19 Şubat 2010 Cuma Günü Haberleri

19 Şubat 2010 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
FB Ülker Yarı Finalde!
FB Ülker Yarı Finalde!
Teknosa Türkiye Kupası 8'li Finallerinde Fenerbahçe Ülker, Türk Telekom'u 84 -77 Yenerek Yarı Finale Yükseldi.
Yönetmen Lıonel Jeffrıes Öldü Aynı Adlı Romandan Uyarlanan, 1970 Yapımı "Demiryolu Çocukları" Filminin Yönetmeni Lionel Jeffries, 83 Yaşında Öldü.
Çifte Vergilendirmeye Devam Edemeyiz Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Geniş Bant ve Yayıncılık Hizmetlerindeki Çifte Vergilendirme Sistemiyle Daha Fazla Devam Edilemeyeceğini Belirterek, Bu ..
Yıldırım: Sektörün Anlaşılabilir Vergi Sistemine İhtiyacı Var Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Bu Vergi Sistemi ile Katma Değerli Hizmetlerin Geliştirilemeyeceği, Çünkü Vergi Tanımlamalarını..
AK Parti Edirne Milletvekili Necdet Budak İçin Dernek Kuruluyor AK Parti Edirne Milletvekili Prof. Dr. Necdet Budak'ı ve Çalışmalarını Desteklemek İçin Edirne'nin Keşan İlçesinde Dernek Kurma..
Göz Taşı Uzayda Yaşamın İzlerini Taşıyor!
Göz Taşı Uzayda Yaşamın İzlerini Taşıyor!
Tam 41 Yıl Önce Dünyaya Düşen Bir Gök Taşı Uzaydaki Yaşamın İzlerini Ortaya Koyuyor!
Adobedan Applea Hodri Meydan
Adobe'dan Apple'a Hodri Meydan
Apple Ceo'su Steve Jobs Tarafından Tembellikle Suçlanan Adobe, Hiç de Tembel Olmadığını İspatlamak İçin Canla Başla Çalışıyor.
Oktay Vural: Ermenistan ile Protokollerini Meclisten Geri Çekiniz
Oktay Vural: Ermenistan ile Protokollerini Meclisten Geri Çekiniz
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gurup Başkan Vekili Oktay Vural, Partisinin Kars İl Başkanlığı Tarafından Düzenlenen "Türkiye'nin Kafkasya Politikası ve Kars'ın Önemi-yakın Tarihimizin Türk Soykırımı Hocalı" Konulu...
Yılmaz: "Enflasyon Hedefe Yaklaşacak" Merkez Bankası Başkanı Durmuş Yılmaz, Yılın İlk 6 Ayında Enflasyonun Hedeflenenin Üzerinde Seyredebileceğini, Ancak İkinci Yarıda Hedefe Yaklaşılmasını B..
Dışişleri Pakistan'daki Bombalı Saldırı Üzüntü ile Öğrenilmiştir Dışişleri, Pakistan'da meydana gelen ve çok sayıda insanın ölmesine neden olan bombalı saldırının derin üzüntü ile öğrenildiği..
Savcı Özün Korumasına Tahliye
Savcı Öz'ün Korumasına Tahliye
Daha Önce Zekeriya Öz'ün Eşi ve Çocuklarının Koruması Olan Ergenekon Davasında Tutuklu Sanık Kenan Temur Tahliye Edildi.
Fırat Üniversitesi Hastanesi'nde İlk Defa 'Hemicap' Ameliyatı Gerçekleştirildi Elazığ'da İlk Defa Bir Hastaya Kıkırdak Sorunu Nedeniyle 'Hemicap' Ameliyatı Yapıldı. Fırat Üniversitesinde Gerç..
Rusya Yabancılara Parmak İzi Uygulaması Başlatıyor Rusya'da Çalışmak İsteyen Yabancı Vatandaşlar İçin Bir Taraftan Kolaylıklar Hazırlanırken, Bir Taraftan da Güvenlik Gerekçesi ile Daha Katı ..
Medvedev'den 'Erkekler Günü' Anısına "Unutulan" Gazilere Madalya Rusya Devlet Başkanı Dmitri Medvedev, 23 Şubat Vatanın Savunucuları Günü Öncesi "Unutulan" Savaş Gazilerine Çeşitli Kahramanl..
Büyük İkramiye, "589784" Numaralı Bilete Milli Piyango'nun Bugün Yapılan Çekilişinde 1,5 Milyon Liralık Büyük İkramiye '589784' Numaralı Bilete İsabet Etti.
AKP, Parti Genel Merkezi'nin Güvenlik Kamaraları Eksizsiz Çalışmaktadır AKP, dün parti binası yakınlarına bırakılan "zarf içinde kuru sıkı mermi" olayı esnasında parti genel merkezi güvenlik..
