20 Ocak 2010 Çarşamba Günü Haberleri

20 Ocak 2010 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Afyonkarahisarda Fuar Alanı 500 Bin Metrekareye Çıkarılacak
Afyonkarahisar'da Fuar Alanı 500 Bin Metrekareye Çıkarılacak
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Fuar Alanının Yapılacak İmar Düzenlemesi Sonucu Büyütülerek Yaklaşık 500 Bin Metrekareye Çıkarılacağını Söyledi.
Bursa'da 8 Kişi Karbonmonoksit Gazından Zehirlendi Bursa'da, 8 Kişi, Karbonmonoksit Gazından Zehirlenerek Hastaneye Kaldırıldı. Bursa Merkez Yıldırım İlçesindeki 4 Ayrı Evde Meydana Gelen Ola..
Haiti 6.1le Yeniden Sarsıldı
Haiti 6.1'le Yeniden Sarsıldı
Haiti, Ülkeyi Yerle Bir Eden Depremden 8 Gün Sonra, 6.1 Büyüklüğündeki Artçı Depremle Yeniden Sarsıldı.
Unutulmadı Unutulmayacak! Türk Basın ve Demokrasi Tarihinin Simge Kalemlerden Uğur Mumcu, Katledilişinin 17. Yılında Özlemle Anılıyor.
Blackberry Bold 9700 Turkcellle Türkiyede
Blackberry Bold 9700 Turkcell'le Türkiye'de
İlk Defa Turkcell Bayilerinde Satışa Sunulacak Olan Yeni Blackberry Akıllı Telefona Aylık 83 Tl'den Başlayan Avantajlı Bir Kampanyayla Sahip Olan Turkcell'liler, Hem Mega Paket'e Sahip Olacak, Hem de Hafta Sonlarında...
Alevi Açılımı Havada mı Kaldı? Hükümet Alevilerin Taleplerini Düzenlediği "Alevi Çalıştay'ları ile Masaya Yatırırken, Alevi Olduğu İçin Kalkınma Bankası'ndaki Çay Ocağı İşletme Hakkının Elind..
Kobilere 724 Milyon 276 Bin Tl Kredi Desteği Sağlandı Sanayi Bakanı Nihat Ergün, 100 Bin Kobi Destek Kredisinden 23 Aralık 2009 İtibariyle 29 Bin 986 Adet Kobi'nin Faydalandığını ve Bu İşletm..
Fkm Garajistanbulun 3. Yaşgününü Kutluyor
Fkm Garajistanbul'un 3. Yaşgününü Kutluyor
İstanbul Fransız Kültür Merkezi'nin Davetlisi Olarak, Fransa'da Yerleşik İsrail ve Filistinli İki Müzisyenden Oluşan Boogie Balagan 25 Ocak Pazartesi Günü Garajistanbul'da Sahne Alacak.
Işık Süvarileri Tiyatro Oyunu Büyük İlgi Gördü
'Işık Süvarileri' Tiyatro Oyunu Büyük İlgi Gördü
Çorum'un Osmancık İlçesinde, Kardelen Eğitim Çevre ve Yardımlaşma Derneği'nin Organizasyonuyla Sahne Alan 'Işık Süvarileri' Adlı Tiyatro Oyunu Büyük İlgi Gördü.
Komisyon, Emekli Maaşlarında İyileştirmeyi Öngören Maddeyi Ele Alıyor AK Parti Sivas Milletvekili Mustafa Açıkalın Başkanlığında Toplanan TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu, 'Amme Alacaklarının Tah..
Erkek Bebekleri Sünnet, Afrika'nın Aıds'le Mücadelesinde En Büyük Silahı Olacak Afrika'da Milyonlarca İnsanın Ölümüne Yol Açan Aids'le Mücadele En Etkin Silahın Erkek Çocukları Sünnet Etmek O..
