Edremit İlçesinde Dün (4 Şubat) Bir İş Otomobile Çarpan İş Makinesinin, Belediyeye Ait Olmadığı Açıklandı. Kazada Bir Kişi Yaralanmıştı.
Erdoğan'dan Bahçeli'ye Dava Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Genel Kurulundaki Olaylara İlişkin Dün Yaptığı Yazılı Açıklamayla Kişilik Haklarına Saldırıda Bulunduğu Gerekçesiyle, MHP Genel..
Kocasinandan Kuşçuya İmar Planı
Kocasinan'dan Kuşçu'ya İmar Planı
Kayseri Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız, Kuşçu'nun İmar Planını Tamamladıklarını Söyledi. Başkan Bekir Yıldız, 29 Mart 2009 Yerel Seçimleri Sonrasında Kocasinan Belediyesi'ne Mahalle Olarak Bağlanan Yamula Baraj...
Başabakan Erdoğan'dan MHP'ye Ağır Eleştiri: Yolsuzlukların Olduğu Bir İktidar Olsaydı Sizin Gibi Olurdu Başbakan Erdoğan, İktidarı Döneminde Yolsuzluk Yapıldığı İddialarını Sert Bir Dille Ele..
Güler Büyükelçi Olmamış!
Güler Büyükelçi Olmamış!
Güler, 'Lefkoşa Büyükelçiliğine Atandığına' İlişkin Haberlerle İlgili 'Böyle Bir Şey Yok. Tamamen Tevatür Haber' Dedi.
Evrensel Bir Oyun: Ada
Evrensel Bir Oyun: 'Ada'
Hakan Pişkin ve Ümit Çırak'ın Oyunculukları ile Ödül Aldıkları Ada Oyunu 11 Şubat Perşembe Günü Akıngüç Oditoryumu'nda Sanatseverlerle Buluşuyor.
Tuluyhan Ugurlusevgililer Gunu Konseri
Tuluyhan Ugurlusevgililer Gunu Konseri
Piyanist Tuluyhan Uğurlu'nun 14 Şubat Pazar Günü Notre Dame de Sion Kültür Merkezi'nde Vereceği Sevgililer Günü Konserleri Bugüne Özel Etkinliklerinden Hayli Farklı.
Başkalarına Ait Kimlik Bilgileriyle Kredi Çeken Şebeke Çökertildi
Başkalarına Ait Kimlik Bilgileriyle Kredi Çeken Şebeke Çökertildi
Muğla'nın Fethiye İlçesinde Sahte Kimlikle Kredi Çeken ve Başkalarının Bilgileri ile Bankalardan Kredi Kartı Çıkartan Şebeke Çökertildi.
Albay Gençoğlu, Hakim Karşısına Çıktı
Albay Gençoğlu, Hakim Karşısına Çıktı
Ergenekon Soruşturması Kapsamında Tutuklanan Eskişehir İl Jandarma Alay Komutanı Kıdemli Albay Recep Gençoğlu, Erzurum Adliyesi'ne Çıkarıldı.
Atatürkün Niğdeye Gelişi Törenle Kutlandı
Atatürk'ün Niğde'ye Gelişi Törenle Kutlandı
Mustafa Kemal Atatürk'ün Niğde'ye Gelişinin 76. Yıldönümü Sıfırın Altında 4 Derece Soğuğa Rağmen Coşkulu Bir Törenle Kutlandı.
Rusyanın Paris Hiltonu Lalelide Ruble ile Alışveriş Yaptı
Rusya'nın 'Paris Hilton'u' Laleli'de Ruble ile Alışveriş Yaptı
İstanbul Fashion Week'i Takip Etmek Üzere İstanbul'a Gelen ve Gittiği Her Ülkede Kalabalık Bir Basın Ordusu Tarafından İzlenen Rus Sosyetesinin Ünlü İsmi Ksenia Sobchak, Laleli'de Ruble ile Alışveriş Yaptı.
Office 2010 Rc Testte
Office 2010 Rc Testte
Microsoft, Office 2010'un Release Candidate Sürümünü Beta Testçilerine Gönderdi. Genel Kullanım İçin Yayınlancak Rc Sürümüne ve Tam Sürüme Adım Adım Yaklaşıyoruz.
İş-kur Burdur'da 279 Kişi Geçici İş Sahibi Yapacak Türkiye İş Kurumu (İş-kur) Tarafından Toplum Yararına Çalışma Programları (Tyçp) Kapsamında Burdur'da Farklı Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Ça..
Gençiz'den Bir İlk Daha İzmir'de Sevgiliye Hediye Günleri Başladı Sevgisini İfade Edecek Hediye için 14 Şubat Sevgililer Gününü Bekleyenlere Müjde!
Hd 5830 Tatil Kurbanı Oldu
Hd 5830 Tatil Kurbanı Oldu
Daha Önce Şubat Ayının Başında Piyasaya Çıkacağı Söylenen Atı Radeon Hd 5830'un Çıkış Tarihi Yine Ertelendi. Erteleme Sebebi İse Oldukça İlginç.
Niğdeden TBMM Üstün Hizmet Ödülüne İki Aday
Niğde'den TBMM Üstün Hizmet Ödülüne İki Aday
İl Genel Meclisi Niğde'ye Çeşitli Alanlarda Hizmet Veren İki Kişinin Türkiye Büyük Millet Meclisi Üstün Hizmet Ödülü'ne Aday Gösterilmesini Kararlaştırdı.
Doğan Yayın Holding: "İhtiyati Haciz İşlemlerinin Yürütmesi Durduruldu" Doğan Yayın Holding, Danıştay 4. ve 9. Daireleri'nin Oybirliği ile Aldığı Ortak Karar Doğrultusunda Şirketle İlgili İht..
Meslek Eğitim Kursları Teknolojik Binalarda Yapılacak
Meslek Eğitim Kursları Teknolojik Binalarda Yapılacak
Isparta Ticaret ve Sanayi Odası (Itso) Genel Sekreteri Doç. Dr. Adem Korkmaz, İstihdama Yönelik Meslek Eğitim Kurslarının Daha Profesyonelce Hazırlanması İçin Çalıştıklarını Söyledi.
Fujitsu Doğayı Koruyacak
Fujitsu Doğayı Koruyacak
Zararlı Gazlar, Sağlımız Kadar Dünyanın Ekosistemi İçin de Büyük Tehlike. Fujitsu Bakın Nasıl Bir Yöntemle, Çevreyi Korumayı Hedefliyor.
Niğde'de Bir Kişi Ölü Bulundu Niğde'nin Bor İlçesinde Adnan Türkaslan (40) Adlı Bir Kişi, Harım Mahallesi 60. Sokakta Kullanılmayan Bir Evde Ölü Olarak Bulundu. Bor İlçesi Kavuklu Köyü Doğuml..
Vodafonedan Annelere Destek
Vodafone'dan Annelere Destek
Ülkemizde Yaygın Olan Sms Hizmetlerine Bir Yenisi Daha Ekleniyor. Maç Sonuçları ve Hava Durumu Dışında, Bakın Hangi Konuda Bilgi Mesajları Alabileceksiniz.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10