Mardinspor Teknik Direktörüne Gözaltı
Mardinspor Teknik Direktörüne Gözaltı
Mardinspor Teknik Direktörü Şekip Elik, Yasa Dışı Bahis Operasyonu Kapsamında Gözaltına Alındı.
Banvit: 66 - Efes Pilsen: 79 Basketbolda, Teknosa Türkiye Kupası 8'li Finallerinde Efes Pilsen, Banvit'i 79 -66 Yenerek Yarı Finale Yükseldi.
Obama Verdiği Sözleri Unuttu, Nükleere 8 Milyar Kredi Verdi ABD Başkanı Barack Obama, Seçim Kampanyasının Değişmez Sloganları Arasında Yer Alan Temiz ve Yenilenebilir Alternatif Enerji Kaynak..
Afganistan'daki Büyük Operasyon: Ölen Isaf Askeri 11'e Yükseldi Afganistan'da Uluslararası Güvenlik Yardım Gücü (Isaf) ve Afganistan Ordusunun Ortak Yaptıkları 'Büyük Operasyon' Sonucu Ölen I..
17 Kaçak Yakalandı Türkiye'de Bulunmaları İçin Yasal Gerekleri Karşılamayan Toplam 17 Kaçak Şahıs Yakalandı.
Babacan: "Yeni Not Artışı Gündeme Gelebilir" Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Lehman Brothers'ın İflasının Ardından, Aralarında Yunanistan, İspanya, Portekiz, İrlanda, Rusya ..
Türk-iş Kocaeli Şubesi Üyeleri Tekel İşçileri İçin Caddede Oturma Eylemi Yaptı
Türk-iş Kocaeli Şubesi Üyeleri Tekel İşçileri İçin Caddede Oturma Eylemi Yaptı
Türk-iş Kocaeli Şubesi, Şehrin En İşlek Caddesi Olan 'Yürüyüş Yolu'nda Yarım Saat Boyunca Oturma Eylemi Yaparak Tekel İşçilerine Destek Verdi.
Windows Futbolu Seviyor
Windows Futbolu Seviyor
Pazar Payını Kaybetmek İstemeyen Microsoft Internet Explorer 8 İçin Birçok Ek Özellik Geliştirmeye Başladı. Firmanın Türkiye İçin Yatırımı İse Futbol Temasını İçeriyor.
Kck Gençlik Yapılanması Üyelerinin Yargılandığı Dava Ertelendi Şırnak'ta Terör Örgütü PKK'nın 'Türkiye Meclisi (Kck-tm)' Çatısı Altında Faaliyet Gösteren 'Yurtsever Demokratik Gençlik Meclisi..
Erzurum Adliyesi Çalışanları Şanala Veda Yemeğiyle Moral Verdi
Erzurum Adliyesi Çalışanları Şanal'a Veda Yemeğiyle Moral Verdi
Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu(hsyk) Tarafından Özel Yetkileri Alınan Osman Şanal, Tarık Gür, Rasim Kollukçu ve Mehmet Yazıcı'ya Erzurum Adliyesi Personeli Moral Yemeği Verdi.
Ergenekon'da 1 Tahliye İkinci 'Ergenekon' Davasının Tutuklu Sanıklarından Polis Memuru Kenan Temur'un Tahliyesine Karar Verildi.
ABD ile Çini Birbirine Düşürdü
ABD ile Çin'i Birbirine Düşürdü
Obama'nın Tibet'in Lideri Lama ile Görüşmesini Çin Hem Kınadı Hem de ABD'nin Pekin Büyükelçisi'ni Dışişlerine Çağırdı.
Devlet Bakanı Kavaf: Türk Okulları Arnavutluk'la İlişkilerde Geleceğin Teminatı Devlet Bakanı Selma Aliye Kavaf, Türk Okullarının Türkiye ve Arnavutluk İlişkilerinde Geleceğin Teminatı Olduğu..
Genelkurmay Ses Kaydını Kabullendi
Genelkurmay Ses Kaydını Kabullendi
Genelkurmay Başkanlığı, Bazı İnternet Sitelerinde Org. Başbuğ'un Ses Kaydına İlişkin Açıklama Yaptı.
Antalya Hayvanat Bahçesinde Sürüngen Yuvaları Yenileniyor
Antalya Hayvanat Bahçesi'nde Sürüngen Yuvaları Yenileniyor
Antalya Hayvanat Bahçesi'ndeki Sürüngen Barınakları Yeniden Düzenleniyor. Doğal Malzemelerin Kullanıldığı Çalışma Sonunda Hayvanların Tabii Yaşam Koşullarına Uygun Alan Oluşturulacak.
Batma Tehlikesi Geçiren Gemiye Yanlış Yükü Kaptan Yükletmiş Mersin Limanı'nda Batma Tehlikesi Geçiren Gemiye Yanlış Yükü Gemi Kaptanının Yüklettiği Bildirildi.