Askeri Mahkeme'nin Dağlıca Yorumu: Askerler Şehit Olan Arkadaşları Gibi Sonuna Kadar Çatışmalıydı Hakkâri'nin Yüksekova İlçesi Dağlıca Tabur Komutanlığı'na 21 Ekim 2007'de Yapılan Baskınla İl..
Günde 10 Liraya Chery Kimo
Günde 10 Liraya Chery Kimo
Günde 10 Lira Ödeyerek 0 Km Bir Otomobil Sahibi Olabilirsiniz. Chery, Kimo Forza, Taxim Panelvan ve Tiggo Forza Modellerini Kapsayan Yeni Bir İndirim Kampanyası Başlattı.
Kadın Girişimciler Kurulunun Yeni Başkanı Nilgün Özler Oldu
Kadın Girişimciler Kurulu'nun Yeni Başkanı Nilgün Özler Oldu
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Adana İl Kadın Girişimciler Kurulu'nda Yapılan Seçimlerde Yeni Başkan Nilgün Özler Oldu.
Mmo Adana Şube Başkanı Atıcı: Asansör Önlemleri İçin Ölümlü Kazaları Beklemeyin
Mmo Adana Şube Başkanı Atıcı: Asansör Önlemleri İçin Ölümlü Kazaları Beklemeyin
Gerekli Tedbirler Alınmadığı Takdirde Asansörler Büyük Tehlike Olabiliyor.
Başbakan Yardımcısı Çiçek: Referandum Süresi Ysk'nın Tavsiyesiyle 60 Gün Olarak Belirlendi Devlet Bakanı ve Başbakan Yarımcısı Cemil Çiçek, Referandum Süresinin 60 Gün Olarak Yüksek Seçim Kur..
Organik Tarım Krize Rağmen Büyüdü
Organik Tarım Krize Rağmen Büyüdü
Türkiye'de Son 10 Yılda Yıllık Yüzde 18 -20 Oranlarında Büyüyen Organik Tarım Sektörü, 2009 Yılında, Hızı Yavaşlamasına Rağmen Büyümeyi Sürdürdü. Organik Tarım Sektörü, 2009 Yılını Yüzde 10'luk Büyüme Oranıyla Kapattı.
KKTC Orams Davası Kararını Uygulamayacak KKTC Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Hasan Erçakıca, KKTC'nin Orams Davasıyla İlgili Kararı Uygulamayacağını, İngiliz İstinaf Mahkemesinin Kararın Uygulanmas..
Belgesel Film Gösterimleri Devam Ediyor! 24 Ocak 2009'da Başlayan "Cumartesi Belgeselleri", Her Cumartesi Günü Saat 14.00'te "Bsb Sinema Eserleri Sahipleri Meslek Birliği Cep Sineması"nda Bel..
MHP Genel Başkanı Bahçeli: Ermenistan'la İmzalanan Protokoller Meclis'ten Çekilmeli Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ermenistan'la İmzalanan Protokollerin, Onay ..
Açlık Grevi 2. Gününde
Açlık Grevi 2. Gününde
Tekel İşçileri, Açlık Grevlerinin İkinci Gününe Girdiler.
Cesedi Parçalanarak Uzuvları 3 Ayrı Yere Bırakılan Kemal Gözel Toprağa Verildi
Cesedi Parçalanarak Uzuvları 3 Ayrı Yere Bırakılan Kemal Gözel Toprağa Verildi
Afyonkarahisar'da Başı, Kolu ve Bacakları Parçalanarak Vahşice Öldürülen ve Uzuvları 3 Ayrı Yere Atılmış Şekilde Bulunan Kemal Gözel (56), Merkeze Bağıl Susuz Beldesinde Defnedildi.
Kayapınar Belediyesi Bin Öğrenciyi Giydirdi
Kayapınar Belediyesi Bin Öğrenciyi Giydirdi
Kayapınar Belediyesi, İlçe Sınırları İçerisindeki İlköğretim Okullarında Öğrenim Gören Bin Öğrenciye Giyim Yardımı Yaptı.
Bahçeli: Protokoller Geri Çekilsin
Bahçeli: Protokoller Geri Çekilsin
Bahçeli, Ermenistan'la İmzalanan Protokolleri Türkiye Büyük Millet Meclisi'nden Geri Çekmesidir' Dedi.
Yunan -Bulgar Krizi Büyüyor
Yunan -Bulgar Krizi Büyüyor
Yunan Çiftçilerin, Bulgaristan Sınırındaki Gümrük Kapılarını Abluka Altına Almasıyla İki Ülke Arasında Gerginlik Sürüyor
Masörlük Kursuna Katılan Kursiyerler Belgelerini Aldı
Masörlük Kursuna Katılan Kursiyerler Belgelerini Aldı
Antalya'nın Manavgat İlçesinde Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü (Hem)'nde Masör (Erkek) ve Masöz (Kadın) Kursuna Katılanlar Belgelerini Aldı.
Marsel İlhan Avustralya Açıka Veda Etti
Marsel İlhan Avustralya Açık'a Veda Etti
Milli Tenisçimiz Marsel İlhan, İkinci Tur Maçında Şilili Fernando Gonzales'e 3-0 Yenilerek Turnuvaya Veda Etti.
Romantik Gelinler Masalsı Düğünler
Romantik Gelinler Masalsı Düğünler
Evlilik Dünyası Fuarı, 5 Şubat Tarihinde İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda Kapılarını Açacak.
AKUT Haiti'de Mucizeler Yaratıyor Haiti Depremi'ndeki Arama ve Kurtarma Çalışmalarına Katılan AKUT Ekibi Depremden Tam 7 Gün Sonra Bir Mucizeye İmza Attı.
Ege Özel Grup Ödüle Doymuyor
Ege Özel Grup Ödüle Doymuyor
Kuruluşundan Bugüne Her Yıl Vergi Derecelendirmelerinde Madalya Kazanan Ege Özel Grup 2009 Yılında da Sektöründe Öncü Olduğunu Kanıtlayarak Ege'de Vergi Rekortmenleri Arasında Yerini Aldı.
Haliç Metro Köprüsü Vefa Sıcaklığında Uzuyor
Haliç Metro Köprüsü Vefa Sıcaklığında Uzuyor
Vefa Prefabrike Yapılar, 2010 Avrupa Kültür Başkenti İstanbul'un En Önemli Projelerinde de Aktif Olarak Yer Almaktan Gurur Duyuyor.
Tchibo ile Banyolarınızda Fark Yaratın
Tchibo ile Banyolarınızda Fark Yaratın
Tchibo, 27 Ocak'ta Başlayacak Yeni Teması ile Banyolar ve Kişisel Bakım için Alternatif Ürünler Sunuyor.
CHP'li İnce'den Başbakan Erdoğan'a "E Okul Çalışmıyor" Tepkisi İlköğretim ve Ortaöğretim Öğrencilerini Karne Heyecanı Sararken, CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce E -Okulun Çalışmadığı, Mi..
İşte Murat Aksunun Aday Listesi
İşte Murat Aksu'nun Aday Listesi
Beşiktaş'a Başkan Adayı Olan Murat Aksu, Yönetim Kurulu Aday Listesini Yönetime Sundu.
Tekel İşçisi Kadınlar TBMM'de Tekel İşçisi Kadınlar, CHP'li Çetin Soysal'ı TBMM'de Ziyaret Ederek, Sorunlarına Çözüm Bulunmasını İstedi.
Ankara'da Kar Uyarısı Akşam Saatlerinden İtibaren Önce Ankara'nın Güney ve Batı İlçelerinde, Sonrasında İl Genelinde Başlayacak Kar Yağışının Gece Saatlerinde Etkisini Artırması Bekleniyor.
Gülşen Avea Michael Show'da Pop Müziği Bayan Star Yorumcularından Gülşen Yeni Albümü "Önsöz" İle 20 Ocak Çarşamba Günü Saat 16:00'da Avea Michael Show'a Konuk Olacak.