Siirtte Markersiz Kaçak Akaryakıt Ele Geçirildi
Siirt'te Markersiz Kaçak Akaryakıt Ele Geçirildi
Siirt Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Ekipleri, Akaryakıt Kaçakçılığının Önlenmesine Yönelik Yaptığı Çalışmalarda Kurtalan Yolu Üzerinde Bir Akaryakıt İstasyonunda Kaçak...
Düzcede Tekel İşçilerine Destek İçin Oturma Eylemi Yaptılar
Düzce'de Tekel İşçilerine Destek İçin Oturma Eylemi Yaptılar
Düzce Sendikalar Platformu, Ankara'da Direnişte Olan Tekel İşçilerine Destek Vermek İçin Spor Sokak Çıkışında Oturma Eylemi Yaptı.
Ergenekon Davasında Kenan Temur, Tahliye Edildi Birleştirilen Ergenekon Davasının Tutuklu Sanıklarından Kenan Temur, Tahliye Edildi.
Yozgatta Veteranlar ile Bürokratlar Gösteri Maçı Yaptı
Yozgat'ta Veteranlar ile Bürokratlar Gösteri Maçı Yaptı
Yozgat Bozok Yıldızlar Derneği Veteranlar Takımı ile Bürokratlar Takımı Gösteri Maçı Yaptı. Karşılaşmaya Vatandaşlar Büyük İlgi Gösterdi.
Şanlıurfa Barosu, HSYK'nın Kararına Tepki Gösterdi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu(hsyk)'nun Kararını Eleştiren Şanlıurfa Barosu Başkanı Yahya Demirkol, Kanun Maddeleri İncelendiğinde Baka..
Mgk'da İç ve Dış Gelişmeler Değerlendirildi Milli Güvenlik Kurulu (Mgk) Toplantısının Ardından Yayımlanan Bildiride, Toplantıda Ülkenin Asayiş ve Güvenliğini Etkileyen İç ve Dış Gelişmelerin ..
Yunusların Gücü Şekeri Tedavi Edebilir Yunusların, Şeker Hastalığının Tedavisine Işık Tutabileceği Bildirildi.
Mgk'da Terörle Mücadele Kararlılığı Vurgulandı Milli Güvenlik Kurulu (Mgk) Sonrasında Yapılan Açıklamada, Terörle Mücadelede Kararlılık Vurgulandı. Mgk'da, Kıbrıs'taki Müzakere Süreci ve Yuna..
Devlet Bakanı Mehmet Aydın: Medeniyetler İttifakı Siyasi ve Politik Bir Projedir Devlet Bakanı Mehmet Aydın, Medeniyetler İttifakı Projesinin Politik ve Siyasi Bir Proje Olduğunu Söyledi.
Fatih Üniversitesinden Tanzanya Cumhurbaşkanına Fahri Doktora
Fatih Üniversitesi'nden Tanzanya Cumhurbaşkanı'na Fahri Doktora
Tanzanya Cumhurbaşkanı Jakaya Mrisho Kikwete'ye Fatih Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şerif Ali Tekalan Tarafından Fahri Doktora Beratı Verildi. Türkiye ile İlişkileri Geliştirmek İstediklerini Söyleyen Cumhurbaşkanı...
Ergenekon Davasında Avukatlar Duruşma Salonunu Terk Etti İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nce Silivri'de Görülen İkinci Ergenekon Davasının 42. Duruşmasında Sanıkların Taleplerinin Alınmasını..
YÖK Başkanı Yusuf Ziya Özcan, Açılışa Bisikletle Yetişti
YÖK Başkanı Yusuf Ziya Özcan, Açılışa Bisikletle Yetişti
Yüksek Öğrenim Kurulu(yök) Başkanı Yusuf Ziya Özcan, Stresini Bisiklet Kullanarak Attı.
Tekel İşçileri Meşaleli Eylem Yaptı
Tekel İşçileri Meşaleli Eylem Yaptı
Diyarbakır, Hatay ve Adana'dan Gelen Tekel İşçileri Mersin'de Meşaleli Eylem Yaptı.
Zonguldakta Tekel İşçilerine Destek İçin Oturma Eylemi Yaptılar
Zonguldak'ta Tekel İşçilerine Destek İçin Oturma Eylemi Yaptılar
Zonguldak'ta Tekel İşçilerine Destek Amacıyla Oturma Eylemi Düzenlendi.
Lokantada Çıkan Yangın Maddi Hasara Neden Oldu
Lokantada Çıkan Yangın Maddi Hasara Neden Oldu
Bursa'nın İznik İlçesi Vergi Rekortmenlerinden Olan Köfteci Yusuf Lokantası'nda Yangın Çıktı. Yangın İtfaiye Ekiplerinin Anında Müdahalesi ile Can Kaybı Yaşanmadan Söndürüldü.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10