Bakan Yıldırım: Elektronik Ortamdaki Belgeler Resmi Evrak Kabul Edilecek Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, E-devlet Üzerinden Hizmet Alan Vatandaş Sayısını Artırmak İçin Yeni Bir Yasal Düzenl..
Borsa, İlk Seansı 297,46 Puanlık Artışla 55457,06 Puandan Tamamladı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, İlk Seansı 297,46 Puanlık Artışla 55457,06 Puandan Tamamladı.
Gün Ortasında Döviz Piyasası: Dolar 1,4620 Tl, Euro 2,0740 Tl Kapalıçarşı'da Gün Ortası İtibarıyla 1,4610 Tl'den Alınan Dolar 1,4620 Tl'den Satılırken, 2,0730 Tl'den Alınan Euro'nun Satış Fiy..
Bazı Ülkelerin Borsalarındaki Son Durum İMKB'nin Yüzde 0,54 Değer Kazandığı İlk Seans Sonu İtibarıyla, Bazı Ülkelerin Borsalarındaki Son Durum Şöyle Oluştu:
Emekli Kgb Ajanı: Ağca'yı Ne Kgb Ne de Bulgar İstihbaratı Kiraladı Eemekli Kgb Ajanı Binbaşı Mihail Lyubimov, Papa Suikastı Hükümlüsü Mehmet Ali Ağca'nın Ne Kgb Ne de Bulgar İstihbaratı Tara..
Rus Ekonomistler Uyardı: Kriz Henüz Sonlanmadı Rusya'nın Önde Gelen Ekonomi Uzmanları, Küresel Ekonomik Krizin Köklerinin Halen Yerinde Durduğunu, Krizin Üstesinden Gelindiği ile İlgili Açıkl..
'Turkcellli Yaşam Günleri'
"Turkcell'li Yaşam Günleri"
Turkcell'i Üniversite Öğrencileri ve Akademisyenlerle Buluşturan "Turkcell'li Yaşam Günleri"nin Üçüncü Durağı Ankara Oldu.
Turkcell Süper Lig'de 18. Haftanın Hakemleri Turkcell Süper Lig'de 18. Hafta Maçlarını Yönetecek Hakemler Açıklandı.
Kalitesini Arttıran Okullar Ödüllendirildi Hakkari'nin Yüksekova İlçesinde Yürütülen Okulların Eğitim Kalitesini Artırma Projesi (Yokap) Kapsamında Başarılı Görülen Okullara Ödül Verildi.
Polis, Hayvan Pazarında Üst Araması Yaptı
Polis, Hayvan Pazarında Üst Araması Yaptı
Kars Emniyet Müdürlüğü, 50 Polisle Hayvan Pazarı'nda Üst Araması Yaptı. Vatandaşın Üst Araması Yapan Polise Cevap Verdiği Sırada Kaçan Hayvanlarının Peşine Düşmesi İlginç Görüntüler Oluşturdu.
Tdh ile CHP Arasındaki Tartışma Büyüyor
Tdh ile CHP Arasındaki Tartışma Büyüyor
Türkiye Değişim Hareketi (Tdh)'nin 17 Ocak Pazar Günü Düzenlediği "Büyük İzmir Buluşması" Sonrasında Başlayan Tartışmalar Büyüyor. "Taşıma Suyla Değirmen Dönmez." Açıklaması Yapan CHP İzmir İl Başkanı Rıfat...
"Kara Köpekler Havlarken" Türkçe Poster Tasarımı Tamamlandı Başrollerini Erkan Can,cemal Toktaş,volga Sorgu,afte Dönmez ve Murat Daltaban'ın Paylaştığı "Kara Köpekler Havlarken", 12 Mart'ta P..
Milli Savunma Bakanı Gönül: Ağca'nın Askerlik Raporu Yanlış Anlaşıldı Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Mehmet Ali Ağca'nın Askerliğe Elverişli Olmadığına İlişkin Rapor Konusunda Bir Açıklama..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10